Як я перемогла 103 кг живої ваги

Як я перемогла 103 кг живої ваги Як я перемогла 103 кг живої ваги Мій шлях до нового тіла

ВЕС. ру – VES. ru – 2010

Худий я себе не пам’ятаю: кістка широка, та й поїсти завжди любила. Мама каже, що я була маленькою і худенькою

тільки до 4 років, далі вага стала збільшуватися. На фотографіях років 10-12 на мене дивиться здоровий кабанчик, а не дитина. Років у 14 ситуація стала трохи краще, я різко виросла і округлилася, ставши саме дівчиною.

До 16 років при зрості 162 см важила 70 кг, носила одяг 48-50-го розміру. Але “нестандартної” і “неправильної” себе не відчувала, та й хлопчаки увагою не обділяє. Коли випадково “охляла” до 64 кг, навперебій намагалися відгодувати солодощами, вже дуже несимпатично запали очі і щоки…

Рано вийшла заміж. Після перших пологів додала кілограмів 15-20 – добрі люди порадили їсти згущене молоко з білим хлібом, щоб було багато молока. Правда, молоко все одно пропало, але талія розповзлася знатно.

Коли синові було 10 місяців, знову завагітніла і знову їла “за двох” … У результаті до 18 років була щасливою мамою сина і дочки і важила 110 кг.

З двома малюками було не до турботи про фігуру, але чомусь завжди знаходився час на те, щоб смачно поїсти, розуміючи, що треба менше їсти і більше рухатися, але ніяк не виходило слідувати цьому простому правилу. До того ж чоловік недолюблював худих жінок і був задоволений, що у дружини “є за що потриматися”.

До 25 років стало ясно, що я примудрилася зібрати всю “хворобливу” спадковість в сім’ї – одночасно виникли проблеми з шлунком, печінкою, судинами, серцем… Довелося на 3 місяці сісти на лікувальну дієту: вага впала, але повернувся назад, як тільки вона повернулася до звичного харчування. Худла за допомогою чудо-засобів, голковколювання, тайських таблеток, Гербалайфа і всіляких кодувань. За допомогою дієт і таблеток, але все закінчувалося одним: скинуто 10 кг – набрано 15. До того часу мені стало важко не тільки виходити на вулицю і займатися господарством, а й взагалі пересуватися по квартирі. Це навіть не дивувало, я важила 163 кг і лікарі в один голос запевняли, що я проживу років 5-10, не більше.

Вже дуже сильно організм боровся з самою господинею, відмовляли всі органи по одному. І, якби не чоловік, невідомо, чим би все закінчилося, підтримував, як тільки міг. Кардіолог наполягав на тому, щоб вона менше рухалася – не можна навантажувати серце.

Одного разу, тверезо поглянувши на себе в дзеркало, я пережила справжній шок – там відбила ні тридцятирічна жінка, а якийсь дивний предмет: куля, квадрат, купа… Від жаху геть втратила апетит, місяць ледве-ледве заштовхувала в себе салатики. Потім вирішила: не можна не їсти взагалі, але потрібно щось думати більш правильне. Села на низькокалорійну дієту, різко знизила кількість жирів, розраховувала, записувала, вивчала етикетки. Результат чудовий: за 8 місяців втратила близько 70 кг!

Проживши щасливо кілька місяців у новій вазі, ми з чоловіком відправилися відпочивати… Але замість пляжу ми потрапила в авіакатастрофу. У літака відмовив двигун, і хоча все закінчилося добре, час “базікання” в несправному лайнері виявився занадто важким випробуванням для її нервів. Будинки першою справою відкрила холодильник і стала знімати стрес. “Обжорний терапія” затягнулася на кілька місяців і принесла 40 кг.

Мама вмовила мене піти в центр психокорекції ваги. Там посадили на білкову дієту з нормою 600-800 ккал в день, на той момент допомогло, хоча, в корені було неправильним, вгробила метаболізм на корені, а психологічна допомога виявилася для мене дуже цінної, допомогла розібратися з емоціями. Року 1.5 я протрималася в цій вазі, навчившись харчуватися, взявши на озброєння спортивну ходьбу. Відкоригувала за допомогою спорту і правильно харчування метаболізм, розігнавши до норми, відмовилася від надлишку білка, стала їсти овочі, фрукти і вівсяну кашу, збільшила калорійність до 1100-1200 ккал в день.

Чоловік запропонував купити бігову доріжку – він і сам хотів підтримувати себе у формі. На радощах зробила помилку – стала на ній бігати. Робити цього при вазі в 95 кг і абсолютно нетренованих м’язах і суглобах не слід було. Сумний результат не змусив себе чекати: почалося запалення окістя гомілки – типова травма непідготовлених бегуній. Дійшовши до ваги 83 кг, знову потихеньку почала набирати. Десь стрес, десь ще щось. Вага тримався близько 92 кг.

