Як зменшити розміри шлунка без хірургічного скальпеля і уникнути неприємних болів? | DietaClub. ru

Як зменшити розміри шлунка без хірургічного скальпеля і уникнути неприємних болів? | DietaClub. ru Як зменшити розміри шлунка без хірургічного скальпеля?

Багато дівчат і жінки готові лягти під ніж хірурга, щоб цілеспрямовано зменшити шлунок

. бажаючи схуднути. Чи варто природна краса подібних жертв? І чи є способи зменшення шлунка, в яких немає місця скальпелю і людям у білих халатах? Медики довели, що великі розміри шлунка – це наслідок прийому великої кількості їжі. Доктора також упевнені, що щоб домогтися невеликих розмірів шлунка, потрібно просто їсти не більше продуктів, ніж ті, що можуть вміститися на долоні. Однак це ж зовсім не так просто, як здається. Так і є такі продукти, від яких просто неможливо відмовитися! Ароматні булочки, парне м’ясо, чіпси з сиром… Як зменшити шлунок і при цьому їсти улюблені продукти? І чи правда, що великий шлунок – це причина Вашого зайвої ваги? Журнал про дієти «DietaClub» знає відповіді і готовий поділитися ними!

Враховуючи те, що шлунок здатний приймати форму поглиненої їжі, розмір його безпосередньо залежить від того, що і в якій кількості Ви вживаєте. До того ж, ні для кого не стане секретом, що велика кількість їжі, з’їдене під час обіду, може викликати різкі і досить неприємні болі в шлунку. Тому огрядні дівчата і жінки і винять в своєму зайвій вазі саме великі розміри цього важливого органу. А насправді, шлунок просто не може впоратися з величезною кількістю їжі. Медики навіть зуміли визначити кілька типів розмірів шлунка, а точніше типів його розтягнутості. Середня ступінь розтягування виглядає у вигляді груші, високий ступінь являє собою мешковидную форму. Звідси стає очевидно, що великі розміри шлунка, який постійно звинувачують в зайвій вазі, є всього лише результатом харчування і способу життя людини.

огляду на це, питання про те, як зменшити шлунок . можна розглядати з нової точки зору, більш грамотної і правильною. Хтось Вам відповість, що краще це зробити за допомогою хірургів, хтось же порекомендує коригувати розміри, скорочуючи кількість вживаної їжі. Останній спосіб буде набагато більш ефективним, у порівнянні з першим. Адже після зменшення шлунку хірургічним шляхом, Ви не зможете відразу змінити собі і своїм звичкам, продовжуючи споживати багато їжі. А це означає, що Ви знову почнете розтягувати шлунок, при цьому відчуваючи сильний біль. Зате змінюючи режим і звички харчування, можна «вбити відразу двох зайців»: зменшити шлунок і пересилити себе, справитися з обжерливістю, яке також багато в чому не дає спокійно і правильно худнути.

Як же навчитися правильно їсти, що дозволить зменшити шлунок?

Зрозуміло, кожен огрядний чоловік знає, як важко відмовитися від їжі, зокрема, від улюблених страв. Що примітно, вирішальне значення тут відіграє фактор психологічний, а ніяк не почуття голоду. Тому, щоб навчитися правильно їсти, потрібно бути готовим до труднощів морально. А поки варто навчитися виконувати наступне корисна вправа: коли Вам захочеться їсти, відваріть не більше 150 г каші, наприклад, рисової. Можете заправити її і маслом, і сметаною, і щедро присипати цукром – шкоди це не принесе. Озбройтеся чайною ложкою і приступайте до трапези. Для чого необхідна саме чайна ложка? Вона може вмістити не більше 5 г рису, а значить, щоб з’їсти 150 г каші, Вам доведеться піднести ложку до рота не менше 30 разів!

Зменшення шлунка – не найпростіше завдання, тому варто налаштуватися і повільно пережовувати рис не менше 40 разів, проковтнути же його можна буде лише тоді, коли він стане рідкою масою. Зупиніться і зверніть увагу на відчуття, які виникли в роті. Якщо Ви будете дотримуватися цих порад, а також робити все грамотно, щоб з’їсти тарілку каші Вам буде необхідно не менше 20 хвилин. Впоралися? Повторіть свої дії завтра, протягом тижня, місяця. Звикнути ви зумієте швидко, головне не зупинятися на досягнутому, і завжди пам’ятати, що Ви поставили перед собою мету: зменшити шлунок.

Вкрай важливо під час таких вправ зосередитися на смакових відчуттях, які Ви будете відчувати під час вживання їжі. Тому буде краще, якщо ніхто і ніщо не буде Вас відволікати: вимкніть телевізор і радіо, не розмовляйте з близькими, зосередьтеся тільки на їжі. Подібного характеру медитація дозволить психологічно сприймати рисову кашу, як смачний делікатес. Спробуйте! Скоро зрозумієте, що це правда.

З відомим виразом: «не можна робити культ з їжі» не посперечаєшся, проте й ігнорувати культуру харчування сосем не потрібно. Це не тільки шкідливо для здоров’я, але і веде до ожиріння. Рекомендоване вище вправа дозволить не тільки зменшити шлунок, підвищити культуру харчування, а й притупить відчуття голоду, сприятиме насиченню шляхом споживання невеликої кількості їжі, нехай і найулюбленішою. А адже це є запорукою відмінного самопочуття, здоров’я і довголіття. Тому, друзі, сайт про схуднення DietaClub радить не лінуватися, а хоча б спробувати виконати вправу, яке вчить правильно харчуватися. Впевнені, результат буде дивним!

  • Як взнати розмір свого шлунка

Comments are closed!