Японська дієта опис – результати, правила японської дієти, відгуки, схуднення

Японська дієта опис – результати, правила японської дієти, відгуки, схуднення Японська дієта

Японська дієта придумана і розроблена саме японськими фахівцями. Незважаючи на це, у неї немає нічого спільного з японської традиційної кухней. Рассчітана вона на 2 тижні, протягом яких організм людини

налаштовується на інший робочий ритм і в ньому нормалізується обмін речовин, що, природно, позначається на зниженні маси тіла і поліпшенні загального стан здоров’я людини.

Загадкова японська дієта

Японська дієта – найбільш загадкова з усіх, популярних сьогодні, різних дієт. Загадковість виявляється в тому, що інформація про неї різноманітна і суперечлива – від абсолютної безглуздості до безперечною користі, а іноді, навіть шкоди.

Коли застосовується японська дієта результати не змушують себе довго чекати.

Її плюси полягають у гарантованому, різкому зниження ваги – людина «сидить на даній дієті втрачає близько 7-8 кг маси свого тіла всього лише за 2 тижні. Швидкі результати японської дієти пов’язані з тим, що це-незбалансована дієта, тобто, вона складена не відштовхуючись від нормального співвідношення жирів, білків і вуглеводів. У світовому масштабі саме такі, з енергетично низьким вмістом, дієти вельми популярні тому, що забезпечують дуже швидкий результат.

Основні правила японської дієти – це абсолютне дотримання раціону кожного дня і черговості днів дієти, забезпечення щодня організму не менше ніж 1,5 літрами мінеральної або кип’яченої води і вживанні виключно зазначених в дієті продуктів харчування.

Слід пам’ятати, що дотримуватися її можна не більше ніж два рази на рік, щоб результаті вона, крім швидкого схуднення, які не завдала і шкоди організму, а її застосування більш, ніж два тижні може назавжди порушити обмін речовин.

Основні меню японської дієти:

Якщо говорити, загалом, про традиційної японської кухні . то вона має багато відмінностей в порівнянні з популярним варіантом японської дієти. У зв’язку з тим, що Японія – це морська, що не багата продуктами тваринницької і землеробській діяльності, країна, то, звичайно, і кухня цього народу орієнтована на морепродукти.

Більше всього затребуваною злакової культурою в Японії є рис, а вже за ним, в значно в меншій кількості, йдуть у вживання японців пшениця, соєві боби, ячмінь і багато інших злаки. Своєю пристрастю до різноманітних сортів чаю японці славляться на весь світ, тому кава, не так давно завезений в цю країну, тут взагалі не популярний. Класичне японське меню низько калорійно, що забезпечується вживанням в їжу жирів тільки рослинного походження та морепродуктів, багатих залізом, фосфором, вітамінами груп С і В.

У зв’язку з цим, напрошується інший, але дійсно більш «японський», варіант японської дієти, в основі якої тільки традиційні японські продукти: рис, морепродукти, сира риба і соя.

  • дієти опис

Comments are closed!

_0.31MB/0.00391 sec