Яка повинна бути дієта, щоб особа схудло | 40 КГ | ВКонтакте

Яка повинна бути дієта, щоб особа схудло | 40 КГ | ВКонтакте

З проблемою, як схуднути в особі, найчастіше звертаються люди з пухкими щічками і округлої формою обличчя, що дісталися у спадок. Але трапляється і так, що як тільки людина захотіла поправитися

в тілі, вся повнота насамперед йде в обличчя. Або з віком раптом з’являється друге підборіддя і висячі щоки.

Причинами останніх змін в області підборіддя і щік є різке збільшення у вазі, швидке зниження ваги, сутулість, ослаблення м’язів, регулярна ходьба з опущеною головою, читання літератури лежачи на спині. Напрошується висновок, що для профілактики або позбавлення від висячих щік і другого підборіддя необхідно не допускати подібного у своєму житті.

Чи не допускаємо набряків особи. Для цього вживаємо не менше двох літрів звичайної води в день. Інакше організм почне збирати рідину в організмі, і це обов’язково позначиться на обличчі у вигляді набряків. Головне правило – не пити газовану воду. Для схуднення обличчя відмінно підійде зелений чай.

Алкогольні напої треба виключити, щоб особа схудло. Якими б вони слабкими не були. Навіть навпаки, пиво, не будучи міцним напоєм, найбільше шкодить в нашій проблемі із схудненням особи. Заборона на спиртні напої пояснюється зневодненням, до якого вони приводять. А брак рідини впливає на її накопичення у вигляді набряків.

Думаємо про продукти. Розділимо весь наш денний раціон навпіл. Одну половину повністю замінимо овочами та фруктами. Щоб схудло особа, їх повинно бути багато! Тому що зараз нам потрібна клітковина і підтримку водного балансу організму.

Скоротіть вживання солі. Вона також затримує рідину в організмі. Цукор і вуглеводи діють на повноту саме в області обличчя, як кажуть фахівці.

Що робити, щоб схудло особа

Поговоримо про активні дії для чоловіків і жінок. Як зробити, щоб схудло обличчя?

Схуднути особою як чоловікові, так і жінці допоможе масаж рушником.

Він призначений для корекції другого підборіддя і контуру обличчя. Якщо Ви володар капілярної сітки на обличчі, то даний масаж заборонений через різкої зміни температур.

Готуємо трав’яний настій. У миску насипати 1 столову ложку трави (на вибір: ромашка, деревій, шавлія, липовий колір). Залити це 1,5 склянкою гарячої води. Чекаємо 20 хвилин.

Опускаємо рушник в трав’яний настій, а потім беремо рушник в обидві руки за кінці.

Згадайте, як грають на гармошці. Подібним чином смикайте рушник в різні сторони різкими рухами. Робити це потрібно так, щоб рушник плескали по підборіддю.

А в салонах Вам запропонують послуги з пластичного і класичного масажу особи для зміцнення тонусу м’язів.

Певні вправи допоможуть схуднути в області обличчя.

Схуднути в особі швидко дозволять такі вправи спільно з дієтою. Беремо чистий олівець в рот, затискаємо його зубами й у повітрі як би малюємо букви і цифри. Можна писати імена, слова. Для нас хороша цифра 8.

Згорнемо наші прекрасні губки в трубочку і будемо вимовляти або співати: о-а-е-у-і-ю-я-і-е-у. А потім у зворотному порядку вимовимо ті ж звуки. Чотирьох хвилин буде достатньо.

Відчуємо свої куточки губ і спробуємо опускати їх вниз, напружуючи м’язи шиї. Потім повертаємося у вихідне положення і розслабляємося. Виконуємо вправу 10 разів.

З’єднаємо щільно зуби і будемо намагатися відтягувати вниз нижню губу.

Ви багато часу проводите за комп’ютером? У Вас сидяча робота? Будемо худнути прямо там. Поставимо лікоть на стіл, а кулак помістимо під підборіддя. З силою будемо намагатися опустити обличчя вниз, заважаючи собі рукою.

Ще одна вправа на боротьбу з собою. Щоб обличчя схудло, нахиліть голову до лівого плеча, і ліву руку покладіть на ліву скроню. Намагайтеся головою торкнутися плеча, а рукою перешкодити цьому. З правого боку виконати теж саме.

Насправді людям з пухким особою схуднути лише в області обличчя досить важко. Зазвичай при схудненні в цілому, осунется і обличчя.

  • що зробити щоб схудло обличчя

Comments are closed!