Якнайшвидше Схуднути в Домашніх Умовах? Як Правильно і Швидко схуднути після пологів?

якнайшвидше Схуднути в Домашніх Умовах? Як Правильно і Швидко схуднути після пологів? Як Можна швидко схуднути в домашніх умовах? Як правильно і швидко схуднути після пологів? Ефективний і швидкий спосіб схуднути без шкоди здоров’ю!

Ви хоча б раз хотіли схуднути по-справжньому? Як швидко схуднути в домашніх умовах?

Як швидко

схуднути після пологів?

Вітаю Вас, моя дорога колего!

Якщо Ви зараз читаєте ці рядки, значить, Ви вирішили зайнятися своїм здоров’ям, тілом і красою. Стати ще краще, ніж Ви є – швидко схуднути в домашніх умовах .

Все, що Вам потрібно зробити прямо зараз – оформити підписку на курс «Секрети Природного Моделювання Фігури в Домашніх Умовах» і почати худнути. Цей курс заснований на унікальних методиках, з якими Ви, повірте, ще не стикалися. У ньому викладено найефективніший спосіб швидко схуднути.

«Оформити передплату на курс і почати худнути»

Або спочатку дізнайтеся більше подробиць.

Вас, швидше за все, здивував дивний питання, задане в заголовку. Про що мене запитують? Ще б я не хотіла схуднути. Так тисячу разів хотіла схуднути швидко і без шкоди здоров’ю!

Одну хвилину. Давайте поки зупинимося на цьому. Скажіть мені, будь ласка, чи знайомі Вам такі висловлювання:

    Якщо ти такий розумний, тоді чому ти такий бідний? «Немає нічого простішого, ніж кинути палити – я сам проробляв це вже десятки разів» (Марк Твен).

Немає нічого простіше, ніж схуднути. Я худла вже десятки разів!

У своєму житті ми худнемо нескінченну кількість разів:

    СПОЧАТКУ – тому що ми закохалися. ПОТІМ – тому що пора виходити заміж. ДАЛІ – через вагітність. ПІСЛЯ ВАГІТНОСТІ – щоб влізти в речі, які носили до пологів. ЧЕРЕЗ ЧАС – щоб вийти на роботу після декрету. І щовесни – традиційно, щоб поїхати влітку у відпустку.

Щоб худнути, нам завжди потрібен привід! Кожен випадок нашого схуднення пов’язаний з вагомими причинами й серйозними обставинами для того, щоб швидко схуднути.

Якщо такий розумний, чому тоді… не стрункий?

Ми, справжні жінки, випробували на собі весь існуючий арсенал засобів для схуднення та позбавлення від зайвої ваги. Коли ми хочемо схуднути швидко, та ще відразу на 10 кг, нас нічим не зупинити. Ось ці способи:

Виснажливі. Мучили себе дієтами і голодуванням. Давилися овочевими відварами, пили гіркі чаї для схуднення, не їли після шести.

Психологічні. Платили за кодування, гіпноз, психокоррекцию. Сором’язливо спілкувалися в групах підтримки з такими ж, як Ви.

Хімічні. Пили серйозні таблетки, що пригнічують апетит, застосовували гормональну терапію. Використовували кошти, що прискорюють метаболізм.

Фізичні. Перепробували всі нині існуючі системи шейпінгу та аеробіки. Гнобили себе пробіжками на стадіоні. Купували додому тренажери.

Апаратні. Замовляли в салоні різноманітні види ручного та апаратного масажу, лімфодренаж, антицелюлітні програми, пробували лазні і термобрюкі, обгортання, міо-і кріостімуляцію, підшкірні ін’єкції.

Якщо щось пропущено, значить, ми про це просто забули, але це точно було. Ми, жінки, – стали абсолютними експертами в тому, що треба робити, щоб швидко схуднути. Знаємо все про гормони, травленні, метаболізмі та метаболітах, психотерапевтичних методах, таблетках, комплексах вправ.

Задайте нам будь-яке питання про те, як правильно і швидко схуднути, і ми на нього відповімо без запинки. Але чому ми всі знаємо, але продовжуємо набирати вагу?

Що в результаті? Ми знову там, де знаходимося зазвичай – все так же набираємо в пошуковому рядку «як схуднути швидко на 10 кг».

Бідні жінки: все життя – на гойдалках! У скільки обходиться, в середньому, нам, жінкам, кожен скинутий кілограм?

Шляхом простого складання безлімітних річних абонементів в спортивний клуб, ціни домашніх тренажерів, екіпіровки (термобрюк, кардіобраслета, що показують чи досяг пульс і тиск значень, при яких найбільш ефективно згоряє підшкірна жирова клітковина, про кросівки-маєчки мовчимо), спеціальної косметики ( антицелюлітних і моделюючих гелів, кремів, масел, спреїв і т. д.), оплати послуг масажистів, тренерів, дієтолога, косметолога і психотерапевта, вартості дуже дорогих ліків для схуднення і харчових добавок від зайвої ваги.

На «похудітельние» потреби, за статистикою, на 5 жінок в сезон доводиться 7320 доларів!

Що виходить? Ми витрачаємо величезні гроші на схуднення. Мучимо себе дієтами, обмежуючи у всьому. Живемо без радості.

