Як схуднути за тиждень на 5-7 кілограм | Лідерство і успіх

Як схуднути за тиждень на 5-7 кілограм | Лідерство і успіх Як схуднути за тиждень на 5-7 кілограм

Існує твердження: “Не знаю, чому я товста, я взагалі нічого не їм”. Моя знайома, мабуть, кращий тренер з жіночого фітнесу, на це відповідає: “Можете говорити, що хочете, але в Бухенвальді ще ніхто не розтовстів”

.

Правильно мислить. Якщо вже вчитися худнути за тиждень, то треба це робити там, де приклади доводять супер ефективність методики схуднення. Сьогодні буде три таких історії.

Історія перша

Давайте перенесемося в Освенцим, найбільшу і жахливу фабрику смерті другої світової війни. Коли я був у музеї Освенціма (коротко описав у статті Крематорій для проблем), я подовгу стояв біля стендів і вдивлявся у фотографії виснажених тіл в’язнів. Образи досі свіжі. Фото ліворуч: жінка, зріст 168 см, вага 62 кілограми. Справа: вона ж через 50 днів, на жінку вже мало схожа, зріст 168 см, вага 29 кг.

Як фашистським нелюдам вдалося висмоктати всі соки з людини і зробити так, щоб в’язні худнули на половину своєї ваги за такий короткий термін? Часто на 10 – 15 кілограм за перший тиждень. Адже ми знаємо людей, які голодують тижнями, місяцями і не можуть скинути і п’яти кілограмів. Комбінація для схуднення була убивча:

Низькокалорійне харчування (суп – з горошинами на дні, якщо пощастить) Тривала фізичне навантаження (не швидше, але постійна, по 10 – 12 годин) Найсильніший стрес (смерть була практично неминуча, немає від пістолета, так від виснаження) Друга історія

Років 20 тому я вперше приїхав до Москви, тоді ще в якості туриста. У мене не було грошей ні на нормальну їжу, ні на метро. Проїзд до Москви і назад був оплачений, кімната на Ленінградському проспекті надана. Грошей копійки, але за вікном Москва. У перший тиждень я схуд на 5-7 кілограм. Як мені це вдалося? (Вважаю за потрібне застерегти, що я не намагався). Мені дуже сподобалася Москва, і я ходив по 8-10 годин по центру міста. Я ходив без зупинки, вивчаючи назви вулиць. Я читав таблички на будинках, розглядав вітрини, розглядав дивних людей. На зекономлені на метро гроші, я купував спрайт зі сникерсамі, і іноді гамбургер в Макдональдсі (він, до речі, тоді дуже дорогим мені здавався). Снікерс я часто розбивав на два рази і не міг собі дозволити з’їсти більше ніж один гамбургер в день. Я схуд помітно для всіх оточуючих всього лише за один тиждень, жодного разу не відвідуючи спортзал і харчуючись лише шоколадками та продуктами з “жіродрома”. І не просто схуд, у мене був ідеальний прес і рельєф м’язів боксера рівня змагання! Моя комбінація для схуднення за той тиждень була наступна:

Невисока вміст калорій (шкідлива їжа, але невеликими порціями) Тривала фізичне навантаження (8-10 годин ходьби в день) Лягав спати завжди голодний і худнув навіть вночі (організму потрібно небагато калорій для підтримки процесів навіть у спокійному стані). Їх у нього не було і йому доводилося розщеплювати власні тканини. Третя історія

Два роки тому в Лос Анджелісі я познайомився з людиною, яка мені добре запам’ятався. Його звали Ларрі. Ларрі був худорлявий, літня людина 75 років, з чудовим почуттям гумору. Кожен день ми зустрічалися з ним на спортивному майданчику пляжу Санта Моніки. Одна з обговорених тем була – як йому вдається тримати себе в такій чудовій спортивній формі. Ларрі розповів мені, як швидко він схуд, коли почав приділяти увагу здоров’ю і як легко йому дається підтримання молодості в душі і тілі.

У нього було три секрети:

У мене є маленька плоска тарілка, я їм тільки з неї. Якщо їжа вивалюється за внутрішню облямівку, значить, вона влаштовує Сумо сама з собою. Від такої кількості їжі я стану товстим як сомоіст (у боротьбі Сумо, якщо один товстун виштовхує іншого за коло, то інший програє). Це допомагає мені не переїдати. Мій шлунок вже звик до таких порціях і я ніколи не беру собі добавки. Я прибираю мою тарілку після 7 години вечора. Мій метаболізм дуже повільний і якщо я співаємо ввечері, мій організм не зможе спалити ці калорії в нерухомому стані, як це відбувається у молодих. Я багато ходжу пішки. Я ніколи не тренуюся сильно. Якщо я потренуюсь інтенсивно, то мені потрібно лежати або сидіти кілька днів, щоб відновити сили. У цілому за кілька днів ходьби я спалю набагато більше калорій, ніж з інтенсивним тренуванням і довгим відпочинком після неї. Резюме

Якщо вам потрібно дуже добре виглядати через тиждень, і для цього терміново треба схуднути, виконайте наступне:

1. Їжте 3 рази на день, маленькими порціями

Голодувати не треба. У зовсім голодному стані ви не зможете спалювати калорії і будете лежати чи сидіти. Це сильно сповільнить ваш процес схуднення, і ви не досягнете до кінця тижня помітних результатів.

2. Ходіть по 8-12 годин на день

Саме ходите, а не бігайте і не піднімайте тяжкості в спортзалі. Інтенсивне тренування з обтяженнями і бігом в кінці може довести вас до знемоги, але спалить тільки 1 тис. калорій. Тренуватися так кожен день, ви не зможете. Ви навіть ходити багато після такого тренування не зможете протягом декількох днів. А ось ходьба, спалить більше 2 тис. калорій за 8 годин і ходьбу можна повторити в щодня впродовж 7 днів.

Просто мало є недостатньо, треба витрачати калорії. Поставтеся до калорій, як до грошей: якщо гроші просто лежать у вас в кишені (енергія в жирових клітинах), то їх буде поїдати інфляція (внутрішні процеси в організмі), а це довгий процес. Гроші (у вашому випадку енергія) швидко спалять, якщо їх почати витрачати. ??

Якщо озброїти себе плеєром або ще краще, поїхати в місто, який вам хочеться весь виходити, то ви й самі не помітите, як схуднете на 5-7 кілограм протягом тижня за моєю методикою. Метод справно працює, якщо його виконувати.

  • Схуднути на 7кілограм
  • потрібно скинути 5-7 кілограм
  • Ходьба 8 годин в день?
  • як похудати за два тижні на 7кілограм
  • як швидко схуднути на 7кілограм відгуки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00431 sec