Яєчно-цитрусова дієта: апельсин або грейпфрут

Яєчно-цитрусова дієта: апельсин або грейпфрут Яєчно-цитрусова дієта: апельсин або грейпфрут

Для схуднення дієта, що поєднує такі продукти, як цитрус і яйце, є найефективнішою з усіх загальновизнаних. Білок прекрасно взаємодіє з лимонною кислотою, роблячи позитивний вплив на обмін речовин, що в підсумку призводить до більш швидкої трати калорій.

Дієтологи вважають, що якщо в раціон харчування людини, що худне додати один додатковий апельсин, то користь яєчно-цитрусової дієти збільшиться в два рази, плюсом до того результату людина буде втрачати ще 0,5 кілограма на тиждень.

Класична яєчно-цитрусова дієта

Така дієта розрахована строго на сім днів. З яєчно-цитрусової дієти можна виділити два види:

    Яєчно-грейпфрутова дієта. Раціон харчування складається з грейпфрута і яйця. Яєчно-апельсинова дієта. Вона розрахована на споживання апельсина і яйця.

За весь період схуднення ви можете скинути до 7 кілограм. Але не розраховуйте тільки на сім днів дієти, так як перед нею вам доведеться зробити розвантажувальний день і після закінчення дієти також потрібно розвантажитися, а потім ще два дні дотримуватися суворий режим. Тобто вся дієта становитиме близько 10 днів.

В основу розвантажувальних днів також повинні входити такі продукти, які ви використовували і під час дієти. Кращим варіантом стане лимонад, який ви приготуєте самостійно. Його можна пити в будь-яких кількостях протягом всього дня.

Крім того, що дієта є неймовірно ефективною, так вона ще й служить одним з найкорисніших варіантів дієтичного харчування. так як в апельсині, грейпфруті і лимоні міститься величезна кількість різних корисних мікроелементів. Яйця ж дадуть величезну кількість білка, а значить, м’язова маса не буде втрачати вагу.

Меню для яєчно-цитрусової дієти

Всі сім днів дієти ви повинні посилено споживати цитрусові. Грейпфрутова дієта з яйцями передбачає споживання декількох грейпфрутів в день, як мінімум три штуки.

При цьому перші три дні потрібно харчуватися трьома яйцями і трьома грейпфрутами, а в наступні дні кількість фруктів і яєць необхідно додавати, по одному на кожен день. Тобто на сьомий день дієти ви повинні з’їсти 7 яєць і 7 цитрусів.

Яйця потрібно відварювати круто. Продукти в дієті потрібно чергувати, тобто в один прийом їжі ви повинні з’їсти один цитрус, а в другій одне яйце. Їсти потрібно кожну годину. Крім того, ви повинні багато пити, як напоїв можуть виступати вода без газу, зелений чай. Щоб дізнатися, яка кількість води ви повинні випити за день, помножте кількість ваших кілограм на 30 мілілітрів води.

І звичайно, пам’ятаєте про фізичні навантаження, так як саме за допомогою них ви зможете домогтися кращих результатів в схудненні. Для яєчно-цитрусової дієти найбільше підійдуть прогулянки по парку або легкі ранкові пробіжки.

Виходячи з дієти, поступово включайте в раціон харчування варену курячу грудку і різні овочі і фрукти.

Відгуки

Віка:

Не вірю своїм очам, я схудла за тиждень на 7 кілограм, про такі результати навіть мріяти не могла, все завдяки яєчно-цитрусової дієті. Я харчувалася апельсинами і грейпфрутом, по черзі. Тепер усім подругам раджу цю чудову дієту.

Олена:

Мені така дієта допомогла, але не на всі 100%. Я очікувала результату в 7-10 кілограм, а скинула всього 4,5. Тепер хочу знову через місяць повторити дієту, сподіваюся вже на більш хороший результат.

Анна:

Я ось вже впродовж п’яти років користуюся грейпфрутової дієтою з яйцями. Колись давно мені порадила її подруга, але я не повірила в її чудодійну силу. Минуло два роки після тієї розмови з подругою і я зрозуміла, що ця дієта мені просто необхідна, так як я сильно поправилася після народження другої дитини. Посиділа я тоді тиждень на цій дієті, і не повірила своїм очам, кожен день я худла рівно на кілограм. Тепер перед важливими подіями я за два тижні починаю готуватися: роблю розвантажувальний день, потім 7 днів харчуюся тільки яйцями і грейпфрутом, а вже останні кілька днів виходжу поступово з дієти, вносячи в раціон харчування м’ясо і рибу. Спасибі дієтологів, які створили мою улюблену дієту.

Альбіна:

А мені дієта з цитрусами не допомогла, я тільки алергію собі нажила. Раніше ніколи алергія на цитруси проявлялась, тепер вона виходить кожен місяць на обличчі і на руках. Дівчатка, зверніться спочатку до свого лікаря, хай він підкаже вам, можна чи не можна сидіти на дієті з цитрусами саме вам, щоб потім не з’явилися проблеми зі здоров’ям, як у мене.

Наташа:

Я дуже задоволена своїм схудненням і дієтою з цитрусами. Я сиділа на яєчно-апельсинової дієті п’ять днів, результат приголомшливий 5 кілограм. Я вже і всім своїм знайомим розповіла про таку чудову дієту.

  • яєчко-цитрусува дієта

Comments are closed!