Як змусити себе схуднути? Як почати скидати вагу?

Як змусити себе схуднути? Як почати скидати вагу? Як змусити себе схуднути?

Іноді трапляється, що ти розумієш – схуднути НЕОБХІДНО, а умовити себе почати діяти, приступити до конкретних кроків не можеш. Виникає проблема: як втілити своє бажання в життя, щоб воно не залишилося безплідною мрією?

Як змусити себе схуднути? Зробити це не так просто, для досягнення мети доведеться розбиратися з підсвідомістю, достукаються до нього.

Вся справа в тому, що наш організм підпорядковується не виваженим рішенням, прийнятим головою, а підсвідомості. А воно худнути не хоче! Навіщо йому фізичні навантаження, навіщо дієти. Наше внутрішнє Я дуже любить лінуватися і робити запаси на «чорний день», тому основна робота має бути з ним. Людина повинна переконати себе (свою підсвідомість, своє тіло) в тому, що він хоче розлучитися із зайвою жиром, тому що він йому не потрібен, що без п’яти – десяти кілограмів йому буде краще і т. д.

Самонавіювання або аутотренінг

Існує медитація для схуднення . безліч психологічних тренінгів, спрямованих на схуднення, коли досвідчені психологи вселяють своїм підопічним, що вони не відчувають голоду і байдужі до їжі. Ці заняття коштують чималих грошей і, на жаль, діють не на всіх. Наприклад, скептично налаштовані люди погано сприймають установки. Є набагато більш дешевий і ефективний спосіб розправитися з потягом до їжі – самонавіювання, коли людина сама себе переконує в тому, що він здатний насититься і маковим зернятком. Регулярні аутогенні тренування допоможуть налаштувати тіло на роботу із зайвою вагою.

Робота із зоровим образом

Впливати на підсвідомість найкраще комплексно, тому не зупиняємося тільки на аутотренінг, підключаємо і зорові образи. Як змусити себе схуднути? Постійно бачити перед собою зразок, до якого слід прагнути.

Мова йде не про ілюстрації з глянцевих журналів, а про особисті фотографіях. Вдалі знімки відмінно налаштовують на схуднення. Не важливо, скільки їм років, головне, щоб вони народжували позитивні емоції і зображували нас такими, якими ми прагнемо стати. Фото поміщають в рамочку і вішають на видне місце, щоб воно постійно нагадувало про мету.

Іноді працюють і зворотні фотографії, ті, де видно всі недоліки фігури, де ми самі на себе не схожі. Їх не варто, звичайно, виставляти на загальний огляд, але іноді можна поглядати і на ці фото, щоб отримати потужний емоційний поштовх.

Вчимося домовлятися з собою

Є ще одна лазівка, яка допомагає змусити себе худнути: з підсвідомістю можна домовитися. У кожного є заповітна мрія, прямо або побічно пов’язана з позбавленням від зайвої ваги.

Зовсім не важливо, що це: підкорення нема кого шанувальника, бажання носити короткі шорти або джинси з відкритим животиком, можливість покрасуватися на пляжі в красивому купальнику або просто мрія влізти в улюблене плаття, головне, хотіти цього всією душею. А далі все просто, торгуємося, як на ринку, тільки самі з собою: « Огурцова дієта за два тижні допоможе скинути близько 5 кілограмів, якщо до того ж буду ходити в тренажерний зал три рази на тиждень, то – ще 5. І тоді до відпустки я куплю собі нові шорти, в яких поїду на Лазурний берег ».

Що пообіцяти своїй підсвідомості за роботу, кожен вибирає сам, але краще не робити ставку на їжу (зрештою, ми ж худнемо!) і не потурати шкідливим звичкам.

Відмінна посуд benedikt скрасить вашу дієту.

  • як захотіти похудати
  • як переконати себе схуднути
  • куплю налаштовані ваги
  • як змусити організм худнути
  • як змусити организм похудати
  • як змусити себе почати худнути

Comments are closed!

_0.31MB/0.00527 sec