Яєчня на сніданок допомагає схуднути | Жіночий журнал

Яєчня на сніданок допомагає схуднути | Жіночий журнал Яєчня на сніданок допомагає схуднути

5 лютого 2012

Представники роду людського, які вживають в їжу в якості сніданку курячі яйця, здатні краще тих, хто сидить на дієті, контролювати власне почуття голоду протягом усього дня. Таким людям набагато легше дотримуватися встановленого режиму харчування.

Фахівці в області дієтології з Університету Штату Коннектикут провели дослідження, в ході якого їм довелося з’ясувати, яким чином пов’язаний той факт, що людина їсть на сніданок, і той факт, наскільки ситим він себе почуває протягом усього дня.

Для коректного процесу проведення даного експерименту фахівцями була відібрана група чоловіків, які добровільно погодилися на участь в такого роду дослідженні. Чоловікам пропонувалося з’їдати як сніданок або блюдо, приготоване з пташиних яєць, або будь-яке на вибір хлібне виріб (у більшості випадків, вибір «піддослідних» зупинявся на рогаликах). Яйця курки (як, власне, і будь-який іншої птиці) збагачені білком, а хлібні вироби – вуглеводами.

Вченим вдалося підрахувати, що обидва названих продукту мають у своєму складі однакове закладене кількість калорій, але в процесі проведення дослідження з’ясувалося, що чоловіки, які беруть участь в експерименті, ті, хто снідав яйцями, відчували голод менше протягом дня. Коли їм доводилося йти обідати, вони вибирали набагато менш ситні страви, ніж їх опоненти.

Результат даного експерименту узгоджений з більш ранніми роботами вчених в даній області. Ці праці опубліковані у виданні, під назвою International Journal of Obesity. Згідно з інформацією з даних джерел, люди, яким доводиться з’їдати вранці пташині яйця, втрачають у середньому на 65% більшу кількість кілограмів (іншими словами – зайвої ваги) і відчувають себе здоровими, бадьорими, енергійними. Все це в порівнянні з людьми, які снідають тим чи іншим хлібним виробом. Зауважте, що хлібне виріб в даному випадку, наділене ідентичною з попереднім продуктом енергетичною цінністю. Кількість такої речовини, як холестерин у складі крові піддослідних і однієї й іншої групи залишалося в ході експерименту однаковим.

Дане дослідження показало, що доросла людина цілком може з успіхом з’їдати вранці кілька яєць, вважаючи їх складовою ефективної дієти.

Comments are closed!