Юрій Спасокукоцький | ВКонтакте

Юрій Спасокукоцький | ВКонтакте Online заходив вчора в 20:17 Юрій Спасокукоцький

Ви хочете змінити свій зовнішній вигляд? Набридло бути товстим чи дрищем? Онлайн-тренування зі мною надто дорого коштують?

Вихід Є! Ви можете отримати програму і дієту вже сьогодні!

Оплачуєте

1000 рублів зручним для Вас способом і ви отримуєте:

1. Програму на 1 місяць актуальну для вашого рівня фізичної підготовки і відповідну вашим цілям (я складаю програми вже протягом 20 років і обіцяю їх ефективність!);

2. Приклад денного раціону для набору маси, схуднення або підтримки форми;

3. Видимий результат вже за 2-3 місяці, якщо ви прогресуєте і своєчасно міняєте дієту і програму (1 раз на місяць).

Щоб почати тренування і отримати програму:

1. Напишіть листа на мою електронну адресу [email protected] com

У листі вкажіть такі дані:

– ПІБ. Ваші свіжі робочі ваги в жимі лежачи, присідання, становий, підйомі на біцепс, тязі верхнього блоку на 8 повторень. Якщо досвіду тренувань із залізом немає, вкажіть кількість повторень в підтягування, віджимання і т. п.

– ваш стаж тренувань, якщо є

– зріст і вагу, наявність медичних протипоказань / травм

– напишіть, чи хочете ви працювати на сушку, на масу або на суху масу (одночасно спалювати жир і набирати масу м’язів, але більш плавно і повільно).

– скільки разів на тиждень ви ТОЧНО будете тренуватися: 2,3,4,5,6? (Початківцям краще 3, досвідченим 4-5).

– прикладіть фото в повний зріст у плавках або шортах

– якщо ви вже зверталися за такою послугою раніше, прикладіть до листа попередні програми. які ви отримували.

Програми пропонуються в форматі “Word” з посиланнями на відео з технікою виконання вправ або в вигляді навчального цілого відео.

Також додається приклад денного раціону харчування, відповідного для ваших цілей (з підрахованої калорійністю і співвідношенням макроелементів). Харчування коригується при замовленні програми на наступний місяць.

Детальні онлайн консультації, коригування програми і дієти в будь-який момент, постановка правильної техніки виконання вправ у вартість НЕ входять (для цього є онлайн-тренування).

Дані програми приносять помітний ефект, але якщо ви хочете дійсно 100% гарантію результату, рекомендую ТРЕНУВАННЯ ПО ІНТЕРНЕТУ з щотижневим консультуванням по скайпу: http://biceps. ua/online-training

Ви можете перейти на абонемент онлайн-тренувань (1,2,6 або 12 місяців), доплативши тільки різницю вартості, протягом 2 тижнів з моменту оплати даної програми.

Для тих, хто буде наполегливо і регулярно тренуватися я передбачив безліч бонусів! Наприклад, знижки на онлайн-тренування або мою книгу / один з інфопродуктов в подарунок!

Оплатити можна одним із способів (до листа додайте скрін шот оплати або скан квитанції):

Comments are closed!