На дворі стояло літо 2007 року. На розширеному медичному обстеженні, з’ясувала, що ваги в мені все одно багато, є купа болячок, через які треба худнути, причому сильно і терміново. За медичними показаннями кинула палити і примудрилася за півроку спочатку схуднути на 20 кг, потім знову набрати 20 кг. Вага наблизився до позначки 110 кг. Сил вже не було для продовження боротьби. І тут побачила рекламу баріатричних операції, звернулася в клініку, чия реклама зацікавила, але там мені не сподобалося. Стали нав’язувати, насідати, нарахували якісь нереальні гроші. Влізла в інтернет і знайшла сайт ves. ru, а там вже потрапила на форум. Побачила купу живих людей, які спілкувалися і вже зробили собі операції. Зрозуміла, що це і є мій вихід. Боятися мені вже було нічого, або знову повільно, але вірно приповзти до 160 кг, а може і більше. Зовсім не хотілося знову бачити в дзеркалі товстого монстра, ту величезну жінку-гору. І в Наприкінці січня 2008 року мені було зроблено операцію МАГ, попутно і проведена холецистектомія. Вага перед операцією 110 кг.

Через рік вага становила приблизно 75 кг, я була задоволена життям, єдине, що моторошно заважало і досаждало, це жахливо обвисла шкіра.

Після операції треба було вичекати десь 1.5-2 роки, перш, ніж робити якісь пластичні операції, саме так наші доктора Феденко В. В. і Евдошенко В. В. рекомендують, а пацієнт я досить правильний, намагаюся дотримуватися рекомендацій. Тому, з’їздивши на консультацію до лікаря Гагаріної, дізнавшись, які пластичні операції мені точно загрожують і в якій послідовності, стала чекати години Х. Минуло вже близько 1.5 років після операції і раптом я стала помічати, що у мене не просто сильна печія, а ще і з’явився нічний рефлюкс і, коли зрозуміла, що це мене страшенно лякає, пішла на прийом до лікарів. Вони рекомендували реконструктивну операцію. Переробити мій МАГ в Шлункова шунтування, як єдине позбавлення не тільки від рефлюксу, але й від печії.

Після реконструктивної операції я схудла ще приблизно кг так на 7-8 і моя вага становить 67-68 кг.

Чекаю зиму і того, щоб організм повністю відновився, а шкіра ще більше провисла, хоча, якщо чесно, куди вже большею Шарп поруч зі мною нервово курять в стороні, а я думаю, як буду використовувати зрізану шкіру. Нашью з неї сумочок, обоб замість дерматину двері. ) Хочеться швидше зробити пластичні операції, жити в такому тілі противно. Моє тіло схоже на тіло стародавньої бабули, мені нудно на себе дивитися в дзеркало, а чоловік весь цей час ще й спить зі мною. Дивно, я себе не люблю і не хочу, а у чоловіка все навпаки? Парадокс. Я ніколи не була обділена його увагою, мене він завжди любив, але важко, противно, принизливо жилося мені. Наші близькі нас бережуть, світ навколо нас немає. У ньому є діти, що показують на тебе пальцем, і слідом тобі кричать, що ти жирна свиня.

Ось так виглядав мій живіт в день пластичної операції. Повірте, інші частини тіла виглядають так само жахливо.

А це через 2 місяці після підтяжки

С. В. Гагаріної мені була проведена одночасна торсопластіка і класична мастопексия. Так, це ще не все, ще є ноги і руки, які не дуже приємні, але все одно я шалено щаслива, що у мене вийшло, я зробила це, я подобаюся сама собі. І кожне відображення мені показує то відображення, яке подобається мені самій.

Читаю, коли пишуть про ці операції, як про калічать і призводять до інвалідності. Що ми самі себе йдемо і спотворюючи. Ось тільки чи здоровий і така гарна товстий людина? Скільки років життя йому залишилося, та, про цегла я чула, але ж як приємно жити в стрункому тілі, як приємно себе бачити тієї, ким я була всі ці роки, але глибоко в душі і уяву, а не в реальному світі. Мені так приємно, що чоловік пишається мною?

Зараз моя вага близько 60 кг

Я нікого не закликаю терміново бігти і робити операції, я закликаю подумати, поміркувати, подивитися в дзеркало. Якщо ви вже не раз і не два намагалися схуднути, а всі спроби закінчувалися або поверненням колишнього ваги, або набором ще й зайвих кілограмів, то варто задуматися, кого ми намагаємося обдурити. Але я думаю, що потрапивши на цей сайт, ви вже розумієте, що робити щось треба. Вивчіть, почитайте, сходіть до наших лікарів на консультацію, цілком можливо, що це саме ваш метод боротьби з ненависним вагою.

Так само хочу висловити щиру подяку моїм докторам Феденко В. В і Евдошенко В. В. Завдяки їх таланту я знайшла те, до чого так довго йшла. Так, мій шлях дуже довгий і я сама брала в ньому безпосередню участь, приклавши величезна кількість завзятості. Але якби не вони, то, що є зараз, було б не реалізовано.

Так само моя щира подяка моєму пластичного хірурга, Гагаріної С. В. Її стараннями я доводжу своє тіло до потрібної краси.

Спасибі вам за те, що допомагаєте стати красивими і щасливими.

Нові фото – квітень 2010

  • що робити як що чоловик каже що я николи не схудну

Comments are closed!

_0.32MB/0.00556 sec