Юй Шу-отрута і наркотик для російських жінок. | Юй-шу | Юй шу | Арго для жінок

Юй Шу-отрута і наркотик для російських жінок. | Юй-шу | Юй шу | Арго для жінок У засоби для схуднення росіянкам спеціально підмішують наркотики.

Пристрасть росіянок до схуднення так само незнищенна, як росіян – до п’янки. Щоб скинути зайві кг, дами сидять на дієтах,

потіють в спортзалах, приймають бог знає що для зменшення ваги.

Втім, широко розрекламованим китайським капсулам «Юй Шу» цілком можна було довіряти: їх безпеку підтверджувало офіційний висновок держсанепіднагляду. Але раптом з’ясувалася по суті страшна річ: Федеральна служба РФ з наркоконтролю (ФСКН) виявила в “рослинному засобі для схуднення” психотропні речовини. Що це означає? Та те, що тисячі, якщо не мільйони, росіянок методично “підсаджували” на китайське зілля, змушуючи купувати його знову і знову. Фактично наших жінок комерсанти “садили на голку”.

Бізнесмени зробили ставку на блакитну мрію будь-якої жінки: їсти тістечка тоннами і при цьому худнути. І не прогадали, придумавши “чудо-таблетки”, які “спалюють жир”. Вони з’явилися у нас кілька років тому і відразу ж стали шалено популярними. Ковтаючи їх, люди рідко замислюються, як вони діють. Або задовольняються описом препарату. Наприклад, відповідно до одного з описів на капсули “Юй Шу – Золота формула стрункості”, вони “пригнічують апетит, діючи безпосередньо на центри насичення. Порошок спіруліни набухає в шлунку, забезпечуючи його наповнення і створюючи відчуття ситості “.

Капсули рекламували як винятково рослинні: “на відміну від інших препаратів вони не містять психотропних або інших синтетичних речовин, які могли б завдати шкоди психіці, печінці, ниркам і в цілому організму”. Та й назва компанії «Юй Шу» – це вам не хухри-мухри, а “традиції імператорського Китаю”, що “говорить про витонченість і вишуканості всій лінії вироблених препаратів”. Підсумок: “ви худнете самим природним, ефективним і” зрозумілим “організму способом”. Хіба хтось із простих споживачів розпізнає, що у складі «Юй Шу» немає жодного (!) Жиросжигающего компонента: схуднути від спіруліни, японського мандарина і насіння редьки городньої просто неможливо.

А про популярні дотепер тайські таблетки (які, до речі, завжди були в Росії контрабандним товаром) ходила страшна казка, яка, втім, анітрохи не лякала дам в тілі – навіть навпаки. Мовляв, перші таблетки курсу (одного кольору) містять яйця глистів, які заводяться в шлунку і зжирають за вас їжу. А останні таблетки курсу (іншого кольору) їх, паразитів, вбивають. Сенс казочки: ви зобов’язані пройти повний курс, купивши масу таблеток.

Насправді ж все виявилося куди прозаїчніше спіруліни і значно страшніше глистів.

– До складу багатьох капсул для схуднення, в тому числі тайських таблеток, входять сильні психотропні речовини: фенфлюрамин і фентермін (білий синтетичний порошок, замінник кокаїну), відомі наркоманам під назвою “фен”, амфепрамон, амфетамін, а також мезіндол і метаквалон. Всі ці препарати заборонені до ввезення, продажу і застосуванню не тільки в Росії, але і в інших країнах, – сказав “МК” співробітник прес-центру ФСКН.

Загальний принцип дії “Похудай-капсул” – придушення апетиту. Цю особливість психотропних засобів медики дійсно мріяли використати для лікування ожиріння, поки не з’ясувалося: у кожного третього пацієнта уражується клапанний апарат серця, від чого можна стати інвалідом або навіть “зіграти в ящик”. При цьому місячний курс лікування може обійтися в 5 тисяч рублів.

