Як я схудла з 89 кг. до 61 кг. – На бебі. ру

Як я схудла з 89 кг. до 61 кг. – На бебі. ру Як я схудла з 89 кг. до 61 кг.

Як сказала відома спортсменка і телеведуча, Юлія Бордовских «Скільки себе пам’ятаю, стільки й худну!».

Так само протікала і моє життя, з дитинства схильна

до повноти дівчинка, вигодовували мамою кухарем, надзвичайно каллорійно булочками, пиріжками та гуляш та іншими смаколиками. Я ніколи не думала, про свою вагу, стрункості та іншої атрибутики красивого тіла.

Дівчата-моделі здавалися чимось захмарним і недосяжним.

Володіючи ще й важкої кісткою, моя фігура була схожа на стовпчик, прямо-прямо-прямо.

У коледжі, нарешті вирвавшись від батьківської опіки, я сіла на дієту і схудла, при зрості 170 я стала важити 60 кг (до цього я була строго 70 кг.).

Вся моє життя перетворилося на вічний процес схуднення і набрання ваги.

В 2007р. ніколи не підживлювала слабкості до активного спорту і привела себе на нього. І втягнулася. Стала відвідувати 3р. в тиждень аеробіку, інші 3-4д. я не вилазила з спортивних залів. Я їла смакоту-шкідливості, а потім переводила себе до знесилення на тренуваннях.

Всі прочитані книги, про схуднення і харчуванні не допомагали, або там були нереальні продукти, яких я б просто не знайшла в магазинах, або порції таких розмірів, що змушували мене є понад норму.

Літо 2007р. я схудла до 58 кг. я була одна суцільна м’яз. Якби мене віддали школярам на урок анатомії, вони б по мені вивчали м’язи людини)))

Але потім, пройшло літо і я знову, стала є шкідливості-різниці-капості на роботі, вдома, я хоч і займалася спортом, але це не допомагало. Вага невблаганно ріс. І я знову повернулася до своїх 70 кг. враховуючи, що у мене важка кістка, це було не дуже критично.

В 2009р. я дізналася про довгоочікуваної вагітності, незгасний і виснажливий період токсикозу не дав мені набрати вагу аж до 22 тижня. Зате потім, я стала їсти двох, а то й за трьох.

Мої прибавки були колосальними, вони доходили до 3 кг. за 2 тижні. Лікар хапалася за голову, пророкувала мені діабет і проблеми з пологами. Я намагалася розвантажуватися, але я постійно хотіла їсти. Якщо я не з’їдала небудь, мене просто починало нудити. Вага ріс і лікар вже не знала, що зі мною робити. До 39 тижня, я досягла свого апогею 98 кг.

Коли я поїхала народжувати і мене взвешанной, я була вже рівно 100. кг.

Я не могла ходити, я не могла спати, лежати, жити. У мене боліли кістки (носити таку тяжкість), у мене нила спина, я мучилася жахливими набряками, я зняла обручку. Я думала, що я перетворилася на повітряну кульку. Тільки не легкий і повітряний. А величезний міхур.

Народивши, я втратила 10 кг.

При виписці я була 89 кг.

Я повільно і вірно «вмирала». Мені було все мало. Навіть взуття. мій розмір з 38 перетворився майже на 40-й.

Але я не могла почати худнути, я просто не знала як.

Лікар говорила, що треба їсти, щоб годувати малюка, і я їла-їла. Пила-пила.

Вага знизився до 88,4 і завис на 3 міс.

До 3 міс. ми остаточно пішли з ГВ. І я стала шукати оптимальну, реальну дієту.

І знайшла систему мінус 60, Е. Мірімановой. Прочитавши тонну літератури і форумів про неї, вивчивши раціон я зрозуміла, що вона идельно мені підходить.

Вставав малюк рано близько в 8 ранку, і в 9 ранку я вже снідала, в 2 обідала, і близько 6 вечеряла після прогулянки.

Я стала худнути, немає не так. Я СТАЛА ХУДЕТЬ “.

Я стала танути на очах, «сівши» на систему 1.11.2010г. до грудня я схудла на 10 кг. вийшовши на сесію 76 кг.

Пото здавши сесію, настала новорічні свята і я розслабилася. Мене вже ніби все влаштовувало. І я начебто обіцяла собі, що почну-почну знову. Але щось ніяк не розпочинала.

І в лютому, я познайомила з олюня з Егорьевська, вірніше я побачила її пост про її колосальному схудненні.

І ми подружилися, вона мене мотивувала і я прагнула до нових досягнень, я прийшла в темку моїх улюблених Захудалочек і почала знову худнути.

До літа я стала звістка 61 кг. Чесно скажу я не займаюся спортом, я не можу вдома крутити обруч, качати прес мені просто лінь. Але і не дивлячись на це я не набирала вагу, а продовжувала худнути.

Зривів не було… я сама осозанно розуміла, що можу дозволити собі сьогодні щось за рамками системи, а завтра просто повернуся на неї.

Ще я перестала думати: ЩО Я НЕ МОЖУ собі дозволити, а стала думати і вибирати в меню кафе / ресторанів: ЩО Я МОЖУ СОБІ ДОЗВОЛИТИ

І зрозуміла, що тим хто дотримується системи, не потрібно виснажувати себе листком салату і напівпорожній тарілкою, коли інші насолоджуються їжею.

Я можу на обід замовити собі стейк сьомги на грилі з коханою брокколі, з’їсти фруктовий десерт. На сніданок я взагалі можу все, що завгодно.

так-так я полюбила сніданки. я навіть встаю по-раніше, щоб спекти небудь смачний десерт або несолодке випічку.

Після 18.00 є звичайно не можна, але до цього звикаєш. Головне в перебігу всього денного не морити себе голодом, а харчуватися рівноцінними порціями.

І, так, систему можна використовувати тим, хто годує малюка грудьми. І при цьому худнути.

Це я після пологів, 89 кг.

а це за 2 тижні до пологів. картина майже така ж)

це я влітку 2011р.

а це я перед НГ

Можливо мій пост допоможе комусь з дівчаток схуднути, не все втрачено повірте. Головне під час взяти себе в руки

  • одного ранку 98 кг а на другий ранок 100кг Що це може бути
  • Чи допоможе обруч при 100кг
  • Я не схудла до літа

Comments are closed!

_0.31MB/0.01076 sec