Як я схудла на 17 кг. (Закінчення). Скинути більше 10 кг ваги (історії схуднення)

Як я схудла на 17 кг. (Закінчення). Скинути більше 10 кг ваги (історії схуднення) Як я схудла на 17 кг. (Закінчення) Далі я буду описувати, власне, що ж порекомендував цей доктор. Попрошу відразу мати на увазі, що я – не лікар і можу помилятися в термінології і всяких “наукових” коментарях – розповідаю, як я сама все зрозуміла і що робила.

Далі

я буду описувати, власне, що ж порекомендував цей доктор.

Попрошу відразу мати на увазі, що я – не лікар і можу помилятися в термінології і всяких “наукових” коментарях – розповідаю, як я сама все зрозуміла і що робила.

перше, що це за аналіз – кров з вени, натщесерце, називається “дослідження сироватки крові на наявність аллергенспецифических IgG4 антитіл”. З такою ж назвою – на наявність IgE антитіл. В результаті – отримуємо листочок, де перераховано 120 найменувань продуктів по групах, навпроти кожного назви – значення IgG4. Норма – до 5. Всі продукти, де це значення вище 5 лікар викреслює, значить, є їх не можна. Ще лікар дивиться другий аналіз і викреслює ті продукти, на які вийшли перевищені значення імуноглобулінів Е. Все, що залишається, лікар велить їсти по системі роздільного харчування. Про аналіз напишу докладніше далі.

Щоб не здалося, що все дуже просто і достатньо тільки здати аналіз і повичерківать те, що вийде за межі норми, я докладніше зупинюся на консультації лікаря-фахівця, до якого треба обов’язково прийти з готовим аналізом. На консультації лікар розмовляє про наявність хронічних хвороб, всяких особливості організму, перенесених з самого дитинства захворюваннях, алергіях – харчових та інших, задає ще безліч питань. Після цієї бесіди можуть бути викреслені ще деякі продукти, незважаючи на результат аналізу або, навпаки, щось з “зашкалила” продуктів може бути дозволено до вживання. Виходячи з інформації про особливості організму, лікар може призначити курс будь-яких мінералів, наприклад, кальцію, як це було в моєму випадку – у мене бував гострий недолік кальцію, а всі молочні продукти вийшли в заборону. Крім того, лікар дасть рекомендації по тому, які ліки можна використовувати під час курсу такої терапії, а які небажано і розповість про побічні ефекти, які обов’язково бувають у всіх, але залежать від хронічних захворювань і склоннос. Ці рекомендації може давати тільки хороший професійний лікар, тому проконсультуватися з лікарем потрібно обов’язково, щоб не нашкодити собі.

Але це ще не все 🙂 Потрібно повністю виключити цукор, оцет, всі штучні есенції, бульйонні кубики і продукти швидкого приготування типу Доширака і бистросуп, чіпси, ковбаси, копченості, консерви, тверді (витримані) сири, сіль замінити на морську (у ній знижений вміст шкідливого для організму натрію), соки з пакетів, газовані напої, алкоголь і молоко. Забагато і трохи ускладнить життя, якщо людина звичний до цих продуктів, але результат буде дуже помітний!

Пиття – соки – тільки фреші, не з пакетів. Соки – тільки натщесерце, за півгодини до прийому їжі. Запивати їжу, сьорбаючи, можна тільки водою або свіжозавареним зеленим чаєм – перший заварку обов’язково злити. Всі інші напої – чай, кава, компоти і т. п. – Тільки через 1 годину після прийому їжі.

Способи приготування м’яса – ТІЛЬКИ печінки, ГРИЛЬ, НА ПАРУ і відварні. Не можна – смажене, тушковане, не можна м’ясні бульйони.

Овочі – немає обмежень по способам приготування, але все ж небажано смажені (наприклад, кабачки). Оладки краще пекти в духовці.

Правила поєднання продуктів

    м’ясо можна поєднувати з зеленню, зеленим салатом, свіжими огірками, солодкими і гострими перцями, журавлиною, брусницею, червоною смородиною, оливками і маслинами, цибулею і часником, гірчицею і хріном рибу – можна поєднувати з тим же, з чим і м’ясо + водорості (морська капуста, ламінарія) варені яйця – з тим же, з чим і м’ясо АБО зі шпинатом молочні продукти (сир, молодий сир, кефір, біойогурти і т. п.) – з тим же, з чим і м’ясо і з помідорами крупи – з овочами (наприклад, плов – морква + помідори згасити зі спеціями і зеленню і змішати з рисом, трохи загасити) стиглі бобові – з овочами картопля – тільки з овочами кислі фрукти – з овочами та горіхами

“Овочами” вважаються всі овочі, крім картоплі.

Кавун, диня, груша, персик, хурма – вважаються солодкими фруктами, кавун і диню треба їсти тільки окремим прийомом їжі, інші можна поєднувати тільки з іншими фруктами і горіхами.

Допускається за один прийом їжі є щось одне з групи (це називається монохарчування) – наприклад, тільки одну курку, що не поєднуючи її ні з чим, або тарілку каші з маслом і сіллю – і більше нічого, один сир – але несолодкий, можна кіпяточком розвести, щоб не дуже сухо було.

Приймати тільки тоді, коли відчуєте голод. У будь-який час дня і ночі, не рахуючи калорії.

