Японська одяг для схуднення – Засоби для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU

Японська одяг для схуднення – Засоби для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU Японська одяг для схуднення

Ожиріння на сьогоднішній день визнано однією з основних проблем сучасності. А надмірна вага супроводжує практично кожної людини в різні періоди його життя. Багатьом людям іноді не вистачає

сили волі або вільного часу для систематичних занять спортом або правильного харчування. Також додаткові засоби та препарати для схуднення не завжди є результативними. У даній ситуації від непотрібної маси тіла допоможе позбутися інноваційна розробка вчених Японії – одяг для схуднення.

Новітню технологію рекомендується придбати всім, хто прагне до ідеальних форм тіла і стабільної масі тіла. Особливо вона актуальна для людей з низькою руховою активністю .

Японська одяг для схуднення виробляється зі спеціальної гігроскопічної тканини з додаванням речовини титану. У процесі експлуатації одяг добре прилягає до тіла і глибоко його прогріває. Таким чином виникає ефект сауни і підшкірний жир починає інтенсивно розщеплюватися. Також з організму з потом виводяться токсини, що в свою чергу сприяє додатковому очищенню організму.

Японська одяг для схуднення виконує функцію інфрачервоної сауни . яка покращує кровопостачання м’язів і циркуляцію крові . а також знижує набряклість . Тепловий ефект одягу активізує функції внутрішніх органів . покращує стан судин і шкірних покривів.

Титан, включений в японську одяг для схуднення, гарантує споживачам антибактеріальний ефект, видалення з тіла розтяжок і зникнення целюліту.

Японську одяг для схуднення показано носити не цілу добу, а максимум 2:00

Для новачків слід час експлуатації одягу скоротити, і в добу її використовувати не більше 40 хвилин . Через тиждень систематичного використання даної спеціалізованої одягу рекомендується час шкарпетки збільшити до двох годин .

Після завершення сеансу слід прийняти контрастний душ і акуратно промити в холодній воді, а потім висушити одяг для схуднення.

Слід зазначити, що ефективність японського одягу для схуднення дуже висока . Так систематичне використання даного засобу протягом місяця гарантує втрату до 6 кілограмів надмірної ваги.

На сьогоднішній день виробник спеціалізованого одягу пропонує споживачеві різні її варіації

Розглянемо їх детальніше:

Шорти і бриджі

Цей вид одягу рекомендується для схуднення проблемних зон, як чоловіків, так і жінок – сідниць. стегон і живота. Шорти і бриджі є прекрасним варіантом для людей, які постійно ведуть сидячий спосіб життя або мало рухаються. У процесі носіння забороняється на тіло наносити будь-які косметичні засоби, так як вони блокують виведення з організму токсинів.

Цей виріб є відмінним варіантом для позбавлення від складок жиру в області талії. Пояс також сприяє прогріванню і зняттю напруги в нижніх відділах хребта. У процесі експлуатації пояс не рекомендується сильно затягувати, оскільки існує ймовірність порушення роботи органів шлунково-кишкового тракту. Слід зазначити, що пояс для схуднення можна носити в будь-який час року, так як він непомітний під одягом.

Спортивний костюм

Даний вид японського одягу для схуднення визнаний самим найкращим варіантом, оскільки охоплює відразу всі проблемні зони людини. У ньому можна виконувати прості фізичні вправи і їх ефективність буде збільшуватися у багато разів.

Таким чином, мінімальна фізична активність у спеціалізованому одязі для схуднення допоможе вам нормалізувати надмірна вага і удосконалити параметри фігури.

Comments are closed!