Все це фахівцям давно відомо, тому в більшості випадків таблетки для схуднення продають у нас напівпідпільно: не в аптеках, а через оголошення в Інтернеті, по ТБ або в газетах. Але капсули «Юй Шу» – особливий випадок. Їх продавали (і продовжують продавати) абсолютно легально: через аптеки, “лавки життя”, магазини. Але відразу в ряді регіонів (Тамбові, Пермської області, Москві) до органів наркоконтролю почали звертатися люди, які вживали капсули, з різними недугами: порушеннями травлення, безсонням, головними болями. Проведені дослідження показали: у “Юй Шу” міститься психотропна речовина мазиндол. А в одному зразку виявили метаквалон. Обидва ці речовини (амфетаміновий ряд) викликають звикання і психічну залежність плюс описані вище побічні ефекти.

І тут, на подив наркоконтролеров, з’ясувалося, що згубний психотропну речовину офіційно зареєстровано в Росії як біоактивна добавка (БАД) ще в 2001 році і має офіційне позитивне санепідзаключеніе! Таке трапилося вперше в історії – контрабанди-то на цьому ринку скільки завгодно, але от щоб так, легально.

Як так вийшло? Виявилося, що при реєстрації органи санепіднагляду взагалі не перевіряли цей БАД на психотропні, наркотичні та сильнодіючі речовини. На думку органів санепіднагляду (нині Росспоживнагляду), це не входить в їх компетенцію. Але за законом БАДи – харчові продукти, а значить, повинні бути безпечними. Якщо внаслідок вживання неякісного продукту людина захворіла або помер, за це передбачена кримінальна відповідальність. А відповідно до “Положення про порядок експертизи та гігієнічної сертифікації БАД”, затвердженим наказом МОЗ РФ ще в 1997 році, подібні добавки до їжі не повинні містити в собі наркотичних, психотропних та сильнодіючих речовин.

– Процедуру реєстрації БАД в Росії спростили донезмоги, реєстрація добавки обходиться заявникові в копійки – 5-10 тисяч рублів, – розповів “МК” один оперативник ФСКН. – На наркотики, сильнодіючі та психотропні речовини аналізів практично ніколи не роблять. Санлікарі говорять, що це дорого. Але, наприклад, ми проводимо дослідження на весь список наркотичних, сильнодіючих і психотропних речовин (близько 500) зовсім безкоштовно за 3-4 години! Правда, коли ми запропонували проводити такі аналізи для фірм безкоштовно, в Росспоживнагляді сказали, що подумають.

Тим часом за фактом незаконної видачі документів, що підтверджують безпеку товару, а також за фактом збуту сильнодіючих речовин прокуратурою Москви порушено кримінальні справи. Винним може загрожувати тюремне ув’язнення до 2 років. Але ось хто винен – ??фірма-заявник, орган, який видав документ, ніхто або взагалі китайці – ще належить вирішити слідству. До речі, в самому Китаї за такі жарти з наркотиками карають суворо – аж до смертної кари.

Органи наркоконтролю вже направили листи в різноманітні інстанції з вимогою вилучити “Юй Шу” з обороту по всій Росії. Але поки наркотичну біодобавку можна купити навіть у Москві, не кажучи вже про містах і селах. Тим більше що офіційно санепідзаключеніе ще не відкликано, а це дозволяє комерсантам розпродавати залишки “чудо-капсул” цілком легально, говорячи при цьому, що “їх якість і ефективність підтверджені даними клінічних випробувань Інституту харчування”.

А на одному інтернет-сайті я знайшла цікаву інформацію про те, що багатопрофільна компанія «Юй Шу» виробляє не тільки капсули для схуднення, але й лікувальне й навіть дитяче харчування, яке продається в Росії.

Як вчора ж повідомили “МК” в ФСКН, після цього першого випадку виявлення наркотиків в офіційно зареєстрованої біодобавці органи наркоконтролю перевірять усі засоби для схуднення, що продаються в країні. І вже до кінця року будуть підведені перші підсумки. Тоді й можна буде більш точно говорити про масштаби розповсюдження “жірогонной наркоманії” в Росії. Але навіть за попередніми підрахунками, кількість громадян (в основному жінок), яких “підсадили” на аналоги кокаїну, обчислюється мільйонами. Передруковано з джерела: Московський Комсомолець від 24.08.2005. Катерина Пічугіна.

on-line допомогу

номер: 230154344

Для консультантів Арго. доставка по Москві -100 р, з продажем на їх ID.

  • з яких таблеток можна зробити порошок наркотичний?

Comments are closed!

_0.32MB/0.00505 sec