Як схуднути. | Zuljin. ru | записи, нотатки, пости

Як схуднути. | Zuljin. ru | записи, нотатки, пости Zuljin. ru | записи, нотатки, пости Про схуднення за рахунок спалювання жиру

Здоров’я та спорт Zuljin вересня 14th. 2010, 1:20 пп

Коли говорять, що кращий спосіб скинути вагу – “не жерти”, помиляються. Так, якщо не жерти,

то відбудеться втрата ваги, але за рахунок і води, і жиру, і білків тіла.

Змусити організм використовувати як енергія більше жиру досить просто – потрібно обмежити в своєму харчуванні вуглеводи, а що утворився дефіцит калорій поповнювати за рахунок білків. Спортсмени, до речі, так і роблять – сидять на безвуглеводних дієтах, або використовують вуглеводне чергування, доповнюючи дні з мінімальним споживанням вуглеводів днями вуглеводної завантаження.

Таким чином, основа раціону складається з живильних продуктів, типу м’яса, курки, яєць, молока, кефіру, сиру, риби. Я стежив за тим, щоб споживання жирів не перевищувало 0,5-0,8 грамів на кілограм ваги, а споживання вуглеводів було на рівні 1-2 грами на кілограм ваги. Білків можна лопати скільки влізе, але потрібно враховувати збільшення навантаження на нирки. Зазвичай, виходить 2-3 грами на кілограм ваги. До речі, усереднена норма споживання білків, жирів і вуглеводів становить 1г білків, 1г жирів і 4г вуглеводів на кіло ваги.

Споживаючи стільки білкових продуктів, доведеться збільшити і кількість з’їдаються сирих овочів. Морквину і буряк я не переношу, тому їв білокачанну капусту, приблизно по півкіло на день.

Крім того, потрібно ще переро7поділити продукти таким чином, щоб явні вуглеводи з’їдалися до полудня. Основні джерела вуглеводів – гречка, пшоно, вівсянка, рис та макарони. Після дванадцятої дня їх краще не їсти. Цукор, борошняне, білий хліб, варену морквину є категорично не можна. Потрібно обмежити споживання фруктів, в них багато цукрів, а так само пити достатньо води і не зловживати сіллю.

Харчуватися доведеться часто, не менше 3-х разів на день, а краще 5-6. Пов’язано це, по-перше, з підтриманням метаболізму на постійному рівні, а по-друге, з важкою засвоюваністю білків. Не можна допускати виникнення сильного голоду і бурчання в животі, якщо відчуваєте, що хочете їсти, доведеться їсти. До речі, можна їсти і після шести вечора. У мене останній прийом їжі був взагалі у вісім годин. Глюкоза – єдиний поживний продукт, використовуваний нервовою системою, так що будьте готові до зменшення реакції, уважності, зниження працездатності і дратівливості. Якщо ж у вас з’являється реальна слабкість і запаморочення, значить, ви недоїдають. Кращий варіант – в будні вранці з’їдати на сніданок тарілку каші, у вихідні дні, коли нікуди ходити не потрібно, є одні білки. До речі, потрібно їсти масло, як вершкове, так і рослинне.

Що стосується фізичного навантаження, то тут теж все просто. Горіння жиру вимагає великої кількості кисню, виділяє багато води і вуглекислого газу, тому навантаження повинна підвищувати температуру тіла, збільшувати частоту пульсу і інтенсифікувати дихання. Потрібно добре пропотіти. Я застосовував интервальную навантаження тривалістю 40 хвилин, через день. Найбільше жиру жжется при залученні нижньої половини тіла. Зауважу, що жир продовжує горіти ще довгий час і після тренування.

З часом процес горіння жиру посилюється, і на піку у мене вийшло втратити 2кг за тиждень. так що схуднути швидко – реально. Виходити з процесу схуднення просто – потрібно поступово збільшувати кількість вуглеводів, зайві білки самі не полізуть. Зважаючи на відсутність голоду, тяги накинутися на плюшки не буде, хоча все углеводистой буде здаватися особливо смачним.

Ну і наостанок, при схудненні уважно стежте за своїм самопочуттям і картинкою в дзеркалі. Щоб так худнути, потрібно бути відносно здоровим.

Comments are closed!