Як тренуватися щоб схуднути

Як тренуватися щоб схуднути Як швидко схуднути> СХУДНЕННЯ> Як тренуватися щоб схуднути Як зрозуміти: ефективно ви тренуєтеся чи ні?

Кожної, хто хоч раз бачив маси займаються аерофітношейпінгом, може це зрозуміти. Якщо навантаження на організм під дією

пропонованих вправ, недостатня, то це видно по тому, як люди дихають. Якщо людина ніби і займається, але не дихає глибоко і часто, не видно що виступив поту, не долає своє «не можу більше», то заняття малоефективні.

Якщо під час фізичних вправ не відбувається підвищена вентиляція легенів, це говорить тільки про одне – дуже низький витрата кисню м’язами тіла. Зрозуміло, що якщо немає роботи, то і рівень інсуліну в крові практично не змінюється. І існуючий ансамбль з жирових і м’язових клітин не відчувають “незручностей”. Все залишається на своїх місцях: спалили дещицю вуглеводів, затратили час і кошти – і все даремно.

Давайте спробуємо ще раз розвіяти спортивні міфи Всі ми хочемо домогтися результатів якомога швидше. І, здається, що чим більше і інтенсивніше займатися, чим сильніше навантажувати м’язи, тим швидше можна стати струнким і красивим. Що ж, частка істини в цих твердженнях є. Але от біда: чим більше калорій ви спалюєте, чим більше втомлює м’язи, тим більше часу на відновлення вам знадобиться. Крім того, Ви привчаєте м’язи до дуже високих навантажень і більш економного витрачання енергії. Тому згодом худнути вам може бути складніше. Втім, не всі дотримуються радикальної точки зору. Інші впевнені, що і 10 хвилин фітнесу на тиждень – вище даху. Не дивно, що навіть через рік подвижники цієї ідеї залишаються такими ж повними, як і раніше. речі, тривалі перерви в заняттях теж діють не кращим чином. Діє закон «регресу»: м’язи вже не отримують необхідного їм кисню і швидко втрачають тонус. Вже через 1-2 місяці м’яза втратять тонус і распливутся, обсяги збільшаться. Однак це не означає, що м’язи перетворюються в жир. Є й таке веселе оману. Це зовсім різні види тканин. Хтось упевнений, що потрібно інтенсивніше тренуватися, хтось натискає на «проблемні місця» і думає, що після 1000 віджимань преса там не залишиться жодної складочки. А ось і ні. Жир поступово зникає по всьому тілу, а не з якогось одного місця. Так що в цьому сенсі не так уже й важливо, яким місцем ви приділяєте більше уваги. Зате залишилися осторонь м’язи страждають.

Як правильно тренуватися?

Тренування в шейпінгу є комплекс вправ, послідовно навантажують м’язи на різних ділянках тіла. Кожна обрана м’язова група “опрацьовується” шляхом багаторазового повторення циклічного вправи. Повторення доцільно продовжувати до стомлення (30-200 раз або за часом 60-240 с), після чого змінюється навантажується кінцівку або група м’язів. Іноді м’язова група опрацьовується декількома вправами, або до неї повертаються повторно протягом заняття. Характерним для шейпінг-тренування є те, що навантажуються в ній м’язи, слабо задіяні в повсякденному житті. Вибір саме таких м’язів, як раз і доцільний методично, так як на відміну від “загартованих” м’язових груп, вони відкривають широкий простір для значних енергетичних і морфологічних зрушень.

Особливістю структурного складу “незагартованих” м’язів є мала кількість повільних м’язових волокон 1-ого типу, пристосованих до тривалої роботи і відповідно, наявність швидких волокон другого типу. У їх енергопостачанні значну роль відіграє анаеробний (безкисневий) механізм, що витрачає енергетичні запаси м’язових клітин і всього організму. Під час занять шейпінгом виявляються активно задіяними всі три механізми енергозабезпечення: трансфолірованіе АДФ з КРФ; анаеробний гліколіз; аеробні окислювальні процеси. При цьому наявність швидких волокон другого типу додає значну роль процесам гліколізу.

Тривало повторюване виконання вправ направлено на вичерпне використання наявних в м’язових клітинах енергетичних ресурсів – глікогену і ліпідних включень. У результаті в активних м’язових клітинах накопичується молочна кислота, з’являються характерні больові відчуття.

Після зміни навантажується групи м’язів, вже інші м’язові пучки піддаються опрацювання, до повного виснаження їхніх можливостей. Вольове зусилля, що забезпечує виконання останніх повторів “через не можу”, веде до збільшення вироблення гормонів адреналіну і норадреналіну здатних стимулювати гліколіз і тканинне дихання, а також мобілізацію вільних жирних кислот з жирового депо.

Після закінчення роботи м’язів, можна спостерігати наступні результати: значні втрати енергії організмом в цілому, включаючи зменшення запасів глікогену печінки, витрачання жирних кислот з жирового депо. Ці зміни в організмі зумовлюють активізацію обмінних процесів протягом декількох годин після закінчення м’язової роботи. При цьому необхідно виділити відновлення енергетичних запасів: синтез КрФ, окислення молочної кислоти і ресинтез з неї глікогену. І все це буде вже за рахунок ваших власних жирів.

Вважається також, що деякі продукти здатні допомогти прискорити обмін речовин. Їх потрібно включити в свій раціон: грейпфрут, помело, ананас, зелений чай, корицю, червоний перець, молочні продукти з низькою жирністю, рибу жирних сортів, гарбуз, горіхи. А ось алкоголь, навпаки, тільки сповільнить обмін речовин і погіршить результати тренувань.

Рекомендуємо так само використовувати відмінну помічницю для досягнення найкращого результату програму “Фітнес для жінок”

У продовженні цієї теми читайте:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00792 sec