Як займатися на еліпсоїді, тренування на еліпсоїді

Як займатися на еліпсоїді, тренування на еліпсоїді Як займатися на еліпсоїді?

До того, як приступити до тренувань на еліпсоїді потрібно проконсультуватися з лікарем про можливі побічні ефекти і протипоказання. Також лікар зможе допомогти в грамотному складанні тренувального

комплексу вправ.

Для підтримки тонусу серцево-судинної системи на високому рівні слід не знижувати частоту тренувань нижче 3 – 4 разів на тиждень. Якщо ж результатом занять є зниження ваги або спалювання жирового прошарку, то їх ефективність прямо пропорційна їх частоті. Одним з головних завдань дотримання регулярності фізичних вправ є перетворення їх в звичку. Важливо також чітко визначити час занять і строго його дотримуватися. Таким чином організм сам налаштовується на тренування, як тільки підходить час.

Відповідь на питання: як почати заняття фітнесом на еліпсоїді ефективно і безпечно? – Також криється в тривалості тренувань – найоптимальнішими вважаються 25 – 60-хвилинні. У початковий період тривалість занять повинна бути мінімальною. У такому режимі відбувається адаптація організму до навантажень. Поступово можна збільшувати їх тривалість, довівши до максимуму протягом декількох місяців. Довгі тренування (від 50 хвилин) особливо корисні при необхідності позбавлення від зайвих кілограмів. При цьому навантаження повинна бути менш інтенсивною, а ефективність занять безпосередньо залежить від їх тривалості.

Протягом всього заняття необхідно строго стежити за своїм самопочуттям. Якщо з’являється відчуття, що вам не вистачає повітря, а при розмові ви не можете витримувати спокійний ритм, то це явна ознака надмірної величини навантаження. А оскільки тренування на еліпсоїді не повинна доводити організм до знемоги, то в цьому випадку необхідно наполовину знизити інтенсивність вправи до відновлення дихання.

Перед початком занять необхідна розминка тривалістю близько 5 хвилин. Виконання розтягують і зігріваючих вправ дозволить привести м’язи в оптимальну форму – зробити їх гнучкими і еластичними. На остаточної фазі тренування потрібно виконати поступове зниження навантаження та інтенсивності вправи протягом 5 хвилин. У висновку можна знову проробити розтягуючі вправи для розслаблення м’язів.

Отже, для підвищення спортивних показників тренування повинні мати високе навантаження, для профілактики захворювань серцево-судинної системи – середню інтенсивність і велику тривалість, для зменшення ваги – меншу інтенсивність і велику тривалість.

Comments are closed!