Японська дієта

Японська дієта Японська дієта

Однією з найпоширеніших дієт у світі вважається японська дієта. Японська дієта в чому зобов’язана своєю популярністю образу самих японців. Адже в сприйнятті європейців японці все худі (борці сумо тут в розрахунок не йдуть, вони вважаються в Японії своєрідним національним надбанням). Але от тільки потрібно відзначити, що японська дієта не має особливого ставлення до традицій національної кухні Японії. Цей метод схуднення був розроблений кілька років тому в одному з дієтологічних центрів Японії, тому те, японська дієта і називається японської.

Японська дієта відноситься до швидких способів схуднення. На проходження всього курсу буде потрібно всього лише 13 днів, за які, при сумлінному виконанні всіх приписів дієти, можна буде скинути від 5 до 8 кілограм. Розробники даної дієти запевняють в тому, що результат, отриманий в ході проходження курсу, буде триматися протягом двох-трьох років. Але це не означає, що можна буде без докорів совісті налягати на борошняне, просто потрібно буде харчуватися більш-менш збалансовано.

Основний принцип японської дієти криється в повній відмові від солі, цукру, алкоголю і солодкого. Також під час проходження даної дієти рекомендується вживати полівітаміни та пити якомога більше води.

Як і говорилося вище, курс японської дієти триває 13 днів. Кожному дню відповідає власне меню на сніданок, обід і вечерю.

Перший день:

На сніданок доведеться обмежитися всього лише чашкою натуральної кави без цукру.

На обід можна буде з’їсти два варених яйця і салат з капусти. Запити трапезу можна буде склянкою томатного соку.

Вечеря буде являти собою 200 грам смаженої або вареної риби.

Другий день:

На завтра крім натуральної кави можна буде ще й погризти сухарики.

Обід буде складатися з риби та салату з капусти, заправлений рослинним маслом. До речі, в салат можна буде додати й інші овочі, наприклад, редис, огірки, помідори.

На вечерю потрібно буде задовольнитися 200 грамами вареної яловичини і склянкою нежирного кефіру.

Третій день:

Сніданок – знову натуральна кава з сухариками.

Обід – смажений кабачок і яблуко.

Вечеря – варена яловичина, 2 яйця в круту і капустяний салат з рослинним маслом.

Четвертий день:

На сніданок знову один тільки каву, без всяких там поблажок у вигляді сухариків.

На обід можна буде з’їсти 15 грам сиру (але не більше), одне варене яйце і 2-3 варених морквини.

Сніданок буде кілька різноманітніше, ніж в інші дні. На цей раз Вам належить з’їсти терту моркву і запити її лимонним соком.

Обід – смажена або варена риба зі склянкою томатного соку.

На обід варене куряче м’ясо і салат зі свіжої капусти.

Comments are closed!