Японська дієта: відгуки лікарів

Японська дієта: відгуки лікарів Відгуки лікарів про японську дієту

25 листопада 2012 року | Рубрика: Дієти. Японська дієта | Немає коментарів

Сьогодні японська дієта є вкрай модною. Вона допомогла дуже багатьом людям позбутися від ненависних

зайвих кілограмів. Однак при всій популярності японська дієта є ще й досить суперечливою і незрозумілою. Почнемо з загадки її походження. Хоч і кажуть, що вона була розроблена лікарями японської клініки «Яекс», саме поверхневе вивчення її меню показує: воно гранично далеко від японської кухні. Що стосується лікарів і дієтологів, то їх думки про цю дієту вкрай різноманітні. Є серед них і категоричні її противники, і гарячі прихильники. Власне, це логічно: адже у кожної медалі є 2 сторони.

У цій статті наш сайт зібрав відгуки лікарів про японську дієту і спробував їх систематизувати, щоб створити максимально повну картину. Отже, що говорять про японську дієту професіонали?

Відгуки лікарів Аргументи «за»

1. Найголовніший аргумент – ця дієта працює . Що вже саме по собі говорить про її ефективність. Лікарі неодноразово спостерігали пацієнтів, яким вдалося істотно скинути вагу за допомогою японської дієти. При цьому не було ні ускладнень, ні особливих проблем в процесі. Основа успіху японської дієти – різке зниження кількості вуглеводів і жирів.

А адже саме вони є головним джерелом зайвої ваги.

2. Другий значимий аргумент – вона працює на перспективу. Лікарі – прихильники цієї дієти – відзначають той факт, що вона націлена саме на перестроювання обміну речовин, а це у свою чергу гарантує, що результат протримається протягом 2-3 років, а не зійде нанівець в перші ж тижні.

3. Лікарі також відзначають, що з усіх дієт японська переноситься пацієнтами досить просто – немає постійного відчуття голоду, занепаду сил, головних болів і т. д.

4. Одна з позитивних особливостей дієти – детоксикація організм а, яка відбувається в процесі. Дієта повністю без солі, виключає вживання спецій, цукру, алкоголю і хліба. За рахунок цього відбувається очищення організму.

Аргументи «проти»

1. Лікарі – противники японки в один голос твердять: налягання на білок в такій кількості – занадто сильне навантаження на нирки . Пацієнти в процесі дієти часто скаржилися на присмак у роті, який чи ацетоном – це свідчить про те, що в організмі знаходяться продукти розпаду білка.

2. Багатьох дієтологів і лікарів бентежить, що в меню японської дієти входить кава в такій кількості. Кава – далеко не універсальний напій. Він протипоказаний людям, що страждають проблемами з тиском і серцево-судинною системою.

3. Ще одна річ, про яку постійно твердять лікарі – крайня незбалансованість ь японської дієти. Її меню позбавлене найважливіших для людського організму речовин. Тому обов’язково варто супроводжувати японську дієту прийомом вітамінного комплексу.

Крім того, практикувати японку частіше, ніж 2 рази на рік, лікарі не рекомендують.

4. Низька калорійність раціону японської дієти – вона становить від 500 до 800 ккал в день – також є предметом невдоволення лікарів. При такій скромній нормі добового раціону, стверджують лікарі, досить складно підтримувати нормальну життєдіяльність.

Як бачиш, думки професіоналів дійсно розділилися. Однак, привівши численні аргументи до єдиного знаменника, можна зробити наступні висновки:

– японка розрахована на людей, які не страждають ніякими хронічними захворюваннями, і досить фізично витривалих.

– головне – японська дієта приносить помітний результат (8-10 кг за 14 днів). А, отже, вже має право на існування.

– необхідно слухати свій організм, тому що будь-яка реакція, як не крути, все ж індивідуальна.

Незважаючи на всі відгуки лікарів про японську дієту, вона продовжує лідирувати в списку найбільш популярних. Але ми все ж рекомендуємо тобі отримати консультацію твого лікуючого лікаря, який буде враховувати саме твої особисті особливості, перед тим як приступати до дієти.

  • диети які рекомендують лікарі

Comments are closed!

_0.31MB/0.02086 sec