Ярина

Ярина Ярина

Ярина – протизаплідні знання інструкції та хімічного складу яких не наблизить Вас до незачатію і розумінню працює воно чи ні.

Наведемо деякі відгуки про Ярині :

Припинила приймати Ярину після 4-річного прийому. Волосся сипляться, появілісьприщікі на шкірі. Місячні не йдуть більше місяця. З приводу ваги ще не встигла помітити.

Приймаю Ярина вже рік, ніяких недоліків поки не проявилося. Цикл нормалізувався як годинник, болі зникли, ноги і груди не набрякають. Та й ще причому скинула зайві 5 кг не докладаючи нікаккіх зусиль.

Єдине що не подобається-це ціна.

П’ю Ярину аж цілих 3 роки. Девчонки – це суперррр.

Схудла, стала красунею. Не вірю жодному вашому слову. Всі ваші прищі від солодкого і мучного. А волосся треба мити хорошим шампунем!

Приймаю Ярину пів року. Враження – прекрасне.

Схудла на 8 кг, обличчя чисте, ні прищика; груди збільшилася на 2 розміру; з сексом теж все в порядку. Буду приймати ще як мінімум пів року, там подивимося.

Брала рік, потім кинула, стала приймати знову. Можу сказати одне – ніяких змін не помітила, ні під час прийому, ні після того, як перестала пити.

А скаржитися на зайву вагу соромно – менше їжте і займайтеся спортом.

Лікар гінеколог призначив приймати Ярину для нормалізації гормонів і месячних. Я вже шостий місяць п’ю ці таблетки і дуже задоволена імі. Раньше місячні приходили не попадя як, а зараз як годинник приходять і зненацька не застають, та й болю набагато уменьшілісь. Нікакіх побочек не було і це притому що я курю. Жіву спокійним життям і не боюся небажаної беременності. Ну а вага взагалі ні на грам не додало це при тому що я не худенька, навіть навпаки з Яриною пішло кілька кг. Сейчас допиваю останній місяць і планую дітей, але потім я буду оберігатися тільки Яриною і це не реклама я просто дуже задоволена цим препаратом.

п’ю Ярина 4 месяца. грудь увеличелось, в середині циклу ще й наліваеться. месячние нормалізувалися, вага не увелічілся. бет тільки по фінансам. мало того тепер міняю гардероб (бюстгалтери)

Приймаю Ярину порядку 7 років, Перерва робила на 1 рік через 3-4 року прийому. Вага надлишковий був завжди. Почала за собою стежити схудла на 32 кг. Перестала стежити додала 7 кг. Так що надбавка у вазі ні як не пов’язана з прийомом препарату. Дівчатка їсти треба менше, в спортзал ходити і займатися чим слід регулярно. Удачі.

А я пила інші ОК але ефект від них такий же. Жерти ой як хочеться, а от сексу не хочеться. Я думала що я погана, а перестала пити ОК. І тепер все хочеться і все можеться. Тільки чому-ж оберігатися. Була одна нажеда на “Ярину”, а тут такі ж відгуки.

п’ю ярину і просто худну на місяць то на 2 то на 3 кг. раніше нікакаіх дієти не допомагали. а тепер просто казка. слухала наукову нонференцію лікарів про Ярині. так от ніякого поповнення не може бути на ній. жерти треба менше і все.

Спасибі, Вікторія

Я думаю, якщо б необхідність була, то лікар би мені сказала. Просто. ну це як завжди – сумніви, побоювання. Вирішила зайвий раз уточнити. 🙂

Звичайно все індивідуально. Аналізи для цього і здаєш щоб препарат саме для твого організму підібрали. Всі разние. У мене за 2 місяці вага не змінився, шкіра краще стала, але це може просто літо вплинуло – загар і шкіра не така жирна. А настрій – на мою навпаки – спокійніше стала, так як вже не переживаю через лопнули презерватітвов.

Мені 35 років. Ярину приймала більше 2-х років. Робила невеликі перерви між прийомами – місяць, два. Вага не набрала і будь-яких кардинальних змін у зовнішності не сталося. Єдине, що до Ярини я була володаркою шикарних кучерявого волосся, а тепер. Волосся перестали витися, истончились, обсяг пропав і ці зміни знайомі помітили відразу! Сьогодні відвідала лікаря-трихолога, з’ясувалося, що в моєму організмі переважає гормон тестостерон (!). Чого-чого, а такого я не очікувала почути! Тепер необхідна консультація гінеколога-ендокринолога з усіма витікаючими наслідками і результатами. Підозрюю в подібному гормональному збої Ярину!

Читайте також про такі контрацептивах як:

  • вагітність після ярини відгукі
  • фортранс ціна відгукі
  • хто приймав ярину відгуки вагітність після ярини
  • ярина відгуки

Comments are closed!