Як я схудла на 17 кг. (Початок). Скинути більше 10 кг ваги (історії схуднення)

Як я схудла на 17 кг. (Початок). Скинути більше 10 кг ваги (історії схуднення) Реальна історія схуднення

Я вирішила написати тут всю свою історію, бо комусь може бути корисно. Якщо комусь колись або нецікаво читати про марні спроби позбутися зайвої ваги, можна починати відразу з другої частини.

Почну

з того, що я худий була ніколи. І товстої теж. Була звичайною: зростання 165-166, вага до першої вагітності 55-56 кг, після пологів – 65 кг став, але зовнішній вигляд чомусь майже не змінився, речі носила ті ж самі, і розмір був той же, що й раніше. Парадокс. )

Після народження другої синочка я поправилась. Навіть не знаю, на скільки, бо спочатку не було ваг, а потім вони були, але, як виявилося, брехали на 6 кг в меншу сторону 🙂 Приємно, звичайно, але неправильно. Загалом, за моїми прикидками після закінчення годування я важила під 100 кг. І вирішила, що це – дурниця, до нового року стану колишньою. Після першого сина я увійшла в норму за 2 місяці після закінчення годування і думала, що так воно і буде цього разу. Не вийшло. Тоді (у перший раз) я зайнялася аеробікою по касеті і посиділа на молочній дієті (до 2 літра молока або кефіру на день – і більше нічого) 2-3 тижні – і через 2 місяці була такою ж стрункою, як до пологів.

Після других пологів все було набагато гірше – остеопороз поперекової зони + розтягнення пупкового кільця – лікарі заборонили спорт будь, окрім дуже легких вправ для постави: (С дієтами теж не особливо виходило, все, що я змогла – замінити цукор на замінник, обмежити солодке. Намагалася ходити на міостмуляцію – вона мені прекрасно допомагала раніше, але тепер дуже болів живіт – не знаю, чому, протипоказань ніяких не було, пробувала обгортання – виявилося чистої тортурами для хребта – я ледве дотерпіла один сеанс спеленутой бинтами – дуже сильна біль була. Коротше, до Нового року нічого не вийшло. Друзі дістали мені справжні тайські пігулки – 6 місяців пропила – НІЧОГО. Тобто не вийшло схуднути і до літа.

Влітку я трохи підтяглася – носилися з дітьми багато, плавали, їздили на море, намагалася їсти побільше овочів, діагноз “остеопороз” зняли, слава Богу. Восени я вирішила спробувати інші таблетки для схуднення – і, “клюнув” на вподобану рекламу, типу “клітинне харчування” і т. п. вирушила в офіс якоїсь фірми, яка виявилася. Гербалайфом. Я хотіла відразу ж розвернутися і піти, але мене професійно вмовили.

Мені дуже пощастило з консультантом – вона колишній медик, її пояснення були грамотні, вона розпитала у мене про всі мої болячки і проблеми зі здоров’ям, дала багато порад, пояснила принципи дії гербалайфних препаратів, склала курс, і я почала все робити по її інструкціям. Скажу, що всі прозвучало дуже розумно і зрозуміло. Не буду вдаватися в подробиці, але мені дуже допомогло – пішли 8 кг за 3 місяці, хоча в сенсі голоду – я перший час страждала. Загалом, коли я починала приймати Гербалайф, я важила 90 кг, коли закінчила – стала важити 82 (спеціально для цієї справи прикупила ваги 🙂 Прогрес і огромадное полегшення. )

жаль, більше Гербалайф не допомагав, консультант пояснила це звиканням організму і порадила зробити перерву в Гербалайф на годик. Але “наші не здаються” – після закінчення Гербалайфа я перепробовла МКЦ, суперсистем-6, діетрін, Ідеал, Супрелайн, Біобаланс – нічого не допомагало. Допоміг дорогущий курс Enrich Eurasia, правда, в поєднанні з безвуглеводної дієтою. Безвуглеводну дієту я витримала трохи більше 2-х тижнів – почало нудити і я не могла дивитися на білок. (Зате схудла на 6 кг – стала важити 75-76 кг. Але вага став повільно повзти вгору. Пробувала Монтіньяка та ін книжки по різних “здоровим харчуванням”, всякі гімнастики, один раз сходила на шейпінг – ледве не померла там, т. к. я – абсолютно неспортивний чоловік. Книжки по “здоровим харчуванням” виявилися дуже зарозумілими, я ніяк не могла усікти “а що конкретно.”, тобто опису роботи сфінктерів і всяких органів травлення та засвоювання – вище всяких похвал, а конкретні рекомендації залишали бажати кращого. Сподобалися книги Коновалова – там багато корисних порад, головне, реальних для нашого життя, на відміну від того ж Монтіньяка. Взагалі я рада, що перечитала це все – отримала гарне уявлення про роботу травної системи, дізналася, як повинен працювати організм, щоб бути впевненою, що харчування правильне. Купила наші чаї “Схудни-ка” і “Очищуючий” на травах, пила їх, їла багато овочів, зерновий хліб, налагодити свою травну систему, але вага не зменшувати. (

Тут одна подружка привезла зі Штатів книжку з харчування за групами крові – і я собі відксерили і стала вивчати. Паралельно я “засіла” на сайт www. diabet. ru – там консультують справжні дієтологи. Всі їхні консультації зводилися до органиченно калорій, рекомендаціям пити “Ксенікал”, як єдино дозволений ліки проти ожиріння в Росії. Загалом, доогранічівалась я до 1000 Ккал в день – і НІЧОГО. 50-52 розмір одягу, 79 стійких кг. Влітку – 73-74, після літа – назад до 79. Останньою моєю спробою довіритися таблеткам була Флоресіна (дуже я вірила Роксані Бабаян, яка по ТБ рекламувала ЦЕ). НІЯКОГО РЕЗУЛЬТАТУ. (

А наші близькі друзі лікуються у одного доктора вже давно (у друга був мікроінсульт, підвищений тиск, великий зайву вагу), він лікує за аналізом крові – вони ходили вже роки 2 зі списками продуктів – заборонених і дозволених, і ми всією сім’єю весело над ними сміялися, тому що вважали цей метод смішним і дурним. У мого старшого сина – ожиріння через астму і гормональних ліків проти астми. Коли я, після чергового обстеження вже зневірилася, що син зможе схуднути, бідкалася друзям в жилетку на цю тему, вони мене вміло обробили – піди до нашого лікаря, він і не такі ожиріння своїм методом лікував. Оскільки втрачати взагалі-то, не було чого, я і відправилася до цього доктора, вирішивши, що дітю буде одному важко, давай-ка і мама з ним буде харчуватися за списком, щоб дитя НЕ Гундель особливо. Видали нам аналізи зі списками продуктів, які можна і не можна їсти, лікар розповів, що і як треба їсти – і з буквально першого ж дня я почала худнути.

Наталія Смирнова.

  • дієта 17кг за 3 місяці
  • Допоможіть похуднути я вже бaгато що пробувала але результатів ніяких
  • як скинути 17кг

Comments are closed!

_0.32MB/0.00679 sec