Як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути? | Спорт і активний відпочинок | ШколаЖизни. ру

Як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути? | Спорт і активний відпочинок | ШколаЖизни. ру Як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути?

auremar, Shutterstock. com

Як же часто ми чуємо думку про те, що заняття на тренажерах в домашніх умовах не приносять ніяких результатів. А ви запитайте у будь-якого з незадоволених

користувачів, а займаються вони? Як правило, у відповідь ви почуєте, що займалися, але не побачили результатів. І що стоїть тепер велотренажер в кімнаті, в кращому випадку, використовується як вішалки, в гіршому – пил збирає.

Невже і справді немає ніякої користі від усіх цих спортивних «прибамбасів»? Але ж хтось ними користується? Чому більше відгуків про те, що ніяких результатів люди не бачать? По-перше, ті, хто чимось задоволений, дуже рідко про це пишуть. У них просто немає на це часу. А вже якщо наша людина чимось незадоволений, то він повинен висловитися, та так, щоб його обов’язково почули. Ну, такий наш менталітет.

Хоча, треба відзначити, що в останні пару років почали з’являтися і хвалебні чесні відгуки. Треба тільки навчитися відрізняти «замовні хвалебні оди», оплачені зацікавленими особами від тих, які написані від душі. З часом «оплачені» відгуки розпізнаєш на раз: по стилю написання, за місцем розташування, за обсягом тексту…

До чого це я? До того, що негативні відгуки не завжди засновані на реальних фактах. А факти полягають в наступному: мало знати, як треба займатися на велотренажері. щоб схуднути, важливо ще регулярно займатися. Причому, не тиждень, не дві, а постійно. Ось тоді буде видимий результат.

Зверніть увагу! Не всім можна тренуватися за допомогою велотренажера. Навіть якщо ви знаєте, як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути, не ризикуйте, якщо лікар вам заборонив цим займатися! Протипоказань багато, основні з них: тяжкі форми захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету, онкології. Також протипоказані заняття людям з тромбофлебітом і страждаючим від болю в колінах. У будь-якому випадку, перед покупкою велотренажера, сходіть до лікаря, щоб не нашкодити своєму організму.

Отже, отримано дозвіл лікаря, що далі?

Почати заняття необхідно з розминки, в ході якої ви підготуєте до тренування на велотренажері всі м’язи. Розминка повинна включати в себе вправи для плечового пояса, стегон, гомілки, стоп. Підберіть вправи таким чином, щоб вони були спрямовані на розтяжку тих м’язів, які будуть задіяні під час занять на велотренажері.

Не крутіть педалі раніше, ніж через 2 години після їжі. Після закінчення тренування зачекайте хоча б годинку, а потім можете приймати їжу. Під час тренування не рекомендується пити воду, краще просто прополоскати рот, ну, в крайньому випадку, можна зробити ковток.

Як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути. якщо до цього ви зовсім не займалися спортом? Для початку 3-4 рази на тиждень крутите педалі по півгодини. Слідкуйте за пульсом. Частота пульсу не повинна перевищувати 70% від максимального пульсу, відповідного віку. Як визначити потрібний пульс? Від 220 відніміть ваш вік, і ви отримаєте максимальний віковий пульс (МВП).

У перші тренування необхідно стежити за пульсом, бо не стільки важлива навантаження, скільки час проведеної тренування. Коли ви помітите, що без втоми готові крутити педалі протягом 30 хвилин, можете збільшити навантаження, а також час тренування до 45 хвилин.

Шанувальники сайклинга (тренування на велотренажерах) помітили, якщо протягом години крутити педалі і виконувати рухи руками під ритмічну музику, то можна без зусиль і за короткий час схуднути. У тиждень треба займатися не менше 5 разів.

Для занять на велотренажері вам знадобляться:

– тренажер;

– кросівки з твердою підошвою;

– зручний одяг;

– гарний настрій і віра в успіх.

Крутите педалі і будьте здорові!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00677 sec