Як завжди бути у формі: 10 порад від Ігоря Обухівського | Дієти

Як завжди бути у формі: 10 порад від Ігоря Обухівського | Дієти Дієти: Як завжди бути у формі: 10 порад від Ігоря Обухівського

Тренер «Зважених і щасливих» Ігор Обухівський хоче, щоб в Україні всі були красиві й стрункі!

Глядачі задають Ігорю багато питань про те, як схуднути, як поліпшити проблемні зони,

скорегувати фігуру. Ігор вважає, що універсальних порад немає – якщо у вас є обвислий живіт або зайві сантиметри на стегнах, дві вправи на ті, чи інші зони, не допоможуть вирішити всі проблеми. Потрібен комплексний підхід, як у харчуванні, так і в тренуваннях. Відповіді на запитання ви зможете знайти як в самому шоу, так і сторінці проекту «Зважені та щасливі».

А поки, кілька цікавих думок Ігоря Обухівського:

ВЕС Працюйте зі своєю вагою і прагнете до збільшення повторень.

КОМПЛЕКС Ефективно все в комплексі – різні варіанти тренувань і правильне харчування.

ЧАЙ Зелений чай позитивно впливає на процес схуднення, але для цього не обов’язково його пити на голодний шлунок перед тренуванням в міцному вигляді. Пийте протягом дня 2-3 чашки.

ЇЖА Для мене що корисно, то і смачно. Я не люблю жирну їжу. Коли вибираю їжу в кафе, цікавлюся інгредієнтами страви і тим, як воно приготоване. Віддаю перевагу гриль і мангал. Також важливо пити чисту воду.

ФАСТФУД Вкрай рідко можу дозволити собі фастфуд. Так-так, таке буває! Але тільки в тому випадку, коли немає іншої можливості поїсти. Така їжа не доставляє мені задоволення, і ніякого бажання повернутися в цей заклад у мене не виникає.

ДІТИ У моїй родині не було культу правильної їжі. Але коли мама готувала щось пісне і дієтичне, мені це подобалося більше. Однак у дитинстві я не надавав таких речей великого значення. А зараз вважаю, що батьки повинні з малих років прищеплювати дітям принципи правильного харчування.

ФУРШЕТ Треба йти на фуршет неголодним. До речі, зазвичай там є багато того, що сміливо можна їсти: овочеві та фруктові нарізки, морепродукти і т. д. Починайте з них, тоді для смачненького місця не залишиться.

ЗАЙВИЙ ВЕС Якби у моєї дівчини була зайва вага, думаю, я б з ними боровся. Не розумію чоловіків, дружини яких на їхніх очах повніють, а ті все примовляють: «Нічого, мовляв, я люблю тебе таку, яка ти є». Це розслабляє і не дозволяє оцінювати ситуацію реально. Краще взяв би, та подарував абонемент в спортзал!

ЗВИЧКИ Найбільш шкідливі звички українців – це вечеряти картоплею з м’ясом ще і після 21:00. Доїдати за домочадцями, аби не викидати. Є перед телевізором. Сімейні походи в фаст-фуд, як на свято. Все це небезпечно і некорисно.

РАДА ДНЯ Вживайте 4 г, тобто 1 чайну ложку солі, і 10-12 ложечок цукру на день. Щоб уникнути збільшення норми, дотримуйтесь порад: соліть їжу вже в тарілці, додавайте приправи без солі, салати заправляйте лимонним соком. Цукор замінюйте невеликою кількістю меду. Також пам’ятайте, що своє тіло необхідно підтримувати фізичними вправами.

  • як завжди бути в формі
  • які салати іісти щоб схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.00799 sec