Як за 3 дні схуднути, дієта на 3 дні. Схуднути екстрено – 3 дні дієти

Як за 3 дні схуднути, дієта на 3 дні. Схуднути екстрено – 3 дні дієти Як за 3 дні схуднути, дієта на 3 дні. Схуднути екстрено – 3 дні дієти

Як за 3 дні схуднути, дієта на 3 дні . Схуднути екстрено – 3 дні дієти. Всі, хто має гарне здоров’я, але у кого не вистачає сили волі для того, щоб протягом тривалого часу

правильно харчуватися, підійдуть швидкі дієти, які всього за три дні допоможуть схуднути на пару кілограмів. Такими дієтами на 3 дні передбачаються жорсткі обмеження в раціоні. Вага втрачається через те, що зайва рідина виходить з організму і розмір шлунка стає менше, тому що при звичайному харчуванні шлунок найчастіше розтягнутий, а після того, як дієта на 3 дні закінчиться, великими порціями вже не захочеться їсти.

Організм досить важко переносить експрес-дієту на три дні, яка дозволяє скинути вагу за три дні, тому що багато продуктів харчування їсти не можна, вміст вітамінів мінімальне, а навантаження на весь організм велика.

Кефірні дієти на 3 дні – можливість швидко схуднути після трьох днів.

Моно-дієта на три дні

Як стає зрозуміло з назви, в цьому варіанті дієти можна використовувати тільки кефір, який потрібно пити протягом трьох днів. Кефір є досить корисним продуктом харчування, який позитивно впливає на нервову, кровоносну і травну системи. Якщо кефір пити систематично, організм оздоровиться, а нігті, волосся і шкіра будуть набагато краще виглядати.

Дана моно-дієта на 3 дні припускає щоденне вживання 1-1,5 літра кефіру без солі або цукру. Кефір ділиться на 5-6 порцій і при виникненні почуття голоду вживається одна порція. Якщо неможливо всі три дні пити тільки кефір в раціон варто додати трохи овочів або фруктів, тільки для того, щоб перебити голод. Кефір же п’ється все в тому ж обсязі – 1-1,5 літра щодня.

Така моно-дієта дає можливість за 3 дні схуднути на 3-4 кілограми.

Як за три дні схуднути. Дієта для зими

Цю дієту, розраховану на три дні, можна повторювати один раз на місяць, частіше не рекомендується.

Можна харчуватися по одному з даних меню дієти на 3 дні

На сніданок:

– салат з кислої капусти, яєчня або омлет з двох яєць, кави з молоком;

  • як за3 дні

Comments are closed!

_0.31MB/0.00561 sec