Який масаж краще для схуднення, як робити масаж для схуднення

Який масаж краще для схуднення, як робити масаж для схуднення Як робити масаж для схуднення?

Існує безліч процедур і методів для позбавлення від зайвої ваги. Мабуть, найбільш затребуваний масаж. Є кілька правил, яких необхідно дотримуватися при проведенні масажу для схуднення.

Подібний масаж завжди поєднують з дієтою або заняттями спортом, відвідуванням лазні. Недостатньо провести кілька сеансів масажу, це мають бути цілі курси процедур. Тільки в цьому випадку буде досягнутий позитивний ефект. Не варто забувати і про протипоказання. Перед початком курсу масажу для схуднення поговоріть з лікарем. Тільки фахівець повною мірою здатний оцінити стан вашого здоров’я і порадити той чи інший вид масажу для зниження надлишкової ваги.

Масаж для схуднення сприяє збагаченню клітин киснем, робить еластичними і пружними м’язи, благотворно впливає на процеси обміну. А найголовніше – саме в жирових відкладеннях відбуваються найбільш виражені зміни: жирові клітини згоряють без сліду.

В арсеналі професійних масажистів багато різноманітних методик масажу. Але який масаж краще для схуднення? Без сумніву, точковий масаж – дуже дієвий метод. Дозволяє швидко позбутися, як мінімум, від двох кілограмів. Робити його повинен професіонал. Хоча є кілька нескладних точок, впливаючи на які можна зменшити свій апетит. Вушна западина – ця та точка, в якій вухо з’єднується з щелепою. Відкрийте рот і покладіть палець на точку – ви її легко знайдете. Ще одна точка розташована в місці з’єднання плеча з шиєю. І нарешті, точка масажу в районі пупка: по обидві сторони від нього, на відстані у два пальці руки. Дані точки масажують рухами по колу хвилини дві.

Популярний і антицелюлітний масаж, його суть полягає в тому, що завдяки активним рухам масажиста відбувається розігрів в зоні дії, і підшкірний жир «тане», зникає так звана «апельсинова кірка».

Під час баночного масажу впливають на такі області, як стегна і сідниці допомогою тиску повітрям. Вплив відбувається не тільки на всі шари шкіри, але і на ток лімфи і крові. Для цього є спеціальні банки. Вони силіконові. При проведенні процедури шкіра втягується в банку, і банку водять по проблемним областям. Всі рухи проводяться в бік відтоку венозної крові.

Але все ж деякі фахівці стверджують, що ручний масаж краще і розкривають деякі секрети про те, як робити масаж для схуднення. Обов’язково зверніть увагу на руки вашого масажиста: нігті повинні бути коротко оброблені, а самі руки – чистими. Коли виконується масаж шиї і області декольте, на яких провисає шкіра внаслідок ожиріння, необхідно лежати з відкинутою назад головою. А рухи повинні бути легкими, що йдуть від середини грудей в сторони у напрямку до шиї. При массировании живота треба скористатися кремом або олією. Вказівним і великим пальцем беруть ділянку шкіри, трохи здавлюють його і тягнуть складку вгору, потім різко відпускають. Але не варто дуже старатися і надмірно натягувати шкіру, адже можуть трапитися і травми. А ось ефективний масаж стегон може провести тільки масажист. У даному випадку для гарантованого позбавлення від скупчився жиру допоможе тільки глибокий масаж. Його проводять, так само стискаючи і відпускаючи складки шкіри.

Варто відзначити, що під час масажу ви будете відчувати біль, але вона повинна бути невеликий.

  • масаж для схуднення
  • який масаж лібше робити для зхуднення

Comments are closed!