Як я схудла на 12 кг за 4 місяці

Як я схудла на 12 кг за 4 місяці Як я схудла на 12 кг за 4 місяці Перші спроби схуднути

Відразу хочу відзначити, що я ніколи не була худою – ні в дитинстві, ні в підлітковому віці. Правда, схильність до повноти повною мірою проявила себе в той період, коли я була

студенткою. Життя в студентському гуртожитку, як відомо, зовсім не сприяє здоровому харчуванню. Фастфуд, бутерброди, пельмені, горішки і чіпси – ось звичайний раціон мученика науки. Я думаю, що багато хто погодиться з тим, що таке харчування просто не може пройти безслідно для людини, яка схильний до повноти. Я не була винятком: вага в 65 кілограмів при зрості 164 см став моєю реальністю. У той період я не знайшла виходу з ситуації краще, ніж сісти на кремлівську дієту. До слова, дієта виявилася неймовірно ефективною: вага стала йти, мені вдалося скинути 10 кілограмів! Ах, яким прекрасним здавалося мені моє нове тіло! Тільки от зараз, дивлячись на фотографії того періоду, я лише саркастично посміхаюся: змарніле, але в’яле тіло не може бути прекрасним апріорі…

Вагітність, пологи і повторення старої історії

Після того, як мені вдалося схуднути на кремлівській дієті, зайві кілограми не поверталися приблизно 3 роки. Звичайно ж, коливання ваги були, але я намагалася не допускати нового «распухания». Якщо стрілка ваг починала повзти вгору, я знову вдавалася до випробуваної дієті. Скажу відразу – фізичні навантаження в той період часу у мене були мінімальні, їм просто не сприяла моя сидяча робота.

Боротися з вагою я перестала лише тоді, коли завагітніла. Звичайно ж, зайві кілограми, які приходили під час очікування малюка, мене не радували. Але бити тривогу мені і в голову не приходило: жирова тканина необхідна для виношування плоду! У мене нарешті з’явилася можливість їсти все, що мені хочеться безсоромно і я їй користувалася! Правда, я вирішила піти на йогу для вагітних. Однак фізичні навантаження там були, звичайно ж, мінімальні.

І ось на світ з’явилася моя дочка. Перед вагітністю моя вага становив 57 кг, а після пологів досяг позначки 62 кг. Начебто всього 5 кілограмів – це ж трохи, деякі і по 20 кілограмів набирають! Але вага цей так потворно розподілився по тілу, що мені можна було запросто візуально додати кілограмів 10, не менше! Після пологів все звички харчування збереглися: я їла все те, що мені хотілося, а пізні вечері разом з чоловіком перед сном і зовсім стали традицією. Гудзики на джинсах перестали застібатися, та й вся інша одяг стала мала. Переломний момент в моєму житті настав тоді, коли я побачила фотографії, зроблені на святкуванні Нового року 2012. Моє зображення на них мене зовсім не порадувало!

Новий рік – нове життя!

Саме після тієї новорічної вечірки я і вирішила знову починати боротьбу з кілограмами. Тільки діяти я вирішила по-іншому – записалася у фітнес-клуб! Благо, хороший заклад знайшлося зовсім недалеко від мого будинку! Перше питання, яке я почула від тренера (до слова, призера чемпіонату з бодібілдингу) був: «Як часто ти їси?» Я сказала, що у мене три прийоми їжі. І почула відповідь: «Потрібно їсти мінімум 5 разів на день!».

Я людина відповідальна і цілеспрямована. Я чесно виконувала всі рекомендації тренера і жодного разу не пропустила тренування (займалася я на тренажерах 3 рази на тиждень). Я відмовилася від мучного, картоплі, солодкого і макаронів. Основа мого раціону з тих пір і до цього дня – м’ясо, риба, фрукти і овочі. Ще я дуже люблю висівки. Мій обов’язковий сніданок – велика порція вівсяної каші. Відразу ж після тренування я заповнюю так зване «білкове вікно» – ем нежирний сир. Тепер я знаю, що м’язам обов’язково потрібен білок: організм після тренування швидше «з’їсть» м’яз, ніж жир. Тому м’язи потрібно підтримувати і не вірити розхожій думці про те, що дві години після тренування їсти не можна.

За чотири місяці після початку тренувань я скинула 12 кілограмів. Зараз я займаюся ще й танцями двічі на тиждень. Знаєте, фізичні тренування те саме наркотиків: дозу весь час хочеться збільшити! Я не можу сказати, що я на дієті. Ні, я не обмежую себе в тому, що мені хочеться. Просто мені вже не хочеться нічого шкідливого, жирного, калорійного – чесно! Здорове харчування стало стилем мого життя.

А тепер підсумок: коли я тільки прийшла в тренажерний зал, моя вага була 62 кг, а обсяги фігури складали 91-74-98. Сьогодні я важу 51 кг. при обсягах 82 – 63 – 88.

Скажу вам по секрету, зараз я готуюся до змагань з бодіфітнесу! Займіться спортом і ви ніколи не будете виснажувати себе дієтами!

Юлія Р. 27 років

Схожі статті:

  • рецепт дієти як схуднути за місяць на12 кілограм
  • схуднути на 12 кг за 3 місяці
  • Я схудла і завагітніла

Comments are closed!

_0.31MB/0.00596 sec