Як зробити сильний бунт на схуднення за допомогою води?

Як зробити сильний бунт на схуднення за допомогою води? Як зробити сильний бунт на схуднення за допомогою води?

Питання схуднення для кожного худне апріорі є питанням болючим. Безумовно, для тих, хто звик жити в своє задоволення, ні в чому не відмовляючи собі в плані їжі, виключити з життя багато «смакоту» буде досить

непросто. Навіть враховуючи сильну мотивацію і міцне бажання стати власником нових привабливих форм.

Хтось намагається полегшити вкорінене бажання смачно і ситно потрапезувати розрекламованими чаями або таблетками-блокаторами апетиту.

Хтось за допомогою схожих засобів очищає організм і «спалює» калорії, хтось просто стоїчно переносить вибрану відповідну дієту, терпляче чекаючи перших результатів. А хтось вдається до допомоги змов, які в разі достатньої віри в силу слова худне здатні надати посильну допомогу, стверджують деякі застосували сильний бунт на схуднення особисто.

Багато фахівців сходяться на думці, що сильний змова на схуднення є такою собі установкою на схуднення.

Такий змова повинен діяти на рівні підсвідомості, “включаючи” необхідні сили організм і допомагаючи легше і ефективніше схуднути за рахунок особистої сили худне. Ось тільки головною умовою, щоб навіть сильний бунт на схуднення подіяв, стає міцна віра в його силу людини, на собі змова практикуючого.

Ну і, звичайно, відносне обмеження в їжі – без зміни раціону, що дозволяє знизити кількість споживаних калорій, жирів і швидких вуглеводів, ніякої змова не дасть результату. Тому, переписавши слова на листочок (і бажано завчивши напам’ять) сильний змова на схуднення, можна починати шлях до нової стрункої фігури.

[info_box]

Сильний змова на схуднення № 1

Змова читається щовечора на заході: починаючи з першого дня спадної місяця до настання молодика. Читається змова при запаленій восковій червоною свічці, яка гаситися відразу по прочитанні змови (не задував!), Недогарок ж її кладеться під подушку, на якій заговорювати буде спати. Слова змови наступні:

«У чорно-синьому морі голод на запорі. Голоду назовні не пускати, рабу (е) Божому (їй) (ім’я) маете не знати. Голодіца-безсоння, вгамуйся, на всі сторони світу розчинися. Очі мої, спите, душу не теребите. Як ночі бувати, так мені горя не знати. Як ночі бувати, танути, очам спати, Голодуха тіла не ламати. Слово сказано, вузлом перев’язано. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Амінь. Амінь “.

Коли після прочитання змови свічка вже загасили і покладена під подушку, вимивши руки з милом, слід змінити натільну білизну (добре, якщо воно буде червоного кольору), прочитати «Отче наш» і лягати спати. Про те, що для схуднення застосовується така змова, розповідати нікому не можна. [/ Info_box]

[download_box]

Сильний змова на схуднення № 2

Ця змова роблять теж на убуваючому місяці, читається він на воду, якою потім потрібно перед сном вмитися. Вважається досить ефективним змовою, що допомагає впорається із зайвою вагою. Текст його звучить наступним чином:

“Господи, допоможи, Господи, благослови. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. На море, на океані, на острові Буяні стоїть ліжко. На тій ліжка пухова перина. На перині тієї свиня лежить, мій жир стереже. Та свиня з двома головами, про три головах, про чотири головах, про п’ять головах, про шість голів, про сім головах, про вісім головах. З дев’ятьма головами, з дев’ятьма ротами. Їж першу головою мій жир, їж другий головою мій жир, їж третій головою мій жир, їж четвертої головою мій жир. Їж п’ятої головою мій жир, їж шостий головою мій жир, їж сьомий головою мій жир, їж восьмий головою мій жир. А дев’ятого весь мій жир дожрет, на себе мою сало візьме. Ключ, замок, мову.

Амінь. Амінь. Амінь. “[/ Download_box]

[error_box]

Сильний змова на схуднення № 3

Ще один, як значиться до нього в коментарі, «хороший змова» на схуднення робиться на воду – після того, як у цій воді людина умиється. Отже, ввечері, налив в тазик воду, і вмиваючись з нього, а потім відлив воду в стакан, на стакан слід проговорити:

«Що мене повнить, що в тілі моєму бродить – нехай у водичку переходить. Як ця вода з тіла мого скотилася, так і повнота моя скотиться. Хай буде так ».

Після чого на ніч покласти склянку в узголів’ї ліжка. Вранці по пробудженню, не встаючи з ліжка, потрібно взяти склянку з водою в ліву руку і три рази вимовити змову:

«Чорти-братики, хлопці-дітлахи, всіх вас викликаю, всіх вас запрошую. Біля мене обходьте, жор мій заберіть, за 33 версти віднесіть на червоне вугор. На бісове обійсті віднесіть, шляху назад до мене замкніть. Щоб до столу мене не кликав, розум мій не бентежив, запахом їжі не катував, кишки не рвався, в животі не бурчав. Сила бісова, склади з мене силу голодну, то, що до їжі манить, то, що до їжі тягне. Як ця вода, розлившись, сохне, так нехай голод мій від мене всохне, прогорить, розтане, душу більш не мотає. Хай буде так ».

Останні слова – момент випліскування води на стіну або землю в місце, де вона висохне. Коли вода вилита, слід розвернутися і через ліве плече кинути монету, вимовивши «сплачено».

Процедуру цю потрібно робити тринадцять днів поспіль щовечора. Після закінчення відведеного часу в стакан наливається горілка, яку потрібно залишити на перехресті, примовляючи «чортам – чортове, а мені – моє». [/ Error_box]

Comments are closed!

_0.31MB/0.00950 sec