За 2 місяці і такооое результат (фото) як вона схудла. дивимося / схудла за 2 місяці фото – на бебі. ру

За 2 місяці і такооое результат (фото) як вона схудла. дивимося / схудла за 2 місяці фото – на бебі. ру За 2 місяці і такооое Результат (ФОТО) Як вона схудла. ДИВИМОСЯ

Зріст: 175 см

Термін за який ви схудли: 2 місяці

Як домоглася такого результату:

Е сть тільки

один спосіб схуднути – це споживати кілокалорій на добу менше, ніж витрачати!

Це не в якому разі не означає, що потрібно голодувати! Слід правильно розрахувати ту кількість ккал на добу, при якому ви будете досягати бажаного результату і тривало відчувати себе комфортно.

Відразу обмовлюся, що всі дієти з гучними назвами на кшталт японська, кремлівська, гречана не дадуть вам нічого доброго. У кращому випадку кілограми, які так швидко вас покинули, повернутися разом з «друзями» як тільки ви з дієти злізе.

Але мене, як людину що одержує медичну освіту, найбільше жахають ті численні побочки, про які розповідають дівчатка! Починаючи з поганого настрою, випадіння волосся і ламкості нігтів, закінчуючи глибокою депресією і припиненням КРИТИЧНИХ ДНІВ!

Напевно, багато хто з вас чули про Буч (білково-вуглеводне чергування). Багато дівчаток його практикують, абсолютно не маючи уявлення про нормальне функціонування організму. І отримують найбільш яскраві побочки.

Запам’ятайте, для функціонування життєво важливих систем (НС, ССС) необхідні вуглеводи! Кількість яких розраховується індивідуально.

Тренування:

До знайомства з моїм тренером (він же мій хлопець) я займалася в тренажерному залі 2 роки самостійно, але залишалася в поганій формі. Причин цьому було декілька: я, як і багато дівчат, боялася великих ваг і не вміла правильно виконувати багато вправи. Тому перші тижні ми ставили техніку, підготовляли м’язові групи для

виконання більш складних і енерговитратних вправ.

Ось приклад тренувань, з яких ми починали:

день 1 (груди-трицепс) день 2 (ноги) день 3 (спина-біцепс)

-кардіо 15 хв-кардіо 15 хв-кардіо 15 хв

-жим лежачи-розгинання ніг-гиперєкстензии

-розводки гантелей-випади-тяга у вертикальному блоці

-розгинання рук з-за голови-румунський тяга-тяга в горизонтальному блоці

-розгинання рук в блоці-згинання-молоти стоячи

-гомілку стоячи-згинання рук в кросовері

Тренування змінювалися практично щотижня в залежності від моєї форми і підготовки (чергувалися як самі вправи, так і варіації їх виконання, суперсети).

Харчування:

Харчування підбирається індивідуально і розрахунок БЖУ проводиться виходячи з ваших параметрів (зріст, вага, вік, рівень фізичної підготовки)

  • знайомство дiвчат iнвалiдiв вк

Comments are closed!

_0.31MB/0.00962 sec