Як займатися на диску “Здоров’я” для схуднення

Як займатися на диску “Здоров’я” для схуднення Як займатися на диску “Здоров’я” для схуднення

Великою популярністю, як серед молодих людей, так і літніх користується тренажер диск «Здоров’я». Це дуже ємний, легкий тренажер, який можна вільно переносити і використовувати скрізь – на роботі і вдома. Тренування на ньому дозволяють

зробити правильної поставу і координацію рухів, поліпшити рухливість хребта, зміцнити й підтягти м’язи живота.

За короткий відрізок часу вправи на диску допоможуть поліпшити фігуру, знизити вагу до бажаного, розвинути свій вестибулярний апарат. До початку занять на диску потрібно засвоїти деякі правила; диск повинен бути встановлений на рівну, стійку поверхню; не можна робити на ньому різкі рухи, щоб не впасти; при виконанні вправ верхню частину тіла намагатися тримати нерухомо, а обертання виконувати тільки тазом. Навантаження на диску кожен встановлює собі сам.

Не кожна людина знає, як займатися на диску “Здоров’я”. Для початку за десять-п’ятнадцять хвилин до занять потрібно випити одну склянку теплої води. Встановити правильно диск. Можна починати робити вправи. Стати на диск двома ногами і повертати тулуб вліво – вправо за допомогою рук. Стоячи на правій нозі на диску, руки поставити на пояс, а ліву ногу повертати навколо осі, потім поміняти положення ніг і робити теж саме.

Встати на диск колінами, руками спертися об підлогу і повертати свій тулуб. Сісти на диск, розташований на підлозі, впертися руками в підлогу. Не рухаючи руками, тілом обертати диск. Стати на диск, трохи нахилитися вперед і руками триматися за опору.

Обертання диска в різні сторони виробляти ногами. Це лише деякі вправи для виконання їх на диску. Головне потрібно робити це регулярно. Для цього потрібно трохи часу – по 15-20 хвилин щодня або через день по 30 хвилин.

Чи можна використовувати диск «Здоров’я» для схуднення? Однозначної відповіді на це питання не даси.

Якщо тільки виконувати вправи на диску без дотримання дієти, то знизити швидко вагу і змінити свою фігуру не вийти. Для цього крім дієти і тренувань на диску необхідно додати силові вправи – качати прес, підйом ніг, ножиці та інші. Щоб отримати максимум користі при схудненні з диском «Здоров’я» потрібно дотримуватися таких правил при проведенні тренування. Протягом десяти – п’ятнадцять хвилин зробити вправи на диску для зміцнення м’язів і тонусу. Потім додати трохи силових рухів, збільшивши при цьому час занять до півгодини. Потрібно поступово нарощувати інтенсивність виконуваних вправ, обов’язково стежити за своїм харчуванням. Тоді диск «Здоров’я» обов’язково допоможе схуднути і укріпити м’язи.

  • як займатися на диску

Comments are closed!