Як схуднути за тиждень за допомогою рисової дієти

Як схуднути за тиждень за допомогою рисової дієти Рисова дієта

Рисова дієта це спосіб не тільки скинути вагу, але і одночасно з цим провести очистку організму. Рис, унікальний продукт. Він смачний і поживний і разом з цим малокалорійний. Містить вітаміни

групи В. виводить шлаки і солі та інші шкідливі речовини з організму. Рис є основною стравою у народу східної Азії, що робить їх фігуру ідеальною.

Жорстка рисова дієта на 1-3 дні

Існує досить багато рисових дієт. І їх тривалість складає від 3 до 14 днів. Але є одна дуже жорстка рисова дієта, тривалість якої становить або один, або 3 дні. Для цього зваріть собі вранці один стакан рису. І цей стакан ви повинні їсти протягом всього дня! Для смаку додайте яблучний сік. Якщо голод буде нестерпним, з’їжте 1-2 яблука. Одноденну таку дієту ви можете проводити один раз на тиждень. Але якщо триденну, то раз на місяць.

Рисова дієта на тиждень

Дана дієта розрахована на тиждень. Але якщо ви захочете, то можете її провести 2 тижні поспіль, тобто курс на 14 днів.

Перший день

Сніданок. На сніданок відваріть 60 р. рису. Для смаку можете додати лимонний сік. На десерт одне яблуко і зелений чай або настій з трав.

Обід. На обід бульйон і овочевий салат до 150 м. І 60 р. відвареного рису. Для смаку можете додати чайну ложку рослинної олії і трохи зелені.

Вечеря. На вечерю зваріть собі овочевий бульйон і відваріть 60 р. рису. До рису додайте овочів, наприклад морквини або кабачків, приготованих на пару.

Другий день

Сніданок. На сніданок 60 р. відвареного рису з нежирною сметаною. І один грейпфрут.

Обід. На обід овочевий бульйон і 60 р. відвареного рису. Варені овочі. Зваріть подвійну порцію, тому що теж саме буде і на вечір.

Вечеря. На вечерю теж саме, що і в обід

Третій день

Сніданок. На сніданок одна груша і 60 р. відвареного рису. Для смаку посипте рис корицею.

Обід. На обід овочевий бульйон і 60 г відвареного рису. А також смажені гриби, обсягом не більше 150 г. Гриби слід смажити на оливковій олії.

Четвертий день

Сніданок . На сніданок фруктовий салат і 60 р. відвареного рису з молоком.

Обід. На першому овочевий бульйон, на другому 60 м. відвареного рису. Також редис і моркву, приготована на пару.

П’ятий день

Сніданок. На сніданок 60 р. відвареного рису з родзинками. І півсклянки йогурту.

Обід. На обід овочевий бульйон і 60 р. відвареного рису із зеленню. І трохи овочів, приготованих на пару.

Шостий день

Сніданок. На сніданок 60 р. відвареного рису з кількома волоськими горіхами і ягодами інжиру. І одне яблуко або грушу.

Обід. На обід овочевий бульйон і трохи овочів в сирому вигляді. І, звичайно ж, 60 р. відвареного рису.

Сьомий день

Сніданок. На сніданок 60 р. відвареного рису і одне яблуко або грушу. Для смаку, можете до рису додати трохи лимонного соку або меду.

Обід. На першому овочевий бульйон і 100 р. зеленого салату. На другому 60 м. відвареного рису. І на десерт квасоля і помідори, зварені на пару.

Вечеря. На вечерю овочевий бульйон і 60 р. відвареного рису з однією чайною ложкою оливкової олії. До рису можете додати кілька оливок і базиліка. На десерт трохи кабачків, зварені на пару.

Краще використовуйте не очищений рис, тому що в неочищених зернах більше міститься вітаміну групи В. Замість простої питної води, вживайте мінеральну воду. Замініть чорний чай і кава, на зелений чай або який-небудь сік. Так як рисова дієта вимиває занадто багато калію, то краще вживайте його додатково.

Результати рисової дієти

Якщо ви сидите на жорсткій рисовій дієті, то результат рисової дієти може досягати 3-4 кг, за 3 дні. Але не всі витримують таку дієту. Звичайна рисова дієта дає результат в 2-5 кг, за тиждень.

Якщо ви питаєте про жорстку рисовій дієті, то так, для цього вам буде потрібно сила волі. Але результат повністю окупиться і дуже швидко. Що стосується звичайної рисової дієти, то тут вас голод сильно мучити не буде!

Взагалі можна додавати в рис, соєвий соус, для поліпшення смаку. Соєвий соус ніяк не впливає на вагу, а смак у рису стане краще.

  • рисова дієта на тиждень
  • дієта що зварить на сніданок
  • похудать за допомогою рису
  • правдиві історії схуднення
  • результати рисовоі дієти
  • рисова дієта 14 днів результати
  • рисова дієта 6 тижнів
  • рисова дієта фото
  • сніданок обід дієта породіллі
  • чи можна їсти відварений рис породіллі

Comments are closed!

_0.31MB/0.00483 sec