І що в результаті? скинуті кілограми зрадницьки повертаються до нас, і зараз, звичайно ж, ми знову в процесі…

Розглянемо процес докладніше. Пологи і годування грудьми – справа правильна, нічого не скажеш. Відсутність інтересів, поки сидиш вдома, «заїдати» смакотою на дивані. Теж можна зрозуміти. Думка «Ех, все одно, вже й так поправилася» завершує розпочате. І ось – логічний результат. Вага 102 кг. І як взагалі можна швидко схуднути після пологів?

Далі отримуємо поштовх ззовні. Скоро виходити на роботу! Нам потрібно якомога швидше схуднути. Ціною неймовірних зусиль протягом 2-х років, зібравши в кулак всю волю, змучивши рідних своїми дієтами і вічно поганим настроєм, отримуємо результат – мінус 40 кілограмів.

Перша ж серйозна проблема (на роботі, в особистому житті, часті хвороби дитини) змушує нас набрати всі скинуті кілограми, та ще й кілограмів 20 додати.

Чому? Адже ми такі розумні “Всезнайки”. Задайте нам будь-яке питання про те, як швидко схуднути на 10 кг, ми на нього відповімо відразу ж. Чому ми не можемо залишатися стрункими?

Відповідаємо: У нас не було такої Мети!

Вважаю, цей парадокс потребує роз’яснення.

Щоб поставити собі якусь мету, треба насамперед відповісти хоча б на три питання:

    Навіщо мені це? Як я буду цього добиватися? І що буду з цим робити, коли доб’юся?

Не завжди ми маємо відповіді на всі ці питання. Всі образно, як би в загальних рисах. А конкретно – ніяк. Отже, почнемо з головного.

Навіщо Ми Худеем?

Ми хочемо схуднути, щоб стати красивими, а красивими ми хочемо стати, щоб чоловіки самі собою в штабелі укладалися. Ось тут і захована бомба з годинниковим механізмом, яка обов’язково рвоне.

«Ми постійно плутаємо дві речі – красу і бажаність, або красу і любов. Люди хочуть бути красивими, щоб їх любили і щоб їх хотіли. Краса безумовно заворожує, але завороженість явище тимчасове і швидко проходить. Можна захоплюватися красою і не любити, можна відчувати бажання, не рахуючи об’єкт свого жадання красивим, можна, нарешті, бажати і не любити, а тому підсвідоме прагнення людини до краси не тільки безглуздо, але в ряді випадків і чревато “(Доктор Курпатов) < / p> Люблять і некрасивих. Бажають і не струнких. І навпаки. Красивих – не обов’язково люблять. Струнких – не обов’язково хочуть!

Коли ми виявляємо, що той, хто вчора вважав тебе красивою і стрункою – не підходить нам, ми знову повертаємося до улюблених тортиків і тістечком, так чудово підсолоджувальних наше життя. Щоб потім знову шукати способи швидко схуднути на 10 кг…

Єдина причина для схуднення – ВИ САМА!

Є одна лише причина, яка здатна спонукати на титанічні зміни у своєму житті – це власне колосальне бажання змінитися (схуднути). Не заради когось або чогось, не заради чоловіків, навіть не заради впевненості в собі.

Головне в схудненні – радість! Головний привід для схуднення – Ви!

У нас не повинно бути відчуття, що ми виправляємо якийсь недолік. Навпаки, має бути почуття здобуття. Здоров’я і краси, щастя!

Представляю Вам курс, в якому враховані всі важливі психологічні аспекти ефективного схуднення:

• Худнути потрібно з радістю і легко – всі мої методи засновані на силі самої природи. Ви просто візьмете у неї цю міць.

• Худнути потрібно для себе коханої, а не для інших – в способах схуднення враховані особливості жіночої психіки. Вам більше не потрібен привід, щоб худнути.

• Худнути потрібно так, щоб відразу бачити результати. Це методика дійсно швидкого схуднення . Ви не будете виснажувати себе роками.

• Худнути потрібно без шкоди для здоров’я, навіть якщо швидко. Моя методика повністю безпечна . Жоден Ваш орган не постраждає в процесі схуднення .

• Худнути потрібно рівномірно і послідовно. Мій курс крок за кроком приведе Вас до тривалого результату . Ви забудете про вічні коливаннях ваги .

Запевняю Вас – такого Ви ще не пробували! Я пропоную Вам ефективний і надійний метод швидкого схуднення. Ви вже зітхнувши приготувалися дізнатися, скільки це буде коштувати? Анітрохи! Ви отримуєте курс абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Це швидкий і ефективний спосіб схуднути. Ви дізнаєтеся, як швидко схуднути на 10 кг.

    Як швидко схуднути – в домашніх умовах. Як швидко схуднути – за тиждень. Як схуднути швидко – і ефективно. Як швидко схуднути – після пологів. Як схуднути швидко – без шкоди здоров’ю. Як правильно і швидко схуднути.

Це гранично простий і абсолютно доступний курс «Секрети Природного Моделювання Фігури в Домашніх Умовах» . в якому я індивідуально займаюсь саме Вами.

Не шукайте для себе виправдань. У Вас їх зараз немає. Потрібно просто почати худнути.

Бажаю Вам удачі, Дорога колега, стрункості, відмінного самопочуття та натхнення! А найголовніше – радості і ще раз радості! Адже тільки з радістю ми можемо змінити те, що хочемо змінити. Повірте, худнути – це приємно! Особливо, якщо це домашнє схуднення.

автор електронних книг і статей про красу і здоров’я тіла.

  • Як можна швидко схуднути домашніми методами?
  • що потрібно робити щоб якнайшвидше схуднути

Comments are closed!