Як вибрати кращий жиросжигатель? Практичні поради

Як вибрати кращий жиросжигатель? Практичні поради Правда про жиросжигателях

У чому полягає принцип роботи жиросжигателей, чи дійсно вони ефективні, і як вибрати найкращий. Чи небезпечний OxyElite Pro, і чому він заборонений в Німеччині.

Кращий жиросжигатель

Термогеники (жіросжігателі) є одним з найбільш продаваних типів спортивного харчування по всьому світу – у пошуках легкого способу позбавитися від зайвої ваги більшість людей схильні вірити рекламі будь-якого препарату, що обіцяє ефект.

У більшості випадків наявність навіть базових знань дозволяє зрозуміти, що практично всі добавки, що називаються жиросжигателями, не можуть знижувати вагу тіла або спалювати жир, оскільки їх ключовий інгредієнт – всього лише звичайний кофеїн.

Як діють жіросжігателі?

Інгредієнти жіросжіталей зазвичай діляться на чотири типи: 1) діуретики, що виводять воду з організму; 2) термогеники, що підвищують температуру тіла, і в деякому роді прискорюють обмін речовин; 3) подавители апетиту; 4) жиросжигающие компоненти.

Що стосується самих жиросжигающих компонентів, то доведену ефективність має тільки один – yohimbine, що є похідною колись популярного йохимбе. Судячи з усього, ця речовина дійсно змінює метаболізм в жировій тканині (1).

Як позбутися від жиру на животі?

Як FitSeven згадував у серії матеріалів про боротьбу з жиром. жир в проблемних місцях має інші рецептори, і під впливом аеробних вправ процеси жіросжіганія і кровообігу в ньому не активізуються, а припиняються.

Під впливом йохимбина метаболізм жирових клітин в проблемних місцях змінюється, і вони стають більш чутливі до адреналіну, виділяється в результаті кардиотренировок. При цьому на звичайний жир йохимбин практично не діє.

Науковий факт:

іохімбін гідрохлорид застосовується в медицині і Парафармацевтики в якості засобу для лікування еректильної дисфункції.

Добавки для швидкого схуднення

Що б не стверджувала реклама, сам по собі жиросжигатель не може спалювати жир, а його вживання окремо від тренувань абсолютно неефективне. Крім цього, навіть йохимбин – швидше засіб для посилення рельєфу, а не для схуднення.

Ефект, пов’язаний з прийомом жиросжигателей, найчастіше пояснюється притуплюванням апетиту (людина просто починає менше їсти), а також виведенням води з організму. Але після закінчення прийому цей короткочасний ефект йде.

OxyElite Pro – кращий термогеников?

Препарат OxyElite Pro, вироблений американською компанією USPlabs, вже кілька років є лідером продажів в категорії жиросжигателей і термогеников на території США. Основний діючий інгредієнт – вищезгаданий йохимбин.

Згідно твердженням виробника, OxyElite Pro прискорює процеси жіросжіганія шляхом впливу на рецептори «проблемного» жиру, а також жиру внутрішніх органів. Крім цього, дана добавка підвищує температуру тіла і притуплює апетит (2).

Читати далі:

Як вибрати найефективнішу добавку для зниження ваги? Рейтинг кращих термогеников від FitSeven.

Чи шкідливий OxyElite Pro і Jacked 3d?

У 2012 році були зафіксовані смертельні випадки (3). пов’язані з передозуванням одного з інгредієнтів OxyElite Pro і предтренировочного комплексу Jack3d – DMAA (dimethylamylamine). Дана добавка підвищувала рівень енергії і прискорювала обмін речовин.

Причиною смерті був серцевий напад під час силового тренування. Судячи з усього, даний напад був спровокований одночасним вживанням відразу двох вищеназваних препаратів, а також передозуванням рекомендованої дози.

Чому OxyElite Pro заборонений?

Незважаючи на те, що USPlabs, що виробляє обидва продукти, не був згоден з тим, що саме вони стали причиною смерті, а рецептури OxyElite і Jack3d були змінені, добавки все одно були заборонені до продажу в ряді країн, зокрема в Німеччині і Бразилії (4).

Важливо відзначити, що заборона цілком виправданий – вживання препаратів без консультації з лікарем, передозування рекомендованої дози, а також одночасне вживання з іншими добавками дійсно може бути смертельно небезпечно.

Comments are closed!