Як я схуд на 60 кг | форум Woman. ru

Як я схуд на 60 кг | форум Woman. ru Як я схуд на 60 кг

Алекс | 21.07.2012, 18:47:34 [416952145]

Здравствуйте. Я хочу розповісти історію свого схуднення – про те, як я скинув 60 кг. Це здається неймовірним, але. Рік тому, в липні 2011, я важив 150 кг при зрості 183 см. Ну, а вік мій тоді був 29 років. Я вже давно хотів почати

нове життя, а тут підвертався відмінний привід – закінчення інституту, отримання диплома психолога. Я перестав їсти після шести. Строго. Без всяких там «трохи», «один раз не вважається» і так далі. Халявщиків не зрадіє – щоб схуднути, вам доведеться виключити багато звичних шкідливостей зі свого раціону. ПОРАДИ ОПИНОГО: 1. Шукайте мотивацію. Читайте історії схуднення, спілкуйтеся на форумах і т. д. 2. Ставте собі конкретну мету. Напишіть собі на листочку – для чого я хочу схуднути. Нехай це буде 5-7 пунктів. Можна і більше. Далі – терміни. Наприклад, схуднути до Нового року або весни-літа. 3. Дозвольте собі зриви. Зриви потрібні і вони обов’язково будуть. Так нехай це буде запланованим. Та, повірте, вашій психіці буде набагато легше це переварити. Менше переживань і докорів сумління, адже ви планували цей зрив. Ну, скажімо, раз на місяць ви їсте все, що хочете. Хочете – млинці? Їжте! Тістечко? Легко! Але це тільки раз на місяць. Один день не змінює системи. Якщо ви вирвіть на голові у себе один волосся, у вас не випадуть всі інші. 4. Чи не нийте і не жалійте себе. Будете так робити – почнете заїдати поганий настрій. І все пропало. 5. Покопайтеся в собі. У чому причина вашого переїдання? Заїдає поганий настрій? Нічого робити від нудьги? А, може, зайва вага потрібен вам? Як психолог, можу запевнити – багатьом потрібен їх зайву вагу. Не вірите? Випишіть плюси вашого зайвої ваги. Ви здивуєтеся, скільки знайдете їх! -)) Ви зрозумієте, чому ви НЕ худне. Адже, ймовірно, вам бути повною ЗРУЧНО. Не обманюйте себе. Вивчайте себе.

8. Алекс | 21.07.2012, 21:35:02 [416952145]

9. Алекс | 21.07.2012, 22:04:35 [416952145]

Кому цікаво – список того, що я виключив: 1. Всі солодке (крім пастили або зефіру, іноді, з обережністю можна гіркий шоколад). Сюди входить все солодке: і булки, і торти, і шоколадки, і вафлі, і цукерки і навіть сосалки, іриски, Ментоса, батончики. Коротше, все це не можна, за винятком великих свят або днів неслухняності-)

2. Борошняне. Всі з борошна, тіста і так далі. Виняток: іноді можна макарони з твердих сортів пшениці.

3. ЦУКОР в чай, каву я не кладу. Починайте відмовлятися від нього поступово, а не відразу. Кладіть по ложечці менше, потім ще менше, потім звикнете!

4. Газовані напої, соки з пакетів. Загалом з напоїв можна тільки очищену воду в пляшках. Вона може бути газованої. Головне, щоб цукру не було. До речі, пепсі лайт тощо НЕ МОЖНА все одно-)

6. Обмежте катрофель. Їж його іноді, але без фанатизму.

7. Хліб я не їм взагалі.

8. Будь фастфуд і чіпси! Ніяких перекусів фастфудом, бутербродами і всім таким

9. Люба жирна їжа, смажена їжа, гостра їжа шкідлива для схуднення! Тому краще гасити, варити, запікати, а смажити поменше. Приправи: кетчупи, майонез, гірчиця теж виключаються. Ну і. не їсте ПІСЛЯ шести. Начебто все!)

  • пампушки на газованій воді

Comments are closed!

_0.31MB/0.00696 sec