По можливості, добре б здати аналіз на імуноглобуліни G4. На жаль, його мало де роблять і він ДУЖЕ дорогий. З цього аналізу відразу видно, які продукти краще взагалі виключити з Вашого раціону, а які можна їсти без обмежень. Практична сторона здачі аналізу не дуже радує – його треба здавати раз в 2-3 місяці до тих пір, поки значення імуноглобулінів не прийдуть в норму по всіх продуктах. Я не буду тут коментувати результати цього аналізу, тому що я не маю ніякого відношення до медицини, краще запитати у фахівців. Напишу, де можна це здати і скільки це коштує. Клініка “Гемокод” (ст м. “Маяковська”) – широко рекламується по ТБ, вони лікують саме цим методом. Я спеціально подзвонила і розпитала, стОит у них аналіз + консультація 250 у. о.

Мед. Центр “Квадро” . він – біля ст. м. “Парк Культури”. Там аналіз + консультація коштує 5500 руб. Є ще одна клініка (не знаю назви) в будівлі Палацу молоді на Фрунзенської. Теж можу дати телефони. Її створив лікар, який пішов з “Квадро” в самостійний бізнес. Аналіз + консультація стoіт 300 у. о. Вони стверджують, що цей аналіз робиться у них найсучаснішими методами. В інститутах імунології та клінічної алергології роблять цей аналіз приблизно за ті ж гроші, але не 120 продуктів, а всього 80. В АТ “Медицина” роблять розгорнутий аналіз, але за 700 доларів. Це все результати моїх пошуків “де дешевше”. )

Звичайно ж, я запитала лікаря, а якщо немає можливості здавати такий дорогий аналіз, як жити далі. ) Він сказав наступне: якщо такої можливості немає – спочатку треба задуматися, а перевагу яким продуктам віддає Ваш організм? Є люди-м’ясоїди, є люди – майже вегетаріанці, для яких м’ясо – не головне в житті. Є продукти, які ми не любимо з дитинства – від них краще відмовитися теж. Взагалі, якщо після прийому того чи іншого продукту відчувається помітний дискомфорт, болі в шлунку, печія. відрижка, відчутне бродіння, гази і т. п. – Швидше за все, цей продукт не показаний Вам. За статистикою досліджень імуноглобулінів, до речі, під час церковних постів у більшості людей в заборонену зону виходять молочні продукти і м’ясо, так що можна відстежувати і це. Краще, якщо віддається перевагу продуктам тієї кліматичної смуги, в якій народилася людина – наприклад, краще їсти яблука з Росії чи Європи, ніж з Південної Америки (а у нас взимку більшість яблук саме з Південної Америки).

Є, до речі, ще одне правило – 3-х днів.

Якщо ви сьогодні їсте, наприклад, м’ясо, постарайтеся наступні 3 дні це м’ясо не їсти – їжте овочі, кисломолочні та т. п. Якщо упор на кисломолочні – наступні 3 дні їх не їжте. До фруктам і овочам це не відноситься – їх можна їсти щодня і без обмежень. Тільки до м’яса, риби, кисломолочним – тобто “Складним” продуктам. Таким чином, організм “відпочиває” від кожного виду продукту. На перетравлення того чи іншого продукту організм витрачає ферменти, напружуються органи травлення і залози внутрішньої секреції. Коли ж ми дотримуємося правило 3-х днів, організм встигає відновитися нормально та збережені сила витрачає на загоєння дрібних болячок і розв’язування зайвих жирів.

Ось, власне і все. Я здала поки 2 аналізу з проміжком в 3 місяці, думаю, здавати чи третій, тому що шкода грошей, крім того, в останній місяць я відхиляюся від аналізу все більше, дотримуюся строго тільки схеми роздільного харчування. А перші 3 місяці я дотримувалася найсуворіше всіх рекомендацій лікаря. Взагалі-було не важко, тому що у мене непоганий результат був з аналізу – можна було їсти трохи менше половини всього списку продуктів. Знову ж надихала досить швидка втрата ваги без будь-якого голоду, що для мене дуже важливо. Особисто мені набагато легше просто виключити з раціону якісь продукти і поєднувати залишився в потрібному порядку, ніж підраховувати калорії і стежити за годинником, коли можна їсти, помираючи від голоду…

В цілому за 6 місяців я схудла на 17 кг (важу зараз 61-62 кг при зрості 165-166 см), з 52 розміру до 44-46. Ніякого голоду, ніякого підрахунку калорій, їм після 18 і після 20, і пізніше те, що хочу. Можу на ніч натрескаться горіхів з солодкими фруктами, наприклад. Обпіваюсь кави. Відчуваю себе непогано, хворіти стала значно рідше і легше, а про зовнішній вигляд і не кажу взагалі. ) З’явилися нові звички харчування – я спокійно обходжуся без солодкого. Взагалі-то цей лікар дозволив є з напоями та фруктами тростинний неочищений (коричневий) цукор. Я страшенно цьому зраділа, купила, і так він і коштує – спробувала пару раз солодкий кава і чай – а вже не хочеться, смак не той. ) А ще влітку я всім доводила з піною у рота, що кава і чай без цукру – це кулінарний нонсенс, що я ніколи цього не буду пити. Все менше хочеться м’яса, можу тиждень прожити без нього і не згадаю. Забула про гастрит і інші проблеми з травленням. З мінусів (але я не відношу цей мінус до системи живлення) – я, напевно, завжди буду дотримуватися схеми роздільного харчування, тому що з’явився стійкий страх погладшати знову, як тільки я порушу ці правила. З тих же причин я не буду їсти кондитерські вироби. Ну, торти, морозиво, шоколад, цукерки… Тільки фрукти. )

Якщо є до мене питання – звертайтеся, із задоволенням відповім, якщо зможу. Я регулярно заходжу в конференцію “Про моду і красу”.

  • морська капуста ламінарія суха купити київ
  • як я схуднула 17 кг
  • аналіз крові на заборону продуктів
  • ламінарія купити київ
  • я схудла хiтозан

Comments are closed!

_0.32MB/0.01525 sec