Як я схудла + фото / я схудла фото – на бебі. ру

Як я схудла + фото / я схудла фото – на бебі. ру Як я схудла + фото

^ Моя історія схожа на сотні таких же, «худнуть-стройнеющіх», з самого раннього дитинства я була білою вороною, пухкою дівчинкою з товстими лапками і косичками. У сьомому класі я вже важила

63 кг, правда і зростання було близько 160 см. Комплексів було вище даху. Я голодувала 10 днів, і продовжувала б, якби не напрямок на щеплення до лікаря, де я з’явилася зі стійким запахом ацетону і зеленим мовою. Потім дієти, все від кремлівської до Аткінсона, але я ніяк не могла зрозуміти однієї речі, що дієта-це не бліцкриг, а спосіб життя, який необхідно вести постійно. Після 20 років вага майже не стрибав, був у межах 73 кіло при зрості 171 см. Мене цей факт гнітив, я не могла нормально спілкуватися з людьми, знайомиться з хлопцями, тому як мені здавалося, що всі дивляться на цей «мішок з картоплею» і плюються. Села на японську дієту з відмовою від солодощів і після 18-ні ні, через два місяці я важила 62 кг, і була в зеніті слави)), всі запитували, як мені це вдалося, і вихваляли мою силу волі. Але як то кажуть, не довго музика грала, повернувшись до старого способу життя, до мене все повернулося, і прийшли ще зайвих 10 кіло, тепер вага коливався в районі 86 кілограм. Я не могла дивитися у дзеркало і фотографуватися. Перерила весь Інтернет у пошуках будь-якого способу швидко і без зусиль скинути вагу. І знайшла-це було сиромоноїдіння. Харчування сирими фруктами-овочами-ягодами-горіхами. Протрималася 7 місяців, результати були запаморочливими, 53 кілограми! Хто мене давно не бачив, запитували, чи не хвора я, і як мені це вдалося. Сил не було, найменший рух давалося насилу, я не парила, як обіцяли сме, а ледве ноги волокла. Закінчилося все Єгиптом з його олклюзівом і нічними дискотеками. За два наступні місяці я наїла 18 кілограм, і тепер я не могла контролівать голод, я їла все і не припиняла жувати навіть вночі. На облік по вагітності встала з вагою 71 кілограм, і продовжувала є, мене не зупиняли ні вмовляння чоловіка і мами, ні погрози і залякування гінеколога, і його звинувачення, що в нашій місцевій лікарні, я сама многонабравшая до пологів вагітна. Лікарі припускали, що у мене набряки, і не могли повірити, як людина могла набрати 5. Кіло за тиждень. У пологовий будинок приїхала, де мене поставили на ваги 105 кг (+34), я в шоці – це більше центнера….

Додому з пологового будинку повернулася 84, і за два наступних місяці наїв 8 кіло….

Знову я добами сиділа в пошуках рятувальної палички, швидкого схуднення без зусиль і відмов. Я знайшла, це система -60, я тепер її всім рекламую. Вчора було рівно 7 місяців як я на неї. Результати наступні -20 кілограм, вага зараз 71-72, обсяги

груди було 111 стало 100 (-11)

талія було 97 стало 79 (-18)

стегна 117 стало 104 (-13)

нога в самому товстому місці 72 стало 59 (-13)

рука в самому товстому місці 36 стало 32 (-4)

Серцем відчуваю, що це моє. До 12 дня їм усе, що хочеться, зефір, мармелад, кексики, печиво, шоколадки, насіння і морозиво, причому купую все це з вечора. Після 12 ем зазвичай, але без мучного та солодкого. Хоча в системі описано роздільне харчування, у мене не завжди виходить. Після 18 не їм нічого, тільки п’ю трав’яні чаї без цукру і мінералку. Зараз розумію, що шкіра в’яла і треба терміново зайнятися спортом, але фізкультуру просто ненавиджу. І ще я спеціально не купувала нічого з одягу, щоб не створювати гардероб товстухи, а пошвидше тіло повернулося до колишніх розмірів. Змучивши себе я зрозуміла дві речі, що дієта і певна система харчування-це спосіб життя, а не тритижнева катування з можливістю повернутися до колишнього харчування після закінчення терміну «ув’язнення», і головне-це любов і повагу до себе. Правда, любити себе «будь-який навіть стокілограмовій» у мене не виходило.

Всім привіт! з 1 березня я почала марафон

з надією і вірою змінити «сімку» на вагах на «шістку». Весь свій отроцтво і юність я важила 70 кіло, і це так міцно засіло в моїй голові, що мрія про 65 здавалася нереальною і труднодостижимой. При цьому я легко скинула попередні 20, але вага в 71 кіло ніяк не хотів йти за останні 5 місяців. Почала марафон з цифри 71 (зростання 171) і об’ємів:

над грудьми-94

груди-100

під грудьми-83

талія-78

живіт-96

попа-103

нога в самому товстому місці-60

рука в стм-33

за минулі 3 місяці я повністю відмовилася від солодкого, яке я їла з 7 ранку і до 12 дня. Незліченною зефірінкам, лукумчікам, цукеркам і мармеладу я сказала гучне і чітке «ні». Замінивши їх на мед, фініки, горіхи (кешью і фундук), родзинки і чорнослив. Також я відмовилася від солі, спочатку замінивши її соєвим соусом, тепер зовсім не вживаю. Ось що я помітила, що багато продуктів виробник вже гарненько просаливаемой, наприклад заморожену рибу в глазурі або деяких охолоджених курей. Максимально наблизила своє тіло до фізичного навантаження. Танці, хитання преса по 3 блоки по 20 разів, тривалі й інтенсивні прогулянки, 10 денний плавання, секс, нескінченні прибирання в квартирі.

Наприкінці другого місяця одного разу на вагах з’явилася цифра 65.7-я була в шоці. Злякалася. Напружилася. Мабуть ще не готова. Тому сьогодні я важу 66,8 (-4,200) обсяги наступні:

  • як ясхудла фото
  • люди що схудли фото
  • як я схудла
  • цилуліт
  • цилуліти
  • бєби ру
  • з чого начинае худати людина
  • люди що схудли фото людей
  • мени 63 года хочу схуднути для здоровья
  • Моя історія як я схудла

Comments are closed!

_0.31MB/0.00453 sec