Як зробити щоб схудли щоки, як схуднути в області обличчя

Як зробити щоб схудли щоки, як схуднути в області обличчя Як схуднути в області обличчя?

Повнота в області обличчя буває обумовлена??спадковими особливостями конституції, але найчастіше пов’язана із зайвою вагою. Особливо це актуально для дам з фігурою типу «яблуко»: вони, як правило, є володарками похилих щічок, які, навіть при значній

втраті ваги, зникають в останню чергу. Псується контур обличчя і з віком: з’являється друге підборіддя, складки.

Серед інших чинників, що призводять до повноти особи, можна виділити звичку читати, лежачи на спині, ходу з низько опущеною головою, сутулість. Крім того, поява другого підборіддя може сигналізувати про відхилення в роботі щитовидної залози, тому має сенс сходити до ендокринолога.

Якщо недосконалості фігури цілком реально приховати завдяки грамотно підібраному одязі, то навіть підходяща стрижка не замаскує зайво повненьке обличчя.

Отже, як схуднути в області обличчя? Почніть з того, що замініть улюблену велику подушку низькою, це дозволить уникнути неправильного положення хребта під сні. Виробляйте звичку тримати завжди голову прямо.

Масаж підборіддя

Існує також безліч вправ для проблемних ділянок обличчя. Наприклад, масаж за допомогою рушника, змоченого в трав’яному настої (шавлії, липового цвіту, ромашки, деревію) або розчині солі. Рушник беруть за краї, розташовують під підборіддям і різко розводять руки в сторони так, щоб тканина відчутно плескала по шкірі. Виконується такий масаж вранці, а після процедури (особливо це стосується соляного її варіанту) наноситься крем, яким ви зазвичай користуєтеся.

Як зробити, щоб схудли щоки?

У справі зміцнення м’язів обличчя ефективні маски-підтяжки, але робляться вони не частіше разу на тиждень. Для жирної шкіри краще всього підходять маски на основі яєчного білка, дріжджів, лимонного соку, для нормальної, чутливою і сухий – з додаванням висівок, вівсяних пластівців або 2-3 крапель рідкого вітаміну А.

Маска масажними рухами наноситься на шию, обличчя і зону декольте, в 2-3 шари. Після цього ви повинні зручно лягти, закинувши голову так, щоб м’язи області підборіддя напружувалася. Через 15 хвилин маску змити.

  • Що робити щоб схудли щоки
  • що зробити щоб схудли щоки
  • Що робити щоб схудли щоки?
  • що робити щоб зменшились щоки
  • Що зробити шоб щоки зменшились
  • що зробити щоб схуднули щокі
  • Що робити щоб схудли щокі
  • Що робити щоб схуднули щічки?
  • Що робити щоб швидко схуднути в обличчі
  • Що робити щоб щоки схудли?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00689 sec