Як зачати хлопчика за таблицями, календарів, дню овуляції; відео

Як зачати хлопчика за таблицями, календарів, дню овуляції; відео Зачати хлопчика: місія здійсненна?

Звичайно, народження дитини в будь-якому випадку радість, однак дуже часто батькам хочеться зачати дитину строго певної статі. У нашому патріархальному суспільстві, а історично воно все-таки патріархальне, практично завжди кращий хлопчик. Саме хлопчик у стародавні часи, а місцями, і донині, може бути спадкоємцем майна і титулу.

Народні прикмети і методи зачати хлопчика

Споконвіку наші предки прагнули заздалегідь визначити стать майбутньої дитини. Спочатку це були прикмети в зовнішньому вигляді і поведінку вагітної, що вказують на той чи інший підлогу, або ж спеціальні обряди, що проводяться ще в момент зародження нової сім’ї або будівництва нового будинку.

Наприклад, коли будували будинок для нової сім’ї, то ще до закінчення будівництва до сволока – головною балці, на якій в наслідок тримається дах, прив’язують мотузку, а до другого кінця в’яжуть ганчір’я з загорнутим в них хлібом. Потім мотузка перерубувати, ганчірки розплутуються, і люди дивляться, якою стороною впав хліб. Якщо окрайцем вгору, то в сім’ї, яка буде жити в цьому будинку, має народжуватися більше хлопчиків.

Потім наші предки почали намагатися програмувати стать майбутньої дитини . Під подружнє ліжко клали прядку або меч, залежно від того, кого хотілося зачати. Пізніше прийшло розуміння, що стать дитини безпосередньо залежить від чоловіка. Тоді способи програмування змінилися. Так з повір’я, що в різних яєчках розташовується насіння, зачинати дітей різної статі, народився звичай перев’язувати одне з яєчок. Потім у хід пішла народна медицина: відвари, травички, притирання.

Зараз є свої способи, що відповідають на питання «Як зачати хлопчика?». Однак більша частина з них, як це не дивно, не далеко пішли від способів, використовуваних нашими прабаба. Втім, частина з них все-таки грунтується на тих чи інших наукових дослідженнях.

Y-хромосома

Як вже говорилося, про те, що стать дитини залежить тільки від чоловіка, люди здогадалися давно. Але в чому полягає причина такої закономірності, вчені зрозуміли тільки тоді, коли відкрили ДНК і хромосоми. Дитина отримує ДНК від обох батьків. І у чоловіка, і у жінки по 2 хромосоми. Але у жінки вони однакові – XX, а в чоловіків різні – XY. Відповідно, стать дитини буде залежати від того, яка хромосома буде у сперматозоїда, який і запліднити яйцеклітину. Щоб зачати хлопчика, у сперматозоїда має бути хромосома Y.

Чи є спосіб зачати хлопчика з 100% вірогідністю?

Всі способи зачати хлопчика, відомі на сьогоднішній день, не дають стовідсоткової гарантії. Вони можуть лише збільшити шанс на зачаття хлопчика. Тому, якщо хтось говорить вам, що знає як 100 відсотків зачати хлопчика, не належите до цього занадто серйозно. Те, що допомогло одному, може і не допомогти іншому. Занадто багато факторів необхідно врахувати.

Як зачати хлопчика 100%? На жаль, є тільки один спосіб – штучне запліднення . При ЕКО існує можливість залишити в матці тільки ембріон потрібної статі. Практикується це звичайно в специфічних обставинах, наприклад, в роду одного з батьків є захворювання, яке передається з якоїсь конкретної лінії: жіночої або чоловічої, і пара хоче уникнути захворювання у своєї дитини.

В інших випадках, виключно для того, щоб зачати дитину хлопчика, записуватися на ЕКЗ не варто, так як це дорого і недоцільно.

Як зачати хлопчика, знаючи день овуляції

Найнадійнішим і науковим методом можна вважати так званий календарний метод, заснований на даті овуляції. Як зачати хлопчика по овуляції? Метод досить простий, хоча і трохи клопіткий. Грунтується він на тому, що Y-сперматозоїди більш активні, проте менш живучі, ніж Х-сперматозоїди. Це означає, що є найбільше шансів зачати хлопчика, займаючись сексом безпосередньо в день овуляції і за 10-20 годин до неї .

Є й інші умови, які варто дотримувати для зачаття хлопчика. Так, має значення навіть поза, в якій відбувається зачаття. У якій позі зачати хлопчика? Тут головне – глибина проникнення: чим глибше, тим краще. Тому найбільш підходящими позами є «жінка зверху» або «чоловік позаду». Дуже бажано, щоб під час сексу жінка відчула оргазм. Справа в тому, що при оргазмі в піхву утворюється лужне середовище, яка не дуже сприятлива для Х-сперматозоїдів.

Як визначити день овуляції? Зробити це можна кількома способами. Найпростіший і невигадливий, але при цьому і найбільш ненадійний – це калькулятор овуляції для зачаття хлопчика. Це спеціальна програма, яка по середній тривалості циклу і дату початку останнього циклу вираховує гаданий день овуляції. Самі розумієте, точність таких розрахунків дуже приблизна, адже цикл може збитися через стрес, акліматизації і так далі.

