Які продукти викликають прищі | Правильне харчування для краси і зниження ваги, здорового і смачного схуднення

Які продукти викликають прищі | Правильне харчування для краси і зниження ваги, здорового і смачного схуднення Які продукти викликають прищі

У цій статті ми розповімо, які продукти протипоказані людям з проблемною шкірою, перерахуємо, що потрібно виключити зі свого раціону, щоб зменшити запалення. Спиратися ми будемо

на дослідження відомого американського дієтолога Франка Лімпана, фахівця з детокс і правильному харчуванню.

Доктор Ліпман відомий в Америці як виробник власної лінії засобів для Детокс. Його марка називається Be Well.

У дієтолога багато клієнтів у світі шоу-бізнесу, він часто дає інтерв’ю, багато говорить про зв’язок харчування і стану шкіри.

На думку доктора Ліпмана, три головних продукти, від яких потрібно відмовитися людям, страждаючим акне, – це молоко, цукор і все, що містить глютен (клейковина злакових).

Про те, що молоко провокує запалення, відомо давно. Американський актор Вуді Харельсон в інтерв’ю російського видання журналу «Максим» якось зізнався, що зміг позбутися прищів як тільки перестав вживати молочне.

У коров’ячого молока, дійсно, є здатність підсилювати акне. Як відомо, акне з’являється через те, що чоловічі статеві гормони змушують залози в посиленому режимі виробляти шкірне сало. Коли рівень чоловічих гормонів знижується, наприклад, під час прийому контрацептивів з антиандрогенною дією, шкіра стає чистішою. ??

Рівень андрогенів (чоловічих гормонів) в організмі залежить в тому числі і від того, що ви їсте і п’єте.

Природа придумала молоко для вигодовування потомства, тому не дивно, що в ньому крім всяких білків, жирів і вуглеводів присутні речовини, що прискорюють ріст і дозрівання телят. Навіть у молоці домашніх корів, яких пасли на волі, годували тільки екологічно чистої травою, міститься, за словами доктора Ліпмана, більше 60-ти всіляких гормонів, здебільшого – анаболіків (тих самих, які використовують культуристи для нарощування м’язової маси).

Молока без гормонів не існує. Будь молочний продукт містить деяку кількість тестостерону, прогестерону, інсуліну, інсуліноподібного фактору росту та інших стимулюючих речовин.

Анаболики і статеві гормони, споживані з молоком, самі по собі здатні викликати акне. Однак існує ще один механізм, чому шкіра стає проблемною. Лактоза (молочний цукор) стимулює синтез інсуліну, який ще більше посилює дію стероїдів на шкіру. Так, стакан молока підвищує рівень цього гормону на 300%. Тому чиста шкіра – ще один вагомий аргумент на користь дієти, орієнтованої на низький інсуліновий індекс продуктів.

Здавалося б, що може бути простіше. Виключи з дієти все молочне і позбудься від прищів. Та ба. Виявляється, цукор і так звані очищені вуглеводи (продукти з очищеної або білого борошна: хлібобулочні вироби, макарони, торти, печиво) також здатні викликати появу акне. Продукти з високим глікемічним індексом, тобто, в першу чергу, цукор, стимулюють вироблення інсуліну, який, як ми вже знаємо, посилює вплив на шкіру статевих гормонів, але вже наших власних.

Третій продукт, який необхідно виключити тим, хто страждає акне, це глютен. Чим же винен глютен? З одного боку речовина пошкоджує слизову оболонку тонкого кишечника. Виникає місцеве запалення, розвивається розлад травлення і порушення всмоктування корисних речовин. З іншого боку – запускається каскад імунних реакцій по всьому тілу. На тлі дієти з високим вмістом цукру, очищених вуглеводів і молока, у людей з схильністю це необоротно призводить до появи прищів.

У пшениці, жита, вівсі, ячмені дуже багато клейковини. Глютен повністю відсутня в рисі, гречці, просо, бобових, кукурудзі, картоплі.

Так історично склалося, що на нашому столі занадто багато і жирів, що провокують запалення. До них відносяться: насичені жири, транс-жири, омега-6, деякі рослинні масла (соєва, кукурудзяна). Всі вони підвищують рівень інсуліноподібного фактора росту-1, який стимулює зростання волосяних фолікулів.

На противагу їм працюють омега-3 жирні кислоти. Розширення раціону за рахунок продуктів, багатих даними корисними речовинами (риба, горіхи, насіння), часто дає вражаюче гарний ефект на шкірі.

Також, для схильної до запалень шкіри важливі важливі цинк, вітаміни А і Е. Їх і інші біодобавки для проблемної шкіри потрібно обов’язково приймати, додатково до здорового раціону. Які біодобавки читайте нижче:

Отже, кілька простих порад від дієтолога Франка Ліпмана, які допоможуть вам позбавитися від акне.

1. Тримайтеся подалі від молока. Продукт ідеально підходить вам тільки, якщо ви… теля.

2. Вживайте продукти з низьким глікемічним індексом. По можливості, повністю виключіть з раціону цукор і рафіновані вуглеводи.

3. Їжте більше фруктів і овочів, багатих антиоксидантами та іншими протизапальними речовинами. Щодня слід з’їдати мінімум 5-9 порцій фруктів і овочів.

4. Збільште вміст омега-3 жирних кислот у своєму раціоні. Для кращого терапевтичного ефекту їх, можливо, доведеться поприймати у вигляді біодобавок.

5. Додайте в свій раціон такі продукти, як жирна риба, куркума, імбир, зелений чай, горіхи, ягоди, листові овочі, а також домашні курячі яйця.

6. Приймайте наступні біодобавки:

– Масло примули вечірньої 1000-1500 мг двічі на день. (Можна замовити на iherb ось тут)

– Цитрат цинку – 30 мг на день.

– Вітамін «А»: 25000 МО на день. Приймати протягом не більше трьох місяців. Вагітним даний вітамін приймати не слід.

– Вітамін «E» (суміш токоферолів, але тільки не альфа-токоферол) – 400 МО на день.

  • актори з проблемною шкірою
  • вплив гормональних контрацептивів на тонкий кишечник
  • лактоза у гручці
  • трави для зниженн тестостерону
  • чим знизити чоловічі гормони
  • як знизити тестостерон без гормонiв
  • якi трави знижують чоловiчi гормони

Comments are closed!

_0.32MB/0.00603 sec