Як харчуватися, щоб прибрати живіт?

Як харчуватися, щоб прибрати живіт? Як харчуватися, щоб прибрати живіт?

(голосів: 11123)

Перед тим, як стати на шлях схуднення, здорового харчування та інших праведним, необхідно підготуватися до цього не тільки морально – а й фізично. Тому першим етапом стає генеральне

прибирання в організмі, або, простою мовою – чистка. Частка організму проводиться різними способами, одним з яких є клізма обсягом у 4 літри з солоною водою, яка робиться кожні 2 дні протягом 2 тижнів! Після такого складного випробування вам буде набагато цікавіше, як харчуватися, щоб прибрати живіт і щоб ніколи не пройти через такий кошмар.

Існує думка, що достатньо лише сісти на дієту і безолаберно слідувати їй, сподіваючись, що кілограми підуть, а щастя – прийде. Це один з найстрашніших самообманом людства: думка про те, що все дається дуже просто. Адже куди простіше сидіти в інтернеті і писати в коментарях до чергової дієті, що це дурниці і маячня, що жодного кілограма по ній не пішло. Так як же все-таки харчуватися, щоб позбутися від живота, боків, натяків на целюліт на сідницях і стегнах?

Для того, щоб зрозуміти, як правильно харчуватися, щоб прибрати живіт, однієї дієти буде недостатньо. Потрібно використовувати комплексний підхід, який включає в себе дуже багато речей, серед яких:

    Дієтичне, і що важливо – здорове харчування Строгий розпорядок дня і відпочинок – сон Фізичні навантаження, вправи, обруч

Ось такий невеликий комплекс приведе вас до результату набагато швидше, ніж просто дієта, яка буде дотримуватися абияк.

Питання харчування все одно залишається відкритим. Але не буде складним окреслити всі, що не можна їсти, і відповісти на питання, як харчуватися, щоб прибрати живіт :

    Цукор . Зі свого раціону потрібно повністю виключити цукор: не можна їсти нічого солодкого, цукерки, шоколад, мармелад та інші сумнівні смакоту повинні піти з вашого життя. Рідини . Не можна пити каву, солодкий чай. Корисним буде вживання якісного зеленого чаю, звичайної води. Вживання кефіру стабілізує роботу кишечника і його мікрофлору. Смажене . Нічого смаженого є тепер не можна! Переходьте на парове приготування їжі – така їжа набагато корисніше з будь-якої точки зору.

Крім цього потрібно запам’ятати, не можна їсти за 3-4 години до сну, перекушувати між основними прийомами їжі – теж. Вживайте більше рідини.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01019 sec