Як вживати чай з молоком для схуднення

Як вживати чай з молоком для схуднення Як вживати чай з молоком для схуднення Новини теми

Чай з молоком допомагає подолати відчуття голоду. Як правильно його готувати, щоб він був корисний, коли ви на дієті.

Як правило, вживання зеленого чаю приносить набагато

більше користі з метою схуднення. Але це в тому випадку, якщо пити його в чистому вигляді. Змішування чаю з молоком призводить до того, що сорт чаю стає не настільки важливий, основною дією такого напою є притуплення почуття голоду. Як наслідок, після чаю з молоком знижується потреба в калорійної їжі. Тому безглузді суперечки про користь того чи іншого сорту чаю в поєднанні з молоком для отримання ефекту зниження ваги.

Найбільш ефективними рецептами приготування чаю з молоком є??наступні способи:

По першому рецептом необхідно підігріти півтора літра знежиреного молока (але ні в якому разі не кип’ятити), додати 2 столові ложки чаю і залишити на десять хвилин до отримання настою. Процідити отриманий відвар і вживати в будь-якій кількості під час розвантажувальних днів. Тобто в розвантажувальні дні передбачається тільки вживання чайного напою з молоком.

Другий рецепт приготування чаю з молоком припускає заварювання чаю в окропі, а через деякий час розбавляється в рівних пропорціях з молоком. Після змішування напій ставиться на повільний вогонь і нудиться протягом п’яти хвилин.

Для посилення обміну речовин і роботу видільної системи рекомендується використовувати третій рецепт приготування чаю, який найбільш ефективний у поєднанні з дієтою. Необхідно взяти в рівних пропорціях заварений чай і гаряче молоко, після чого змішати їх і вживати в проміжках між прийомами їжі.

Слід зазначити, що максимальний ефект досягається при вживанні не гарячого і не холодного чаю з молоком. Необхідно, щоб чай був досить теплим. Як правило, використовується той сорт чаю, який більш кращий для людини по смаковому ознакою або за іншими характеристиками.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00686 sec