Як знайти свою мотивацію схуднути?

Як знайти свою мотивацію схуднути? Як знайти свою мотивацію схуднути? Як знайти свою мотивацію схуднути? Як зрозуміти, навіщо ж таки знижувати вагу саме зараз, для чого необхідно скинути зайві кілограми?

Такі питання дуже часто виникають у клієнтів під час супроводження і важливо знайти на них правильну відповідь.

Щоб процес зниження ваги був комфортним, легким і ефективним, потрібно знайти ясну мотивацію для стрункості, і у кожного має зайву вагу і охочого його скинути, мотивація своя, особлива. Темі цілепокладання приділяється велика увага і на уроках курсу і в процесі інтернет-супроводу.

Дуже часто проблема полягає в тому, що людина просто мріє про те, щоб стати струнким. А адже мрія і мета – це різні речі. Мрія не вимагає конкретних дій, можна нескінченно представляти в своїй уяві образ, світлий і зігріваючий душу, до якого хочеться наблизитися, і при цьому не здійснювати ніяких дій. А що ж таке мета? Мета – це потреба. Мрія стане метою тільки тоді, коли вона перетвориться на потребу. І «чарівною паличкою» в отриманні потреби буде виконання рекомендацій програми.

Але саме тут можуть бути «підводні камені». проходить деякий час і знову з’являється питання – як же змусити себе виконувати всі рекомендації і знижувати вагу? Цілі, пов’язані зі зниженням ваги мають свої особливості. Головною проблемою є те, що мета для схуднення не може бути виражена в кілограмах. Такі цілі просто не працюють! Як тільки досягається бажана цифра ваги і за нею нічого більше важливого немає, людина починає знову набирати вагу і скинуті кілограми дуже швидко повертаються.

Головною метою Вашого зниження ваги повинна бути не бажана цифра на вагах, а нові зміни, які принесе у Ваше життя стрункість. І тоді питання «як змусити себе схуднути» відпаде сам по собі, набагато легше і простіше буде відповісти на запитання «Які нові зміни я зможу отримати після скидання зайвої ваги?» Які це будуть зміни, наскільки вони цінні для Вас? У кожного вони, звичайно ж, свої: здоров’я, зовнішність, сім’я, особисте життя, діти, кар’єрний ріст і інші чарівні зміни в житті, які з’являться з стрункістю.

Що є для Вас головним у зниженні ваги, що може заважати досягненню цілей і як Ви з цим справляєтеся? Я запрошую Вас до обговорення цієї важливої??теми в нашу групу «Схудни онлайн».

У наступних статтях будуть розглянуті види мотивації, причини її зниження, а також способи підтримки мотивації, як однієї з ключових складових у збереженні стрункості.

Comments are closed!