Як схуднути за один день на 1-3 кг?

Як схуднути за один день на 1-3 кг? Як схуднути за один день на 1-3 кг?

Як схуднути за 1 день?

Практично кожна з дівчат не задоволена своєю вагою. Особливо яскраво це проявлятися перед урочистою подією, коли улюблену сукню сидить, “як на корові сідло”. І треба терміново скинути пару кілограмів, щоб виправити ситуацію.

Розвантажувальний день.

Найкраще провести таких розвантажувальних деньків пару трійку раз, щоб домогтися найкращого ефекту і закріплення результату. Цілий день не можна нічого їсти, можна лише вживати кефір або талу воду. Кефір – всім відомий засіб, адже існує безліч дієт кефірів. Але мало хто знає, якими властивостями володіє тала вода. У цій воді практично немає мінеральних речовин, в слідстві, чого: прискорюється обмін речовин, покращується працездатність і витривалість при навантаженнях. Так само тала вода знижує апетит (при звичайному раціоні харчування, талу воду слід пити перед їдою).

Після розвантажувального дня, найкраще вживати фрукти і кисломолочні продукти, щоб не шокувати організм. Так, і це допоможе не набрати втрачені кілограми занадто швидко.

Сауна.

Для того щоб скинути вагу відмінно підійде сауна. Парилка допоможе вивести солі з організму через рясне потовиділення. Але провести в сауні або лазні доведеться досить багато часу, кращого за все зробити 5-6 заходів. Але ефект від сауни буде триматися дуже короткий термін. Треба пам’ятати, що такий спосіб швидкого скидання ваги підходить не всім, якщо у вас проблеми з тиском або серцем, то відмовтеся від такого способу.

Фізичні навантаження.

Протягом дня потрібно якомога більше піддати тіло фізичних навантажень. А силу навантажень потрібно нарощувати з кожним підходом при вправах. Комплекс вправ може бути різним, але чим більше, тим краще. Якщо є можливість цілий день провести в тренажерному залі, це найбільш кращий варіант.

Нижня білизна.

Корсет і тягне білизну не допоможе схуднути, але вони краще всього іншого приховають зайві сантиметри на проблемних місцях. Але, завдяки ним вам не треба буде травмувати організм швидкою втратою ваги, та й виглядати ви будете запаморочливо.

  • Схуднення за 1 день на 3кг
  • чи можнп схуднути за 1 день проведений у тренажерному залі
  • як за один день скинути вагу 3кг
  • Як похудати за 1день на 3кг

Comments are closed!