Як танці змінюють тіло :: JV. RU

Як танці змінюють тіло :: JV. RU Як танці змінюють тіло

© Gettyimages / Fotobank. ru

Танці дозволяють зліпити ідеальну фігуру в мінімальні терміни

Мій знайомий, 35-річний Вадим, викладає хастл в одній з московських танцювальних шкіл. Дивлячись

на його підтягнуту фігуру і відточені рухи, ні за що не запідозриш, що ще два роки тому він важив на 30 кг більше і був незграбним як ведмідь. В один прекрасний день, усвідомивши, що важить вже більше центнера, Вадим записався на танці. Результат – відмінний прес (див. «ВІДЕОінструкція« ЖИВИ! »: вправи для плоского живота»), чіткий малюнок біцепсів, підтягнуті сідниці і сильні рельєфні ноги вже через рік. Вадим переконаний: танці змінюють тіло швидше, ніж фітнес. Вражена цією історією, я вирішила з’ясувати, яких саме бонусів для фігури і здоров’я чекати від серйозних занять різними стилями танцю.

Бонуси: тонка і гнучка талія, красиві стегна, сильні ноги.

Східні танці підвищують м’язовий тонус, підтягують все тіло. «Іноді вага жінки залишається колишнім, а навколишні в один голос твердять, що вона схудла», – розповідає інструктор «ЖИВИ!» по танцю живота Світлана Абу-Хардан. За рахунок постійних втягувань і викидів живота зміцнюються м’язи преса – прямі, косі, поперечні. Інтенсивне обертання стегнами прибирає з талії зайві сантиметри, покращує циркуляцію крові в органах малого таза, що дуже важливо для здоров’я репродуктивної системи. Помахи руками зміцнюють м’язи плеча і трицепси, а значить, можна буде сміливо носити майки на бретельках.

Клубні танці

Бонуси: гнучкість, сильна спина, руки і ноги, рухлива гнучка шия, витривалість.

Не дивіться на те, що всі, хто танцює хіп-хоп. хаус. брейк-данс і RnB, ходять зігнувшись. Насправді у них дуже міцні м’язи спини і відмінна гнучкість. Клубні танці вимагають неабиякої сили та витривалості – наприклад, в нижньому брейку танцюрист виконує воістину акробатичні трюки. «Практикуючим цей вид танцю можна забути про гантелі. тренажери. біг вранці – фігура і так буде ідеальною », – говорить інструктор з брейк-дансу Іраклій Мінадзе.

Бонуси: чудова постава, здорова спина, рухливі кисті рук, красиві ноги.

На заняттях фламенко вчать відбивати дріб, тримати прямо спину і вигинати кисті рук. Через пару місяців тренувань худнуть стегна і сідниці, а литкові м’язи набувають гарний рельєф. Саме тому фламенко ідеально для тих, у кого повні стегна поєднуються з тонкими литками, – заняття допоможуть поліпшити пропорції ніг. Повороти і скручування опрацьовують м’язи спини, тому танцюристів фламенко з їх прекрасною поставою видно за версту. «У мене в групі була десятирічна дівчинка зі сколіозом, – розповідає викладач фламенко Анастасія Морозова. – Мама спеціально привела її на заняття, щоб зміцнити спину. Через рік сколіоз пройшов ».

Латиноамериканські танці

Бонуси: підтягнуті сідниці, тонка талія, сильний прес.

В латине і сальсе від постійних «вісімок» ногами худнуть стегна, сідниці, підтягується прес. З талії швидко зникає «рятувальний» круг. Латиноамериканські танці взагалі інтенсивно спалюють жир і прискорюють обмін речовин. «Один тиждень активних занять латинськими танцями замінює двомісячний абонемент в тренажерний зал», – вважає інструктор з латиноамериканських танців Анастасія Нефедова. Ще б пак – так танцювати!

Бонуси: висока груди. підтягнутий живіт, сильні руки і ноги.

Ось де можна зліпити фігуру в мінімальні терміни. «Ви не впізнаєте себе вже через три місяці занять, – говорить Дмитро Цибульський, викладач Strip Dance. – М’язи розтягуються, жир швидко йде. Крім того, багато несвідомо починають менше їсти, адже часто доводиться утримувати вагу свого тіла на руках, тому хочеться швидше стати легше. Танцівниці стриптизу їдять мало ». За рахунок зміцнення м’язів плечового пояса, включаючи грудні, підводиться груди. Утриматися на жердині, а тим більше підняти в цьому положенні ноги неможливо без інтенсивної роботи преса, сідниць і стегон. Руки, яким доводиться утримувати вагу всього тіла, швидко набувають гарний рельєф, зміцнюються навіть пальці. Загалом, це дійсно дуже швидкий, хоча і непростий спосіб зліпити красиве гармонійне тіло.

Ірландський танець

Бонуси: міцні сідниці, підтягнуті стегна, сильні ноги, рельєфні ікри.

«Через місяць занять я схудла на 7 кг, – розповідає викладач ірландського танцю Варвара Ємельянова. – Найбільше навантаження припадає на нижню частину ніг – литкові м’язи, ступні, але і стегна теж активно зміцнюються. Верхня частина тіла не рухається: голова не крутиться, плечі рівно, руки по швах. Мої ноги дуже скоро стали схожі на ноги давньогрецьких атлетів ». Одне заняття замінює інтенсивне тренування на велотренажері. Незважаючи на те що корпус в танці майже не працює, через пару місяців занять поліпшується постава і зміцнюється прес.

Аеробіка: боді-мейд

Бонуси: красиве гармонійне тіло.

Боді-мейд – новий напрямок в танцювальних школах, набирає популярність. По суті це танцювальна фітнес-тренування з силовими і аеробними елементами. Тренуються всі основні зони: груди, талія, руки, спина, сідниці, стегна і ноги. «Особливо не напружуючись, ви домагаєтеся ідеальної фігури, – стверджує інструктор з боді-мейду Тетяна Ермізова. – Прибираєте «рульку» навколо талії, зміцнюєте прес, зганяли зайвий жир зі стегон і сідниць. Результати видно вже через місяць ».

Особисто мені подобається аргентинське танго. Після піврічних занять у мене випросталася спина, а ікри ніг і передпліччя придбали гарний рельєф. Ці заняття витіснили з мого розкладу ранковий біг: ноги після танго болять так, начебто вже пробіг свої кілометри. До того ж, танцювати ввечері з партнером набагато приємніше, ніж з ранку раніше бігати на самоті.

А як танці змінили вас?

  • інструктор по танцях
  • болять ноги після танцюв фітнесу
  • після танців болять ноги
  • як бистрн похудати за недилю все тило

Comments are closed!

_0.32MB/0.00393 sec