Як зігнати вагу перед змаганнями – професійні методи

Як зігнати вагу перед змаганнями – професійні методи Як зігнати вагу перед змаганнями – професійні методи

Професійний спорт вимагає від тих, хто ним займається, дуже великих жертв. Часто перед спортсменом незадовго до чергових змагань з’являється важливе завдання – зігнати зайву вагу, причому значення може

коливатися від двох кілограм до цілого десятка.

Існує багато професійних методів зганяння ваги, які використовують спортсмени. Це і додаткові фізичні навантаження, і дієти, обмеження питва і прийом проносних або сечогінних препаратів, очищення кишечника і багато інших. Розглянемо всі способи поспіль.

Білкова дієта

Білкова дієта – геніальний винахід Р. Аткінса. Вона будується за принципом білкового харчування. За два тижні такого харчування можна втратити від трьох до восьми кілограм ваги.

Для того щоб скинути вагу завдяки білковій дієті, потрібно звести до мінімуму вживання вуглеводів і, навпаки, збільшити кількість поступаємих в організм білків. Починати таку дієту варто за два тижні до зважування. За цей час скидається від 3 до 8 кілограмів, в залежності від її жорсткості.

Що можна їсти: м’ясо – філе яловичини, качки і курки, риба – особливо тунець, яйця, свіжі овочі, знежирені сир і йогурт, невелику кількість фруктів.

Що їсти не можна: картопля, хліб, масло, жири, макаронні вироби, солодке і борошняне, приготовлені методом обсмажування продукти.

Обмеження кількості рідини

Одним з найпопулярніших методів скидання ваги перед змаганнями є обмеження в рідині. За добу людина може втратити близько 3 кілограмів, виключивши рідина з раціону повністю. Такий метод скидання ваги має свої особливості. Для того щоб скинути 5-6 кілограмів, за місяць до зважування і, відповідно, до початку змагань, потрібно починати вживати близько 5-10 літрів води щодня.

За три дні до зважування кількість пиття зменшується наполовину. За добу до процесу зважування питво виключається зовсім, причому дотримуються обмеження в їжі. Організм Звиклі виводити надмірну кількість рідини за попередній місяць продовжує це робити і в цей день ви втрачаєте до 5-6 кг ваги без погіршення самопочуття. Звичайно, після зважування потрібно знову починати пити, щоб відновити кількість рідини в організмі. Переходити на помірне споживання рідини потрібно поступово.

Застосування сечогінних препаратів

Діуретики або сечогінні засоби застосовуються для скидання ваги за день до зважування. Таким способом можна втратити близько 5 кілограмів ваги. Діуретики бувають двох різних видів – створені штучно і натуральні, подаровані нам природою.

Серед хімічних сечогінних засобів одним з найпопулярніших засобів є препарат «Фуросемід». Він підсилює виведення з організму води, а також таких елементів, як натрій і хлор. Його приймають всередину в кількості 40 мг один раз на день – вранці. При такому дозуванні можна скинути близько трьох кілограмів за день. Збільшена дозування – 80-160 мг один або ж два рази на день з інтервалом в 6:00 допомагає скинути близько п’яти кілограмів.

Вживання сечогінних засобів типу фурасемід посилює роботу нирок, що призводить до більш частих позивам відвідати туалет. Частота може доходити до 3-4 разів на першу годину після прийому (залежно від дози) і знижуватися до припинення дії препарату. Дія препарату 6-12 годин. При вживанні сечогінного засобу ввечері перед сном будте готові відвідати туалет вночі 2-4 рази залежно від особливостей організму і дози.

Варто пам’ятати, що застосовувати такий препарат можна не частіше ніж один раз на сім днів, щоб уникнути проблем з серцем і м’язами через вимивання калію та інших корисних речовин – магнію, кальцію, а також заліза і більшості вітамінів. Відзначимо, що всі сечогінні препарати виводять з організму солі, натрій, калій і хлор, тому одночасно з прийомом таких препаратів рекомендується приймати лікарські засоби містять дані елементи. Препарати з вмістом калію, магнію та натрію мають широкий спектр назв, їх можна знайти в будь-якій аптеці.

Натуральні сечогінні засоби – подаровані природою лікувальні трави, фрукти і овочі. Особливо популярним серед всіх вищеназваних засобів є лимон. Для того щоб схуднути на 2-3 кілограми за кілька днів до змагань, потрібно починати пити сік лимона, трохи розбавлений водою, щоранку на голодний шлунок, при цьому збільшуючи його кількість щодня вдвічі: перший день – сік половини лимона, другий день – сік одного лимона, третій день – сік з трьох лимонів і так далі. У загальній складності таким методом за два тижні можна скинути більше десяти кілограмів. Помічено, що за ніч у середньому в людини йти 0,5 кг ваги, а якщо з’їсти перед сном половину лимона то можна втратити до 0,8 кг ваги.

