Юлія Началова ледь не померла від анорексії

Юлія Началова ледь не померла від анорексії Юлія Началова ледь не померла від анорексії

Юлія Началова

Коли дівчина відчайдушно хоче збільшити одну частину свого тіла, а іншу – зменшити, щось пришити, а щось відрізати, їй варто насамперед працювати над самооцінкою, а не над зовнішністю, тепер впевнена Юлія Началова. Щоб прийти до такого висновку співачці довелося не раз пережити загрозу для власного життя після фанатичних спроб стати бездоганною. Про своє тернистому шляху до впевненості в собі Юлія розповіла в передачі Юлії Меньшової «Наодинці з усіма».

Першим випробуванням на міцність для організму Юлії Началова була жорстока дієта, яка полягала. в повній відмові від їжі. У результаті співачка, якій не було ще й 20 років, ледь не померла від анорексії. Але найбільше її злякало інше: лікар повідомив Началової, що якщо вона продовжить дотримуватися своєї «дієти», мамою вона точно ніколи не стане.

Новини Woman. ru

Користувач сайту Woman. ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані ним за допомогою сервісу Woman. ru.

Користувач сайту Woman. ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності.

Користувач сайту Woman. ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman. ru.

Усі матеріали сайту Woman. ru, незалежно від форми та дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman. ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції.

Матеріали, розміщені в розділі “Секс” не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18 +)

Comments are closed!