Як зробити так щоб схудли Ноги. Всілякі вправи

Як зробити так щоб схудли Ноги. Всілякі вправи. Як зробити так щоб схудли ноги: скакалка і кращі вправи.

Нарешті прийшла сонячна, довгоочікувана весна. І, звичайно, всі жінки прагнуть виглядати привабливо!

Як відомо, стрункі ніжки завжди привертали увагу і вважалися надзвичайно сексуальними

частинами тіла, особливо у представниць прекрасної половини людства.

Що ж необхідно зробити, щоб після такої холодної і довгої зими привести ноги в належний вигляд? Що потрібно вжити для їх схуднення? І як схуднути після гормонів, прибрати все зайве?

Жодна виснажлива дієта не дасть швидкого і значного результату, якщо не застосовувати різні фізичні навантаження, адже, як відомо, схуднення ніг – це завдання не з простих. Перше, що необхідно змусити себе робити – це ходити.

Регулярна ходьба близько 30-40 хвилин в день дуже навіть сприяє ефективному схудненню ніг.

Слід зазначити, для того, щоб зміцнити наші м’язи і зробити ноги більш привабливими і стрункими, слід постійно змінювати темп ходьби, зокрема з повільного на більш прискорений.

Для схуднення ніг рекомендується також застосування різних тренажерів, таких як велотренажер або бігова доріжка. Крім цього, слід пам’ятати про щоденному догляді за ногами.

Адже майже всі жінки носять взуття на підборах, через що до закінчення дня ноги гудуть від втоми. Щоб ноги відпочили, рекомендується полежати близько 15 міну з піднятими догори ногами.

Крім цього, під час водних процедур можна організувати вашим ногам водний масаж, для цього направте струмінь охолоджуючої води на щиколотки і повільно, роблячи своєрідні кругові рухи, наближайте душ до стегна.

Безпосередньо перед сном можна зробити розслабляючий масаж кедровим або мигдальним маслом. Це досить поліпшить ваше кровообіг і зніме втому.

Як же швидко схуднути в ногах? Якщо ви мрієте швидко придбати стрункі ноги, використовуючи велику кількість вправ – то на здоров’я!

Худнути в ногах доведеться нелегко. Однак, це того варто, і ви, думаю, погодитеся випробувати різні методи, щоб домогтися бажаного «ножкопохуденія». Представляємо вашій увазі кілька результативних вправ для схуднення ніг, а також предмети, які для цього необхідні.

Для схуднення ніг допоможе скакалочка-похудалочка.

Досить спробувати стрибнути через скакалку близько тридцяти разів на день, щоб ваші ноги погодилися з тим, що їм, трохи, схуднути не завадить.

Якщо буде вдаватися стрибати близько п’ятдесяти разів на день, – то це похвально, але для початку почніть з тридцяти, щоб ваші ноги підлаштувалися під таку активність.

Відмінним вправою для схуднення ніг є присідання. Спробуйте цей вид вправи застосувати на деякий час, і результат вас дуже здивує.

Однак, присідання набагато складніше, ніж стрибки на скакалці. Крім того, присідати необхідно більше, ніж стрибати, приблизно сто разів на день, вихідні дні не повинні стати винятком. За тиждень ви повинні присісти сімсот разів. Дана цифра вражає, чи не так? Необхідно щоб і результативність вправ вас не підвело і теж здивувало.

Можна також стрімко схуднути в ногах за допомогою ходіння. Для цього просто слід ходити в різному напрямку (вперед і назад), при цьому результативно худнучи.

А найкраще віддавайте перевагу під’їзної сходах, бажано в дванадцятиповерхова будинку, чим більше сходинок, тим краще результат. А якщо ви мешкаєте в «міні-хмарочосі», то успіх виключно у ваших руках.

Піднімайтеся і спускайтеся на дванадцятий (одинадцятий) поверх по кілька разів на день, і ваші ноги стануть стрункими.

Ефективні результати дає і наступну вправу.

Для нього необхідно, перш за все, лягти на бік (бажано на правий), а ліву ногу підняти. Рука, протилежна піднятою нозі повинна служити опорою, іншу руку володіємо за головою. Далі ведемо звіт до десяти, намагаючись розслабитися. Після чого піднімаємо ніжку до верху, (чим вище її піднімати, тим корисніше і результативніше). Далі опускаємо її, проте до цього, згадайте свої математично пізнання, порахувавши до десяти. Повний рекомендований час для даної вправи становить підрахунок по сто секунд на праву і ліву ногу.

Наступна вправа звучить так: «Личко – до стіни, а шкарпетки – по довжині». А тепер більш детально. Необхідно встати обличчям до стіни, далі взяти рушник і підкласти його під обидві свої ступні. При цьому, рушник потрібно скрутити у вигляді валика. Після чого, правою і лівою рукою впираємося в стіну. Подумки вважаємо до десяти, і в повільному ритмі піднімаємося на носочки. У цей момент ваші п’яти повинні торкатися до підкладена рушнику. У вихідне положення ви повернетеся попередньо, дорахував до десяти.

