Як втратити до 5 кілограмів за тиждень. Фітнес, Схуднення, тренування, FitCurves, Дієта

Як втратити до 5 кілограмів за тиждень. Фітнес, Схуднення, тренування, FitCurves, Дієта Як втратити до 5 кілограмів за тиждень

Мені б хотілося написати, що я вже випадаю з спідниць і штанів, що целюліт пройшов без сліду, а нічні походи до холодильника залишилися в минулому.

жаль,

немає. Але ж я сама зарікалася не поспішати. До того ж очевидні плюси все-таки є.

перше, я відчуваю себе набагато бадьоріше . ніж раніше.

тридцятихвилинних тренування надає сил, а головне – настрій поліпшується. Я адже майже забула це відчуття, коли приходиш у фітнес-клуб, ледве пересуваючи ноги від утоми, а виходиш (ні, випурхували) – легким, майже летять кроком, із сяючою посмішкою . Під час занять у кров викидається величезна кількість ендорфінів. Більше, ніж від самої великий і смачної шоколадки. І це особливо приємно зараз, коли народ потихеньку впадає в зимову сплячку і скаржиться на занепад сил. Якщо раніше я навіть після 10-годинного сну вставала з працею, то тепер мені цілком вистачає семи годин.

Другий плюс – тіло адаптувалося до тренувань . І якщо в перший тиждень у мене поболювали м’язи, то тепер немає ні найменшого дискомфорту. Спина стала менше хворіти після робочого дня в офісі – це я теж пов’язую з тренуваннями і розтяжкою після них. Хоча треба зауважити, що розтяжка мені як і раніше дається важко. Багато пані елегантного віку гнуться краще і граціозніше мене. Може, це від генетики залежить?

Третій плюс, напевно, найефемерніша (але для мене найбільш приємний): мені здається, що мій силует потихеньку почав підтягуватися .

Не сказати, що обсяги змінилися, але талія начебто окреслилася чіткіше, а «попіни вушка» вже не так нахабно розпирають джинси.

Правда, варто відзначити, що виключно на тренування в цьому питанні я не покладаюся. Через день я роблю масаж проблемних зон (боки і стегна) за допомогою баночки для вакуумного масажу і апельсинового масла. Цей метод мені знайомий давно, він допомагає згладити целюліт і підтягнути форми навіть без тренувань . Але з тренуваннями ефект завжди краще.

А ще я намагаюся не менше 30-60 хвилин ходити в кросівках EasyTone, які, як запевняє реклама, тренують м’язи литок і сідниць. Може, це і не панацея, але додаткове навантаження м’язам не завадить.

Ось з цим поки є проблеми. Дуже важко відмовитися від десертів і пізніх вечерь! Буквально вчора я пила чай з виключно стрункою подругою. Так от, вона навіть не глянула на що стоїть перед нею “стіс” з печива, в той час, як моя рука, всупереч моїй волі, так і літала від тарілочки до рота і назад. Мені б таку витримку, як у деяких. )

Інструктори клубу FitCurves дали мені рекомендації по харчуванню.

Вони рекомендують на один тиждень відмовитися від вуглеводів (на щастя, моє здоров’я це дозволяє, але у деяких людей є протипоказання). По суті, це звичайна білкова дієта: нежирне м’ясо, риба, молочні продукти. Зрозуміло, приготовані вони повинні бути делікатно – без зажаріванія і з мінімальною кількістю солі. Денна енергетична цінність їжі – до 1500 ккал. За цей тиждень можна втратити до п’яти кілограмів . не факт, що саме жиру, але вже точно не за рахунок м’язової маси. Обмін речовин прискорюється, в тому числі і завдяки регулярним тренуванням. Почуття голоду не виникає.

Через сім днів настає друга фаза . яка триває 23 дні. Калорійність денного раціону раніше залишається на рівні 1500 ккал, але білкова їжа доповнюється складними вуглеводами – каші, овочі, фрукти… Звичайні солодощі поки не можна.

Якщо на цьому етапі схуднення сповільниться, можна на деякий час збільшити калорійність їжі . Як не дивно, після цього багато худнуть прискореними темпами . Просто такий “хід конем” розганяє обмін речовин 🙂 Головне, вчасно зупинитися.

Ці дві фази дозволяють не тільки запустити процес спалювання жирів, а й сформувати здорові харчові звички, позбутися тяги до солоденького і шкідливому, від переїдань.

Тому третя фаза – це нормальне здорове харчування, коли білки, жири і вуглеводи збалансовані, а енергетична цінність денного раціону – від 1800 до 2200 ккал. Якщо раптом на цьому етапі почне знову зростати животик, то можна повторити весь цикл спочатку.

ДЕХТО ВЖЕ схудла

Клуб FitCurves нещодавно відсвяткував перший місяць роботи в Челябінську. Це означає, що його перші клієнтки вже пройшли процедуру контрольних замірів. Одна дама втратила, в загальній складності, 12 см. На жаль, мені не вдалося з’ясувати, в якій частині тіла вона схуднула найбільше. Сподіваюся, що не в грудях. Втім, скоро прийде мій час перевіряти результати тренувань. І я дуже хвилююся: не хочеться опинитися в числі відстаючих.

Тому останнім часом я намагаюся тренуватися з більшою інтенсивністю. Тим більше, до тренажерів вже звикла, є можливість сконцентруватися на технічність виконанні вправ. Чим правильніше і осознаннее рухаєшся, тим швидше ти можеш це робити, тим відчутніше стає навантаження. Під час контрольних замірів пульсу, я не без задоволення відзначаю, що тренуюся з інтенсивністю 80%. Звичайно, після цього футболка і шорти стають мокрими, хоч викрути. У звичайному тренажерному залі, де є можливість зупинитися і «охолонути» під час тренування, такого не було.

І, наостанок, ще одне спостереження. За час моїх занять число клієнток клубу помітно зросла. Спочатку я пару раз потрапляла навіть на «персональні» тренування – крім мене і тренера в колі нікого не було. Тепер же коло майже повний, одночасно в клубі буває більше 30 осіб, з’явилося багато молоденьких веселих дівчат. Мені в компанії подобається більше – так веселіше.

  • дієта Фіткьорвс
  • FitCurves методика для схуднення
  • білкова дієта від фіткьорвс
  • відгуки людей які схудли у фіткьорвс
  • розтяжки після схудненняфорум
  • схудла завдяки фіткьорвс
  • фіткьорвс
  • фази фіткьорвс
  • що таке фіткурвес
  • що таке фіткьорвс

Comments are closed!

_0.31MB/0.01584 sec