Як зачати хлопчика, як завагітніти хлопчиком, способи зачаття хлопчика, як зачати хлопчика по таблиці, зачаття хлопчика по китайській таблиці, зачаття хлопчика за японською таблиці, зачаття хлопчика за методом крові, сприятливі дні для зачаття хлопчика

Як зачати хлопчика, як завагітніти хлопчиком, способи зачаття хлопчика, як зачати хлопчика по таблиці, зачаття хлопчика по китайській таблиці, зачаття хлопчика за японською таблиці, зачаття хлопчика за методом крові, сприятливі дні для зачаття хлопчика Як зачати хлопчика?

12 червня

2013 | Категорії: Планування

Нерідко батьки планують стать свого маляти. А для деяких з них принципово народити сина, особливо, якщо дівчатка вже є. Багато століть сімейні пари намагаються знайти спадкоємців. Тому перед ними завжди постає питання, як завагітніти хлопчиком? Для його вирішення існують різні способи. Розглянемо їх докладніше.

Як зачати хлопчика за допомогою наукових методів

В зачатті хлопчика беруть участь Y-сперматозоїди. Вони легші, дрібні, рухаються швидко, але живуть недовго. Тому, якщо статевий акт відбувається за кілька днів до овуляції, то Y-сперматозоїди гинуть. Якщо ж він відбудеться в момент овуляції або відразу після неї, то буде син, так як швидкі сперматозоїди швидше досягнуть яйцеклітини. Це і є сприятливі дні для зачаття хлопчика.

Бажано, щоб контакт відбувся саме в перший день овуляції, до того ж, в цей час середу в піхву стає лужний, в якій виживають Y-сперматозоїди. Точність даного способу вважається дуже високою. Однак необхідно правильно вирахувати дату овуляції. Для цього вимірюють базальну температуру, роблять тести на овуляцію і контролюють фолікули за допомогою УЗД.

Крім цього, перед овуляцією лікарі рекомендують кілька днів утримуватися від сексуальних контактів. Також бажаний жіночий оргазм. В якості пози для зачаття хлопчика варто вибрати ту, в якій чоловік буде ззаду, щоб забезпечити кращий контакт шийки матки зі спермою. Саме в цьому випадку пеніс буде вводитися глибоко.

Зачати хлопчика можна і за допомогою екстракорпорального запліднення. Даний метод дорогий, але найнадійніший. Для цього за допомогою спеціальних препаратів і лазера сперматозоїди поділяються на чоловічі та жіночі, а потім методом ЕКЗ ними запліднюються яйцеклітини.

Як зачати хлопчика за допомогою таблиці

Багато сімейні пари користуються не тільки науковими методами, але і різноманітними таблицями, причому нерідко у них з’являється малюк бажаної статі. Отже, як зачати хлопчика по таблиці? Розглянемо докладніше два таких методу.

Японська таблиця

Зачаття хлопчика за японською таблиці розрахувати нескладно. Для цього застосовують дві таблиці, розміщені нижче. У першій з них в якості вихідних даних використовуються місяці народження батьків. Наприклад, майбутній батько народився в грудні, а мати – в червні, у відповідних графах таблиці потрібно їх знайти і провести лінії, перпендикулярні один одному. Так визначається сімейна цифра. В даному випадку це число «6».

Далі в другій таблиці необхідно знайти сімейну цифру і подивитися, в яких місцях шанс народження хлопчика вище. Чим більше намальовано хрестиків, тим вище ймовірність народження того чи іншого статі. У цьому випадку у пари вийде зачати хлопчика в лютому і жовтні, причому вища ймовірність в жовтні.

Китайська таблиця

Дана таблиця використовувалося ще в Стародавньому Китаї, тому вона вважається однією з найефективніших. Зачаття хлопчика по китайській таблиці розраховується наступним способом:

У першу чергу в лівому стовпчику потрібно знайти вік матері. Але при цьому дуже важливо враховувати, що в Китаї людина практично на рік старше, ніж він є насправді. Це полягає в тому, що його вік вважається від самого зачаття, а не від народження. Отже, щоб не заплутатися в розрахунках жінка повинна просто додати до реальному віку один рік. Тобто, якщо майбутній мамі 20 років, то враховують 21 рік. Далі у верхньому рядку необхідно вибрати місяць зачаття. На перетині рядка і стовпчика стоїть буква «Д» або «М», остання означає, що буде хлопчик. Наприклад, жінці в 21 рік, щоб народити хлопчика, треба зачати його в січні. Зачаття хлопчика за методом крові

