Як схуднути за тиждень на 1-3 кг без шкоди для здоров’я

Як схуднути за тиждень на 1-3 кг без шкоди для здоров’я Як схуднути за тиждень на 1-3 кг без шкоди для здоров’я

Як схуднути за тиждень

Дуже часто нам потрібно швидко схуднути на кілька кілограмів, але при цьому не сидіти на жорстких дієтах і не виснажувати

себе фізичними вправами. Щоб відповісти на питання «Як схуднути за тиждень?», Слід зрозуміти основні принципи функціонування організму і його здатність переробляти зайві калорії в жирові * Авто * р – diet-lad * y. ru відкладення. Для цього вам зовсім не потрібно поглиблювати у вивчення біології та фізіології, достатньо просто скористатися нашими порадами, ефективність яких зазнали на собі безліч людей. Отже, що ж вам потрібно зробити, щоб схуднути за тиждень?

Як схуднути за тиждень, вживаючи в їжу більше клітковини

Вживання в їжу продуктів з високим * А * втор – diet *-lady. ru вмістом харчових волокон дозволяє підтримувати стабільний рівень цукру в крові, що запобігає появі «звірячого» голоду і викликаного ним неконтрольованого апетиту. Крім того, продукти з великим вмістом клітковини дозволяють вам наїдатися досить швидко і при цьому не відчувати відчуття тяжкості в шлунку. До таких «чудодійним» продуктам відносяться всі овочі, крім картоплі * Автор * – diet-lad * y. ru та кукурудзи, хліб, сухі хлібці і крекери, приготовлені з використанням цільнозерновий борошна, а також не дуже солодкі фрукти, особливо яблука, персики, абрикоси і сливи.

Худеем за тиждень за допомогою чистої води

Пам’ятайте, що схуднути за тиждень не вдасться, якщо ви будете пити мало води. Оптимальна кількість води, що випивається в * Автор – diet * – * lady. ru день, має становити 6-8 склянок. При цьому вибирати потрібно очищену воду без газу, а від чаю, кави, соку і, тим більше, газованих напоїв слід відмовитися зовсім. Не забувайте випивати склянку води за 20-30 хвилин до кожного прийому їжі: це дозволить вам значно зменшити розмір порцій їжі. Дослідження вчених в багатьох * Автор – di * et-la * dy. ru країнах показали, що люди, які випивають перед кожним прийомом їжі склянку води, худнуть значно швидше тих, хто цього не робить.

Як швидко схуднути за тиждень, припинивши дивитися телевізор

За статистикою, люди, які кожен день дивляться телевізор, худнуть значно повільніше тих, хто віддає перевагу телевізору інші заняття. Справа в тому, що більшість * Авто * р – di * et-lady. ru людей під час перегляду телевізора снідають або вечеряють, що сприяє неконтрольованому переїдання, потім у що мозок, змушений постійно відволікатися на сторонні подразники, не може вчасно подати сигнал про насиченні. Таким чином, переставши дивитися телевізор під час їжі, ви автоматично будете з’їдати набагато менше, що, звичайно ж, посприяє якнайшвидшому схудненню. Перегляд * Авто * р – diet-l * ady. ru ж телевізора відразу після їжі також не сприяє схудненню, оскільки в цей момент люди, як правило, сидять, затишно влаштувавшись у кріслі, або навіть лежать, тобто зовсім не рухаються. Щоб перегляд телевізора відбувався безболісно для фігури, в цей момент потрібно здійснювати будь-які активні дії, наприклад, мити посуд, прасувати, займатися прибиранням * Автор – d * iet-lady *. Ru або грати з дітьми.

Схуднення за тиждень з допомогою винятку алкоголю

Будь алкогольні напої є одним з найголовніших чинників, що призводять до появи надмірної ваги. Якщо ви звикли кілька разів на тиждень випивати по пляшці пива або парі стаканів вина, то це не дозволить вам почати худнути навіть при значному * Авто * р – d * iet-lady. ru обмеження щоденного раціону харчування або ж буде істотно гальмувати процес схуднення за рахунок уповільнення метаболізму на 60-70%. Втім, повністю виключати алкоголь зі свого життя теж не варто – досить обмежитися 2-3 порціями-якого алкогольного напою на місяць, тобто дозволять собі алкоголь раз на 10-15 днів. А от при екстреному * А * втор – * diet-lady. ru схудненні за тиждень вживати алкогольні напої ні в якому вигляді не варто.

Як схуднути за тиждень без дієт, трохи підкоригувавши харчові звички

Якщо ви хочете швидко схуднути за тиждень без дієт, то врахуйте, що деякі особливості харчування вам все ж доведеться трохи підкоригувати. Так, слід повністю виключити зі свого щоденного * Авт * ор – diet-lady. r * u раціону харчування всі оброблені і рафіновані харчові продукти, напівфабрикати, надто жирну і смажену їжу «з корочкою», хлібобулочні і макаронні вироби з білого борошна, а також різні харчовий «сміття» – чіпси, сухарики, льодяники і т. п. Подібні продукти сповільнюють процес травлення, не дають вазі знижуватися, а також не сприяють хорошому самопочуттю. * Авт * ор – diet-lady *. Ru Якщо у вас не вистачає сили води повністю виключити подібну їжу зі свого меню, намагайтеся хоча б є її не більше двох разів на тиждень. Свій раціон харчування необхідно будувати на основі нежирних сортів м’яса і птиці, риби та морепродуктів, яєць (не більше 2 на тиждень), будь-яких круп, зварених на * Автор – diet-lady *. R * u воді, макаронних і борошняних виробів з твердих сортів пшениці, овочів некрахмалістих, свіжої зелені, сирих горіхів і не надто солодких фруктів.

Слідуючи всім вищепереліченим радам, ви гарантовано схуднете за тиждень на 1-3 кілограми в залежності від початкової ваги і ступеня зміни щоденних звичок. При бажанні ви можете дотримуватися подібних принципів харчування * Автор * – di * et-lady. ru все життя і поступово худнути, не завдаючи ніякого дискомфорту собі і не завдаючи шкоди своєму організму, до того моменту, поки ваша вага не стане ідеальним. Надалі ж наші поради допоможуть вам підтримувати стабільну вагу протягом тривалого часу.

Для поступового схуднення також відмінно підійдуть наступні корисні дієти:

  • як дуже легко і просто схуднути за 1 тиждень без дієт (поради)

Comments are closed!

_0.32MB/0.00645 sec