Як схуднути за вихідні. Топ-3 рецепта | Новини медицини і здоров’я на Обозревателе

Як схуднути за вихідні. Топ-3 рецепта | Новини медицини і здоров’я на Обозревателе Як схуднути за вихідні. Топ-3 рецепта

Зазвичай ми набираємо вагу у вихідні. Весь час тягне зазирнути в холодильник або купити що-небудь смачненьке. Знову ж то в кафе, то в гості… А результат? За місяць плюс 1-2 кг. І от їх уже накопичилося

20. Або 30. Або…

Якщо худнути у вихідні. то піде зворотній процес. Спочатку мінус 2, потім ще мінус два. Але ж можна так і в норму увійти. Способів багато. Головне почати. ??

Перший спосіб. Картопляний

Цей спосіб заснований на картопляній дієті, але дещо по-іншому.

Знадобляться картопля, знежирений кефір, вода.

Складність: Легко

1 крок

п’ятницю. Вранці випиваємо стакан води (не мінеральної). Ставимо варити картоплю в мундирах. З’їдаємо скільки хочемо без солі, масла і приправ в гарячому вигляді. Випиваємо склянку води.

2 крок

На роботу беремо 1 літр знежиреного або 1% кефіру. Як захотіли є – випиваємо склянку води, через 10 хвилин – стакан кефіру, через 10 хвилин – склянку води. Цю операцію повторюємо до вечора. Одного літра має вистачити.

3 крок

Увечері випиваємо стакан води (не мінеральної). Ставимо варити картоплю в мундирах. З’їдаємо скільки хочемо без солі, масла і приправ в гарячому вигляді. Випиваємо склянку води.

4 крок

Цю процедуру повторюємо весь вечір п’ятницю, вяE суботу і неділю.

Якщо захочеться їсти вночі – випиваємо стакан кефіру.

Весь тиждень їмо як звичайно, вранці – щільний сніданок, після 7 вечора – тільки вода або кефір. А що робити в наступні вихідні, набирати або скидати кілограми – вирішувати Вам.

Другий спосіб

Два дні харчуватися за такою схемою:

До сніданку: склянка води, чайна ложка квіткового пилку.

Сніданок: стакан слабо завареного чаю (відвару трав), два шматочки хліба (три сухаря), вершкове масло (порція розміром з волоський горіх), дві чайні ложки меду, йогурт або чашка знежиреного молока, половина грейпфрута (апельсин або два мандарина ).

Обід: 120 г пісної яловичини (телятини, баранини або курки без шкіри), варені овочі за бажанням, 40 г нежирного сиру і шматочок хліба, свіжий фрукт, багатий вітамінами (ківі, апельсин, манго).

Полудник: слабозаваренний чай, відвар трав або вода.

Вечеря: салат із сирих овочів і фруктів з легкою приправою на основі лимонного соку і декількох крапель рослинного масла, 100 г відвареної риби (60 г пісної шинки або яйце некруто), п’ять столових ложок відвареного рису (дві невеликі варені картоплини), йогурт (150 г нежирного сиру), чайна ложка меду і дві чайні ложки пророщеної пшениці, компот зі свіжих фруктів (яблук, груш або ананасів).

Третій спосіб. Спортивний

Стати стрункішою на пару кілограмів і сантиметрів за суботу і неділю вам допоможе наш унікальний комплекс вправ, розрахований всього на 15 хвилин в день.

У суботу пропрацюйте м’язи верхньої, а в неділю потрудіться над створенням красивої нижньої частини тулуба. Додайте до цієї силової тренуванні кардіонагрузку у вигляді прибирання по будинку, походу по магазинах, ранкової пробіжки, прогулянки з дітьми в парку, і ви не впізнаєте себе, побачивши власне відображення в дзеркалі вже в понеділок!

суботу

ВИСОКА ГРУДИ, ГАРНІ РУКИ, ИДЕАЛЬНАЯ СПИНА

Для тренування вам знадобиться гумова стрічка з ручками або без них. Виконайте кожну вправу в два підходи, по 12 повторів в кожному.

ВПРАВА 1

Для м’язів плечей, рук і грудей.

Закріпіть середину гумової стрічки (можна зав’язати її на вузол) на рівні плечей і тримайте обидва кінці стрічки лівою рукою. Поверніться до місця кріплення стрічки лівим боком, поставте ноги на ширину плечей, витягніть пряму ліву руку вперед на рівні плечей. З цього положення розтягуйте стрічку, відводячи ліву руку в праву сторону, як показано на фото. Виконайте 12 повторів, потім поверніться і виконайте вправу на іншу руку.

