Який тренажер краще вибрати для схуднення

Який тренажер краще вибрати для схуднення Який тренажер краще вибрати для схуднення

Багато жінок стикаються з проблемою зайвої ваги. Щоб з нею впоратися, кожна представниця прекрасної статі вибирає свій метод: хтось постійно сидить на дієтах, хтось робить вранці гімнастику і пробіжки, хтось ходить на фітнес і в тренажерний зал. Насправді ж, найкращим варіантом є комплексний підхід: здорове збалансоване харчування, фізичні навантаження і, звичайно ж, відмінний настрій і віра в неодмінний успіх!

Звичайно, важливі всі фактори. Але в цій статті більш докладно ми розглянемо фізичне навантаження, а саме – спробуємо вибрати найкращий домашній тренажер для схуднення. На сьогоднішній день існує безліч моделей всіляких тренажерів, орієнтованих на схуднення стегон, ніг, області талії і живота. І в будь-якому фітнес-клубі ви, безсумнівно, зможете випробувати безліч варіантів. Але, погодьтеся, набагато комфортніше, приємніше і матеріально вигідніше займатися вдома, у звичній обстановці. А тут вже з різноманітністю тренажерів не розженешся – доведеться вибрати всього 1-2 варіанти. І не тільки через матеріальних витрат, але й з причини браку місця в звичайній середньостатистичній квартирі, де живе більшість з нас.

Отже, спробуємо розібратися в сьогоднішньому достатку вибору домашніх тренажерів для схуднення і підібрати для себе оптимальний варіант.

Види і особливості вибору тренажера

Всі тренажери діляться на 2 групи:

  Кардіотренажери. Ідеально підійдуть для схуднення. До такого обладнання відносяться велотренажери, степпери, бігові доріжки, еліптичні і гребні тренажери. Силові тренажери. Найкращим чином підійдуть, якщо ваша мета – зміцнити м’язи.

Вибираючи тренажер для схуднення, обов’язково зверніть увагу на кілька факторів:

  Чим більше м’язів задіюється під час занять на тренажері, тим більше калорій спалюється. Отже, тим більший ефект ми отримуємо від занять. Чим глибше ви дихаєте під час занять на тренажері, тим швидше спалюєте жир! А все завдяки кисню, який активно насичує клітини організму. Вибирайте тренажер залежно від тієї групи м’язів, які для вас найбільш важливі при схудненні. Наприклад, якщо ви бажаєте постійно підтримувати загальний тонус і при цьому схуднути в області ніг і стегон – оптимальним поєднання стане бігова доріжка і степпер.

А тепер поговоримо докладніше про різні види тренажерів для схуднення.

Степпер

Степпер є одним з найбільш популярних домашніх тренажерів для схуднення, адже він володіє такими перевагами, як компактність, простота у використанні і доступність в ціні. Принцип його роботи полягає в імітації ходьби по сходинках. Залежно від моделі степпер може бути доповнений лічильником кроків, часу, пульсу, а також регулюванням навантаження.

Займатися на степпере дуже просто. Просто приділяйте тренувань за 20 хвилин на день – і вже через місяць ви приємно здивуєтеся отриманим результатам. Але при заняттях на цьому тренажері працює мінімальна кількість м’язів, амплітуда рухів невелика, а дихання не дуже глибоке. Тому в якості тренажера для схуднення степпер складно назвати кращим варіантом – швидше, його ефективно використовувати в комплексі з чимось ще.

Велотренажер

Велотренажер є універсальним і, можна сказати, класичним засобом не тільки для схуднення, але і для підтримки прекрасної фізичної форми, підняття загального тонусу. Велотренажер – ідеальний засіб для зміцнення сідниць і ніг, підвищення витривалості серцево-судинної та дихальної системи. У порівнянні зі степпером навантаження тут більш високі. Але варто врахувати, що всі заняття на велотренажері відбувається сидячи, а, значить, не максимально ефективно.

Велотренажер, як правило, – вибір тих людей, які не сильно люблять інтенсивні навантаження. Разом з тим, його не рекомендується використовувати людям, які недавно перенесли травму в області попереку або ж мають досить слабкий хребет. Займатися на тренажері краще через 2 години після їжі, а після заняття – годину не є.

Гребний тренажер

Гребний тренажер для схуднення останнім часом набирає популярність. Основна його перевага полягає в тому, що під час заняття працюють практично всі м’язи, йде зміцнення серцево-судинної системи, прекрасно вентилюються легені, та й жир спалюється дуже інтенсивно. Крім всього цього, імітація рухів гребли дозволяє зробити хребет більш гнучким, потроху розтягувати м’язи. Тому якщо у вас є проблеми зі спиною (наприклад, остеохондроз) – гребний тренажер стане для вас ідеальним варіантом.

Займатися на гребному тренажері не тільки просто, але й цікаво. Але при цьому варто врахувати, що основне навантаження йде на плечі. Тобто, такий тренажер для схуднення оптимальним чином підійде для жінок з фігурою типу «Груша». Якщо ж у вас фігура типу «Пісочний годинник» або «Перевернутий трикутник» – від занять «веслуванням» краще утриматися, щоб уникнути непропорційного розвитку частин тіла.

Бігова доріжка

У порівнянні зі степпером або велотренажером ефективність бігової доріжки значно вище. Але слід пам’ятати, що такий тренажер для схуднення – не для лінивих: щоб скинути зайві кілограми, на ньому доведеться займатися регулярно і наполегливо.

Еліпсоїд

Тепер, познайомившись з різними тренажерами для схуднення, ви, безсумнівно, зможете підібрати для себе оптимальний варіант. Але, незалежно від зробленого вибору, намагайтеся дотримуватися регулярність занять і прийому їжі. І головне – вірте, що у вас все вийде!

 • який тренажер найкращий для схуднення
 • кардіотренажери для схуднення
 • тренажери для схуднення
 • тренажер для схуднення ціна
 • тренажери для схуднення ніг
 • який тренажер найкращий
 • на якому тренажері краще худнути
 • найкращі тренажери для живота
 • найкращий тренажер для схуднення
 • тренажери для схуднення живота

Comments are closed!