Як схуднути за найкоротший термін? | Їжа та кулінарія | ШколаЖизни. ру

Як схуднути за найкоротший термін? | Їжа та кулінарія | ШколаЖизни. ру Як схуднути за найкоротший термін?

Давайте поговоримо про дієти. Ви вважаєте себе повним (ою)? Напевно вважаєте, якби ні, то не відкрили б цю статтю. Особисто я не люблю слово товстий, саме тому дуже рідко вживаю його в своєму лексиконі. Я теж колись мав зайву вагу тому, що дуже любив поїсти. Перепробував безліч дієт, але, на жаль, нічого не допомагало. Бувало навіть, що під час дієти набирав вагу.

Але одного разу коли відправився у відрядження в Ростов, зустрів там свого старого друга. Зустрілися, як говоритися, поговорили. І саме він підказав мені цей дивний, але чудотворний спосіб схуднення. Я на початку не повірив, мовляв, знову “беспонтовий” трата часу і сил, але все ж спробував. Адже як кажуть, спроба не тортури. Тим більше, коли вранці встаєш з ліжка, проходиш повз дзеркало, дивишся в нього і ненавидиш себе за те, що ти такий. Ненавидиш це старезне пузо, яке повільно, але вірно переростає в пивний животик, ненавидиш свої товсті ноги, ненавидиш все своє тіло. І ось йдеш від дзеркала з огидним настроєм.

А спосіб полягає в наступному:

Дієта називається 9 киллограм за 9 днів і складається з трьох кроків:

1 крок. Полягає в тому, що ви три дні їсте тільки варений рис (без цукру, без солі).

Якщо ви п’єте чай або каву, пити їх треба без цукру. Кажу відразу це дуже непросто, причому перший крок найскладніший з усіх трьох.

2 крок. Полягає в тому, що три дні потрібно їсти відварену курку, причому відварену у воді без солі. Допускається невелика кількість хліба (стать шматочки). Також напої пити без цукру.

3 крок. Полягає в тому, що три дні потрібно їсти тільки яблука (неважливо які: зелені, червоні).

І вже після цих важких, виснажливих днів ви виведіть результат. Головне після курсу “лікування” не бігти до холодильника і не починати винищувати в ньому неподобство, мовляв, я терпів цілих дев’ять днів, можу собі дозволити, інакше весь курс коту під хвіст.

Треба пам’ятати, що в будь-якій дієті також може бути передозування. Якщо вас не задовольнив результат (а це навряд чи), то не варто проходити курс заново тому, що багатьох сидять на дієті не задовольняє їх фігура, якщо навіть вона ідеальна. Краще пройти його тижнів через три,

а то хіба мало що…….

Запропонований мною спосіб справді діє, перевірено на собі, головне мати силу волі і дійти до кінця, тоді вас чекає успіх.

І ще частіше займайтеся фізкультурою: бігайте вранці, виконуйте гімнастику або просто встаньте і зробіть зарядку. І ніякої жир до вас навіть не підступитися.

Comments are closed!