Ще, схуднути швидко в ногах допоможе вам «крутіння педаль». Ця вправа досить зручне, оскільки займатися ним можна навіть не встаючи зі своєю зручною, теплою ліжка. Якщо ви не знаєте, як робити дану вправу, просто згадайте звичайний велосипед, на якому проїздили майже все дитинство і всю свою незабутню юність. Ну а якщо ж ви занадто бодрствуете, то запишись в спортивний зал або придбайте велотренажер.

Педалі, в свою чергу потрібно крутити повільно. Для цього виду фізичного навантаження, швидкість зовсім не потрібна, якщо навіть вона на «спідометрі» велотренажера буде висока, для вас вона буде дорівнює нулю. Намагайтеся проводити, на тренажері, хоча б три годинки на день.

А як схуднути в стегнах? Що необхідно зробити, щоб позбавиться від зайвих сантиметрів на ваших стегнах? Якщо бажаєте схуднути в стегнах, то використовуйте наступні вправи.

  Вправа № 1 – «Кроки у висоту».

Для даної вправи поставте недалеко від себе стійку опору. Потім робіть кроки на неї в систематичному порядку: вгору і вперед. У процесі фізичного навантаження, потрібно намагатися задіяти абсолютно всю ступню. При цьому, тіло необхідно тримати прямо. Акцентуйте свою увагу, виключно на м’язах сідниць. Запам’ятайте, з якою саме ноги ви почали це вправі. Цією ж ногою зробіть крок назад, повертаючись у вихідне положення. Корпус намагайтеся тримати тільки в «прямому» положенні.

  Вправа № 2 – «З фитболом – веселіше». Ця вправа досить просте і цікаве.

Знайдіть, так звану, середину у себе на спині. Саме в центр вашої спини і необхідно розташовувати м’ячик (фітбол). Притисніть м’ячик своєю спиною до стінки. В даний момент розташуйте ноги на ширині плечей і постарайтеся їх небагато виставити вперед. Після чого робіть присідання, намагаючись стискати коліна під кутом дев’яносто градусів. Таке положення слід утримувати близько тридцяти секунд. Якщо бажаєте підсилити навантаження на свої стегна, то просто присідайте нижче. Дана вправа необхідно повторити шість разів. Інтервал дорівнює приблизно тридцяти секундам.

Якщо раптом, з’ясується, що фізичні вправи зовсім не ваші помічники в боротьбі за ідеальні форми тіла, не засмучуйтеся, просто шукайте інших союзників. Ні в якому разі не опускайте руки, ноги від цього точно не почнуть виглядати краще.

Ми впевнені в одному, що реально швидко схуднути в ногах і в стегнах.

Для цього можна використовувати різні дієти. У них детально розписано, чим може допомогти та чи інша дієта. Просто, шукайте слова «стегна», «ноги» і інші поняття, що вказують на спектр області ніг.

Не забувайте дотримуватися активного способу життя. Це і біг, і ходьба, абсолютно будь-який рух, включаючи миття посуду, прибирання, побутові справи, приготування їжі, сауна і т. д. Не ставте питань, як схуднути в лазні. а просто починайте ходити туди, проводите обгортання і все буде добре.

Ще однією запорукою схуднення є ваше правильне харчування.

Правильне, означає корисне, нешкідливе. Для цього постарайтеся виключити з вашого раціону солодку, жирну і смажену їжу. Але не розслабляйтеся, це тільки початок. Почитайте уважно які продукти допомагають худнути і почніть зі здорового раціону. Деякі продукти входять в список що їсти на ніч щоб схуднути і дотримуючись цих продуктів можна повечеряти пізно.

Не паліть! Якщо така шкідлива звичка вже є, постарайтеся поступово кинути її, якщо ж немає такої, то ні в кому разі не починайте.

Для свого схуднення використовуйте та спорт. Застосовуйте абсолютно все, що вам подобається, наприклад хокей, теніс футбол, волейбол, баскетбол і т. д.

Бачите, який у вас на обличчі з’явився позитив. Схуднути зовсім не складно, просто потрібно докласти якісь зусилля. І прекрасний настрій стане невід’ємною частиною вашого життя.

Адже з ним набагато легше худнути! Тільки не перестарайтеся і не переоціните свої сили: повірте, в них ніхто не сумнівається.

 • присідання для схуднення ніг
 • присідання для схуднення
 • присідання для ніг
 • присідання щоб схуднути
 • скільки разів треба присідати
 • присідати щоб похудати
 • скільки треба присідати щоб похудати ноги
 • все буде добре вправи для схуднення ніг
 • скільки разів треба присідати щоб схуднути
 • скільки разів потрібно присідати

Comments are closed!

_0.32MB/0.00486 sec