Більш надійний, хоча і більш клопіткий метод – це вимір базальної температури . Базальна температура вимірюється у прямій кишці вранці і записується в спеціальний графік. Робити вимірювання треба протягом 2-3 місяців, тільки після цього можна більш-менш точно визначити дату овуляції.

Як зачати хлопчика по таблиці?

Існує цілий ряд таблиць, за якими можна розрахувати зачаття хлопчика. Проте ми зупинимося тільки на японській таблиці.

Як зачати хлопчика? Японська таблиця досить точна і проста. Залежно від того, в якому місяці роїлися мати і батько планованого дитини, таблиця пропонує в якому місяці зачати хлопчика. Японський метод складається з двох таблиць. У першій по вертикалі вказані місяці народження жінки, по горизонталі – чоловіки. На перетині буде вказано число. Запам’ятовуєте його і йдете в другу таблицю, де знаходите потрібне число. Під ним перераховані місяці, а напроти них в стовпчиках «Хлопчик» і «Дівчинка» стоять хрестики. Вам потрібно вибрати той місяць, навпроти якого в графі «Хлопчик» варто найбільше хрестиків.

Оновлення крові

Останнім часом модною стає теорія про те, що час, коли можна зачати хлопчика, визначається за силою або оновленню крові. Відповідно до цієї теорії вважається, що у жінок кров оновлюється кожні 3 роки, а у чоловіка – кожні 4.

Як зачати хлопчика з оновлення крові? Потрібно визначити, у кого в даний момент кров молодша. Відлік ведеться або від народження, або від останньої великої крововтрати, наприклад, після операцій або травм.

Вважається, що на початку циклу кров сильна, молода, потужна. Якщо під час зачаття кров батька молодше, то зачаття хлопчика практично гарантовано. Для розрахунку сили крові також існують спеціальні програми. Там необхідно ввести дату народження батьків і передбачувану дату зачаття, а на виході отримуємо інформацію про те, якої статі, швидше за все, буде дитина. Нагадуємо, якщо були серйозні крововтрати, то замість дати народження, потрібно вводити дату крововтрати.

Дієта для зачаття хлопчика

Як правильно зачати хлопчика? Багато хто пропонує дотримуватися певного меню безпосередньо перед зачаттям. У їжу рекомендується вживати такі продукти:

    всі сорти м’яса, ковбасні вироби, копченості і так далі; вітається також будь-яка риба. А от від інших морепродуктів краще відмовитися; з яєць можна їсти тільки білок; напої: мінеральна вода з содою, чай, каву або пиво. А ось молоко і мінеральну воду з кальцієм краще не вживати; каші і випічка: рис, манка, різні бісквіти і печива. Відмовитися від хліба та випічки на молоці; овочі: картопля, горох, сочевиця, квасоля, гриби. Не рекомендують вживати кріп, салат, стручкову квасолю; будь-які фрукти; сухофрукти та горіхи: чорнослив, курага, фінік. Відмовитися від усіх горіхів.

Календарі

Багато систем пропонують визначати в якому місяці зачати хлопчика, по різноманітним календарями.

Місячний календар

Можна розрахувати зачаття хлопчика і за місячним календарем на 2013 рік. Для планування статі дитини дуже важливо знати, в якому знаку на момент зачаття знаходиться місяць. Для зачаття хлопчика місячний календар радить обирати дні, коли Місяць в Овні, Водолій, Близнюки, стрільця, вагах або леві. Крім того, фахівці з місячним календарем вважають, що стать дитини залежить від кількості повних років жінки і порядкового номера місяця. Якщо кількість років парне, то в парні місяці вона може зачати дівчинку, а в непарні – хлопчика, і навпаки.

Китайський календар визначення статі дитини

Як зачати хлопчика підкаже і китайський календар. Він пропонує визначати, коли краще зачати хлопчика орієнтуючись на вік матері. У таблиці враховані жінки у віці від 18 до 35 років. У таблиці по вертикалі вказаний вік, а по горизонталі – стовпці по місяцях. На перетині можна знайти інформацію про те, в якому місяці може народитися хлопчик, а потім відраховуєте від цього моменту 9 місяців, щоб визначити місяць зачаття. Переглянути таблицю китайського календаря >

Залишається, мабуть, розглянути тільки одне питання: як зачати близнюків або двійнят – хлопчиків . Близнюки – це результат ділення однієї заплідненої яйцеклітини, в результаті чого на світ з’являються практично ідентичні одностатеві діти. Двійнята – це дві яйцеклітини і 2 різних сперматозоїда. Тому, діти виходять не схожими, часто – різностатевими.

Запрограмувати народження двійні, а тим більше близнюків дуже складно, навіть практично неможливо. 100% шанси на двійню тільки при тій же процедурі штучного запліднення. В іншому, залишається тільки виконувати загальні рекомендації по зачаття хлопчика і сподіватися, що на близнюків пощастить саме вам.

Радимо почитати: Які вітаміни необхідно приймати в період планування вагітності, щоб зачаття вашого хлопчика пройшло без проблем

  • зачаття за місячним календарем
  • календар овуляції розрахувати хлопчика
  • календар що вираховується стать дитини онлайн
  • калькулятор визначення вагітності
  • Калькулятор планування статі онлайн
  • калькулятор як зачати дивчинку
  • як визначити стать дитини онлайн

Comments are closed!