ВПРАВА 2

Для м’язів плечей, грудей і спини.

А. Поверніться до закріпленої на рівні плечей гумовій стрічці спиною, візьміться за її кінці обома руками. Поставте праву ногу попереду лівої (праве коліно злегка зігнуте), руки підніміть до плечей, передпліччя паралельні підлозі, пальці дивляться вниз (див. фото). Витягніть руки вперед, потім поверніться у вихідне положення. Виконайте 12 повторів, змініть положення ніг і повторіть.

Б. З вихідного положення попередньої вправи опускайте руки вниз, після чого повертайте до плечей. Виконайте всі повтори, змініть положення ноги повторіть.

ВПРАВА 3

Для м’язів плечей і спини.

Поверніться до закріпленої на рівні грудей стрічці особою і візьміться за її кінці обома руками. Поставте праву ногу вперед, коліно зігнуте. Прямі руки витягніть вперед на рівні плечей. Розтягуючи стрічку, зігніть руки і зведіть лопатки (див. фото). Поверніться у вихідне положення. Виконайте всі повтори, змініть положення ніг і повторіть.

ВПРАВА 4

Для м’язів плечей, спини зверху.

Поверніться до стрічки спиною і тримайте її кінці обома руками. Розведіть руки в сторони на рівні плечей (див. фото). Опускайте руки вниз до зовнішньої поверхні стегон. Виконайте всі 12 повторів, відпочиньте і повторіть вправу.

ВПРАВА 5

Для м’язів грудей, плечей, спини зверху.

Стоячи до стрічки спиною, візьміть її кінці в обидві руки. Підніміть зігнуті руки до плечей, плечі паралельні підлозі (див. фото). З цього положення витягайте руки вгору. Виконайте всі кількість повторів, відпочиньте і повторіть вправу.

неділю

підтягнуться СТЕГНА, міцні сідниці. Тонка талія. Стрункі ніжки

Для тренування вам знадобиться м’яч з піском

ВПРАВА 1

Для м’язів плечей, талії, сідниць, стегон і гомілок.

Поставте ноги разом, м’яч тримаєте над головою обома руками, Зробіть широкий крок правою ногою вперед, одночасно повертаючи корпус вправо і відводячи м’яч у бік. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу в іншу сторону.

ВПРАВА 2

Для м’язів преса, сідниць, стегон.

Сядьте на підлогу. Коліна зігнуті, стопи на підлозі, м’яч лежить на животі, руками зіпріться об підлогу позаду себе. Підніміть таз вгору якомога вище, напружуючи м’язи преса, щоб утримати м’яч (див. фото). Повільно поверніться у вихідне положення.

ВПРАВА 3

Для м’язів плечей, пресу, стегон.

Ляжте на спину, ноги разом, м’яч тримаєте над головою у витягнутих руках. Не змінюючи положення рук, напружте м’язи преса і відірвіть верхню частину тулуба від підлоги, одночасно розводячи ноги в сторони (див. фото). Поверніться у вихідне положення.

ВПРАВА 4

Для м’язів плечей, преса, сідниць, гомілок.

Стати на ліву ногу, праву ногу зігніть і підніміть так, щоб стегно було паралельно підлозі. М’яч тримайте перед грудьми в зігнутих руках (див. фото). Підніміть прямі руки вгору, одночасно відводячи праву ногу назад. Поверніться у вихідне положення і повторіть, відводячи назад ліву ногу.

ВПРАВА 5

Для м’язів плечей, сідниць, ніг.

Поставте ноги ширше плечей, шкарпетки розгорніть в сторони, ліву руку покладіть на стегно, лікоть відведіть убік. Праву руку зігніть у лікті, м’яч тримайте перед собою. Тримаючи спину прямою, зігніть ноги в колінах і опустіться в полуприсед, одночасно відводячи зігнуту праву руку з м’ячем вправо (див. фото). Поверніться у вихідне положення. Виконайте всі кількість повторів, після чого змініть положення і повторіть вправу з іншої руки.

ВПРАВА 6

Для м’язів плечей, рук, спини, стегон, сідниць, ніг.

Поставте ноги ширше плечей, тримаючи м’яч у руках перед собою. Опускаючись в полуприсед, підкиньте м’яч вгору і зловіть, повертаючись у вихідне положення. Якщо ви використовуєте гантелі, просто випрямляйте руки вгору.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00505 sec