Прийом проносних

Не менш популярним методом скидання ваги вважається очищення кишечника, за допомогою якого можна скинути за добу від двох до п’яти кілограмів, адже в кишечнику людини може знаходитися до 12 кг залишків їжі і калових мас. Вжита за 24 години їжа знаходиться в кишечнику, тому щоб від неї позбутися, застосовують легкі проносні. Прийнявши такий засіб ввечері, вранці кишечник повністю позбавиться від накопиченого за добу зайвого вантажу. За один такий прийом можна позбавитися від двох кілограм ваги.

Перевага цього методу полягає в тому, що на відміну від сечогінних засобів, з каловими масами з організму не виходять солі і мінерали, що позитивно впливає на подальше самочуствие спортсмена і несе менше навантаження на серцевий м’яз. Як і при вживанні сечогінних препати будте готові частіше відвідувати туалет. Зазвичай позиви припиняються після 3-4 відвідувань за які йде велика частина калових мас.

Промивання кишечника

Професіонали використовують для зганяння ваги ще один метод – промивання кишечника. Ця процедура може здійснюватися кількома способами – від простої клізми до гідроколонотерапії, яка передбачає введення у кишечник до 10 літрів теплої води або відвару трав. Такий спосіб може допомогти скинути від 5 до 20 кілограм маси. Промивання кишечника – процедура досить небезпечна, оскільки при неправильному її проведенні можуть трапитися судоми або ж зараження інфекцією.

Ця процедура повинна проводитися в медичних центрах і після консультації з лікарем.

При промиванні кишечника втрачається мікрофлора і можуть виникнути ускладнення. Це досить крайній захід для зганяння ваги і до неї варто вдаватися тільки в крайніх випадках.

Фізичні навантаження

Найбільш логічним способом скидання ваги вважаються фізичні навантаження. Крім того, практикують заняття в теплому одязі для підвищення потовиділення. Дуже часто застосовують прості та ефективні методи навантажень – звичайні стрибки на скакалці або біг по сходинках. Якщо потрібно скинути 5 кілограм, можна спокійно починати тренування – стрибки зі скакалкою з двох хвилин, збільшуючи кожен раз час стрибків на півхвилини, доходячи таким чином до 15 хвилин. Піднімання по сходах треба здійснювати по разу вдень вгору-вниз, поступово збільшуючи кількість підйомів і спусків. Не менш популярним є й відвідування сауни – за один раз скидається близько 1-2 кілограмів. За місяць, відповідно, можна прибрати до восьми кілограм ваги.

Відзначимо що відвідування лазні і сауни несе високе навантаження на серце, тому треба бути гранично обережним з фізичними навантаженнями після таких процедур. Після відвідування лазні і сауни рекомендується 1-2 дня звільнити організм від високих фізичних навантажень.

Варто врахувати, що за гарну тренування з повною віддачею спортсмен втрачає 2-2.5 кг. ваги. Для більшого ефекту можна одягнути теплі або болоневой речі і тренуватися в них. Якщо вам потрібно зігнати до 1.5 кг, то перед зважуванням можна просто одягнутися тепло і побігати потрібний час.

Методи відновлення після зганяння ваги

Сгонка ваги – великий стрес для організму. Це негайно відображається на стані організму. Вас буде переслідувати слабкість і нездужання. Для того щоб відновити всі процеси і набратися сил перед змаганням, потрібно починати вживати їжу невеликими кількостями через кожні півгодини. За допомогою надійшли вуглеводів в організм відновиться рівень глюкози в крові.

Варто відновити і той обсяг рідини, який вважається нормальним. Для цього потрібно відразу після зважування пити невеликими кількостями воду через однакові проміжки часу. Упортебленіе рідини у великих кількостях залпом (1-2 літра) відразу після зважування протипоказано! Це посилить похитнулося здоров’я і сповільнить відновлення організму.

  • як скинути вагу перед змаганнями
  • як схуднути на 9 кг перед змаганнями
  • що не треба їсти щоб почати втрачати вагу
  • як зігнати 2 кг за 2 тижня
  • як скидати швидко масу перед змаганнями
  • як зігнати вагу перед змаганнями
  • як за 10 днів зігнати вєс 3 кг
  • як зіднати другу половинку
  • як зігнати вагу перед змаганнями?
  • чи потрібно пити багато води при скидані ваги?

Comments are closed!

_0.32MB/0.00911 sec