Методика відновлення крові також досить популярна для розрахунку статі малюка. Кров в майбутніх батьків оновлюється раз на 4 роки, у матерів – кожні 3. Якщо останній вона оновилася у батька, то на світ з’явиться син. Зачаття хлопчика за методом крові розраховується наступним чином:

Повний вік батька ділять на чотири, тобто якщо йому 25 років, це виглядає так: 25:4 = 6 (залишок 1). Далі аналогічним способом чинимо з віком матері: 23:3 = 7 (залишок 2). Після цього потрібно порівняти залишки. У нашому випадку у пари очікується хлопчик, так як кров чоловіка молодше.

Проте варто пам’ятати, що у разі крововтрати після абортів, викиднів, пологів, операцій та ін останнім оновленням крові вважається саме ця дата. Також для зачаття сина враховується і резус-фактор батьків. Шанс народження хлопчика збільшується в тому випадку, якщо у мами і тата різні резус-фактори, тобто у одного позитивний, а в іншого негативний. Група крові також впливає на стать дитини, докладніше можна побачити в таблиці:

Як підвищити шанси для зачаття хлопчика

Вчені, замислюючись над питанням, як зачати хлопчика, провели ряд досліджень. Завдяки їм стали відомі деякі моменти:

    У курящих батьків хлопчики з’являються набагато рідше. Жінки з вагою менше 54 кілограм, як правило, народжують дівчаток. Значить, варто поправитися, щоб зачати сина. У тих сім’ях, де лідерська позиція належить батькові, найчастіше, на світ з’являються сини. Вважається, що така активність пов’язана з гормональним фоном чоловіка. Крім цього, якщо батько старше матері, то більше шансів, що первістком стане син. У молодого подружжя також висока ймовірність, що першою дитиною буде хлопчик, якщо в анамнезі не було викиднів або абортів. Також існує теорія, що чим довше жінка намагається завагітніти, тим більше вірогідності народження сина. Тому дуже часто після лікування безпліддя у пари з’являється саме він. Для того щоб завагітніти хлопчиком, необхідно навчитися розслаблятися, так як помічено, що в стресових ситуаціях часто народжуються дівчатка. Якщо батьки будуть мріяти про сина, то бажання може здійснитися. Цей метод заснований на психологічної візуалізації. Причому представляти свого сина бажано у всіх дрібних деталях.

Дієта, що сприяє зачаттю хлопчика

Існує різноманітні способи зачаття хлопчика. Наприклад, останнім часом стала широко використовуватися спеціальна дієта, завдяки якій можна завагітніти сином. Для цього необхідно вживати такі продукти:

    будь-які сорти м’яса і риби, ковбасні вироби; білок яйця; кава, чай, фруктові соки, содова; рис, манка, бісквіти, хліб, печиво; гриби, картопля, сочевиця, сушений горох, біла квасоля; фініки, чорнослив, банани, апельсини, черешня, абрикоси, персики; чорний шоколад; консерви, солона їжа, дріжджі.

На вищеперелічені продукти варто робити упор для того щоб відбулося зачаття хлопчика. Дана дієта заснована на обмеженні кількості кальцію, завдяки чому може народитися син.

При цьому чоловік теж повинен дотримуватися дієти. У його основний раціон необхідно включити супи на пісному м’ясі чи птиці, невелика кількість хліба. Рекомендується активно їсти овочі, зелень, пити свіжі соки, морси, киселі і компоти. Причому всі поживні речовини повинні бути отримані в повному обсязі, алкоголь потрібно виключити. Також фахівці стверджують, що необхідний правильний режим дня, відмова від шкідливих звичок і повноцінний відпочинок для обох подружжя.

Всі перераховані вище методи не можуть дати повної гарантії, що народиться хлопчик. Однак якщо дотримуватися всіх умов, то можна збільшити свої шанси. А це невисока ціна для досягнення своєї мрії.

  • видгуки про китайську таблицю
  • Коли завагітніти щоб народити в серпні

Comments are closed!

_0.32MB/0.00731 sec